Dzieje się Nagrody

Nagroda: powieść Karoliny Wilczyńskiej pt. Rok na Kwiatowej. Zamarznięte serca

rok na kwiatowej zamarznięte serca

Do kogo wędruje najnowsza powieść Karoliny Wilczyńskiej pt. Rok na Kwiatowej. Zamarznięte serca? Nadeszła pora na rozstrzygnięcie konkursu.

Zima przychodzi nieoczekiwanie. A z nią mróz tak wielki, że mrozi serce. Wtedy potrzebujemy kogoś, kto otuli je ciepłem, roztopi lód i pozwoli uwierzyć w nadejście wiosny.

Liliana stoi przed trudnym zadaniem: musi zaopiekować się córką kuzynki, która zatrzymuje się u niej na jakiś czas. Nastolatka sprawia sporo kłopotów i gdy Liliana postanawia z nią poważnie porozmawiać, dowiaduje się o traumatycznych przeżyciach dziewczyny. Pod adresem partnera Liliany padają poważne oskarżenia. Niespodziewanie okazuje się też, że Liliana musi zmierzyć się z własną, trudną przeszłością. Jakie decyzje podejmie? I czy ostatecznie uda jej się odnaleźć wspólny język z zamkniętą w sobie nastolatką?

Najnowsza powieść Karoliny Wilczyńskiej to próba zrozumienia, że przeszłość zawsze nas odnajdzie, nie możemy od niej uciec.

Wygraj powieść Karoliny Wilczyńskiej pt. Rok na Kwiatowej. Zamarznięte serca!

Aby zdobyć jeden z dwóch egzemplarzy powieści Karoliny Wilczyńskiej pt. Rok na Kwiatowej. Zamarznięte serca, wystarczyło odpowiedzieć na poniższe pytania.

  • Jakie oskarżenia padają pod adresem Liliany? Udzielając odpowiedzi na to pytanie, kieruj się własną kreatywnością.

  • Jaką książkę, która ukazała się nakładem wydawnictwa Czwarta Strona, chciałabyś przeczytać? Podaj tytuł inny niż Rok na Kwiatowej. Zamarznięte serca. W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie pomoże strona internetowa http://czwartastrona.pl/

Poniżej przedstawiamy nagrodzone odpowiedzi:

Liliana musi zmierzyć się z łatką żony pedofila, jej mąż od lat pracuje w szkole jako nauczyciel wuefu. Do tej pory cieszył się dobrą renomą. Uczniowie go uwielbiali i zawsze na zakończenie roku przynosili wspaniałe prezenty wykonane własnoręcznie. Niestety, pewnego dnia zostaje on oskarżony o gwałt na 12-letniej uczennicy. Liliana zostaje oskarżona o tym, że od początku wiedziała o „ciągotach” męża, mimo to przymykała na nie oczy i de facto pozwalała mu na molestowanie dzieci.  Kobiecie jest naprawdę trudno, ponieważ określenie „żona pedofila” jest niezwykle stygmatyzujące.  Zainteresowały mnie „Szpile” Elizy MichalikJoanna D., Chełm.

Liliana ponosi konsekwencje błędów swojego męża, który pracował dla firmy, która okazała się piramidą finansową. Wszyscy sąsiedzi ufali mężczyźnie, dlatego powierzali mu oszczędności swojego życia. Gdy wychodzi na jaw, że właściciel firmy wyjechał za granicę, a wszystkie środki zostały przelane na Kajmany, małżeństwo jest traktowana jako para oszustów. Wszyscy się od nich odwracają. Pod adresem małżeństwa padają groźby karalne, robi się naprawdę gorąco. Chciałabym przeczytać „Ważkę” Małgorzaty RogaliMaria M., Płock

Serdecznie gratulujemy laureatkom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach. 

Komentarze (5)

polina

3 lata temu

Gratuluję świetnej nagrody:)

Mindi

3 lata temu

Gratuluję wygranej, bardzo ciekawa książka trafia do Was 🙂 Ale zasłużyłyście w pełni za tak ciekawe wypowiedzi.

pati25

3 lata temu

Gratuluję 🙂 Wspaniały prezent na Mikołajki

linea

3 lata temu

Taki mikołajkowy prezent pewnie cieszy dwa razy bardziej. Gratuluję 🙂

ewalub

3 lata temu

Fajny prezent na mikołajki 🙂 Gratuluję

Zostaw komentarz