Dzieje się Nagrody

Nagroda: powieść J. Daniels pt. Słodkie opętanie

słodkie opętanie

Do kogo wędruje powieść J. Daniels pt. Słodkie opętanie? Nadeszła pora na rozstrzygnięcie konkursu. 

Nie, nie jesteśmy parą.
Jesteśmy monogamistami bez zobowiązań.

Szybki numerek w toalecie to nie jest dobry początek poważnego związku. Żadnego związku. Dylan Sparks zna zasady. Kiedy na weselu swojego eks udaje jej się poderwać przystojnego nieznajomego, wie, że nic nie może z tego wyniknąć. Mimo że to był najlepszy seks w jej życiu. Ale Reese Carroll chce więcej. I tak na nią działa, że Dylan nie potrafi mu się oprzeć…
Czy można pragnąć kogoś do szaleństwa, ale się w nie zakochać? Jak długo da się ukrywać uczucia? Zwłaszcza przed sobą?

Wygraj powieść J. Daniels pt. Słodkie opętanie!

Aby zdobyć jeden z trzech egzemplarzy powieści J. Daniels pt. Słodkie opętanie, wystarczy w sposób kreatywny odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Czy uczucia można kontrolować? Swoją odpowiedź pokrótce uzasadnij.

Poniżej przedstawiamy nagrodzone odpowiedzi:

Przed Amorem nie skryjesz się z cnotą,

Bo on skrzydlaty, ty zmykasz piechotą. (Jan Sztaudynger)
Miłość, namiętność zawsze idą w parze. Nie ma czasu na myślenie, bo uczucie i namiętność biegną do przodu bardzo szybko, a rozsądek za nimi nie nadąża. Namiętność szybko wygasa, prawdziwa miłość zostaje. Wtedy przychodzi czas na naukę i kontrolowanie swoich uczuć. Gdy nie potrafimy tego robić, to wszystko przepada. Miłość odchodzi, rozsądek zostaje, najczęściej samotnyJolanta P., Szczecin.

Byłoby pięknie, aby życie układało się tak, abyśmy mogli pozwolić sobie na to, aby nie kontrolować uczuć. Jeśli wszystko dobrze się układa, jesteśmy wolne, zakochałyśmy się we wspaniałym i odpowiedzialnym mężczyźnie, to trzeba wierzyć w przyszłość i poddać się intuicji, pożądaniu i miłości. Ale bywa tak, że zauroczy nas ktoś, gdy jesteśmy już zajęte, mamy męża i dzieci i nie możemy pozwolić na bezmyślne szaleństwo. Zbyt wiele zależy od tego jak się zachowamy. Może nie da się stłumić uczucia, ale można je kontrolowaćUrszula G., Sieradz.

Pytanie „czy uczucia można kontrolować”, nie jest łatwe. Z pewnością są ludzie, którzy oczywiście powiedzą, że świetnie kontrolują swoje uczucia, niemniej jednak, myślę, że to tylko powierzchowna kontrola, oszukiwanie samych siebie. Chociażby nie wiem jak ktoś próbował nie dopuszczać do siebie uczuć, serca nie da się oszukać, a kiedy przejmie już ono nad nami kontrolę, co zawładnie całym naszym światem. Kontrolować na pewno nie można takiego uczucia jak miłość:)Izabela K., Góra.

Serdecznie gratulujemy laureatkom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Komentarze (5)

Mindi

1 rok temu

Przeczytałam książkę i przyznam się, że nie spodziewałam się aż takiej dawki erotyzmu. Liczyłam na dobrą komedię romantyczną a byłam znudzona.

    ewalub

    1 rok temu

    Czyli sceny erotyczne są kiepsko napisane czy może jest ich za dużo?

Tess

3 lata temu

Gratuluję koleżankom nagrody.

Emilly27k

3 lata temu

Moje gratulacje dla Was. Miłej lektury życzę.

pati25

3 lata temu

Gratuluję 🙂

Zostaw komentarz