Dzieje się Nagrody

Nagroda: powieść Anny Szczęsnej pt. Myśl do przytulania

myśl do przytulania

Do kogo wędruje powieść Anny Szczęsnej pt. Myśl do przytulania? Nadeszła pora na rozstrzygnięcie konkursu.

Hanka Popławska prowadzi stateczne życie. Znudzona jego prozą i zmęczona liczeniem każdego grosza pozwala ponieść się chwili i odpowiada na niezwykle powściągliwe i tajemnicze ogłoszenie z propozycją pracy. Kierowana impulsem udaje się w podróż do siedziby firmy zielarskiej HerbMint, która zmieni jej całe życie. Trafia na przysłowiowy koniec świata, czyli do sielankowych Różanych Dołów.

Hanka rozpoczyna pracę w lokalnej bibliotece i w końcu czuje się spełniona. Delektując się błogim widokiem lokalnej natury oraz rozsmakowując w zagadkowej relacji z pewnym intrygującym brodaczem, zdaje się wreszcie szczęśliwa.

Kiedy wydaje się, że już lepiej być nie może, rzeczywistość jak z bajki zostaje obdarta z pozorów, a Różane Doły pokazują swoje mroczne oblicze.

Wygraj powieść Anny Szczęsnej pt. Myśl do przytulania!

Aby zdobyć jeden z dwóch egzemplarzy powieści Anny Szczęsnej pt. Myśl do przytulania, należało odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

  1. Jakie przeciwności losu będzie musiała pokonać Hanka? Udzielając odpowiedzi na to pytanie, skorzystaj z własnej kreatywności.

  2. Jaką książkę z Wydawnictwa Kobiecego chciałabyś przeczytać? Podaj tytuł inny niż Myśl do przytulania. W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie pomoże ci strona internetowa http://www.wydawnictwokobiece.pl/

Poniżej przedstawiamy nagrodzone odpowiedzi:

Bohaterka przenosząc swoje życie do Różanych Dołów, miała w zamiarze odcięcie się od etapu życia, uważanego przez nią za nieudany. Co za tym idzie, gdy otrzymała propozycje pracy w charakterze małomiasteczkowej bibliotekarki, bez wahania porzuciła dotychczasowe życie. Pracując w bibliotece poznała Michała, wyrafinowanego i inteligentnego brodacza pracującego w tutejszej firmie zielarskiej. Między Hanką a brodaczem nawiązuje się gorący romans. Niczym niezmącony rytm Różanych Dołów przerywa informacja dotycząca śmiertelnego zatrucia jednej z rodzin zamieszkującej miejscowość. Straszne wydarzenie zostaje jednak szybko zapomniane, dzięki odbywającym się w miasteczku festynie zorganizowanym przez zielarską firmę HerbMint. Kilka tygodni później kolejna rodzina zamieszkująca dom w Różanych Dołach umiera przez zatrutą wodę z rur nieruchomości. Przerażony sytuacją brodacz, zdradza Hannie, iż to wypuszczane do wód gruntowych przez jego firmę substancje chemiczne zatruwają mieszkańców miasteczka. Kilka godzin po rozmowie z Michałem, Hanka otrzymuje telefon, iż brodacz zginął w wypadku samochodowym, po czym dostaje anonimowy mail, by nie mieszała się w sprawy firmy HerbMint. Chętnie przeczytam „Ubuntu” Heather Ellis Joanna G., Bielawa

Hanka poznaje w pracy ludzi, z którymi się zaprzyjaźnia. Po książki coraz częściej przychodzi mężczyzna i prosi o pomoc w wyborze kryminałów. Z dnia na dzień rozmowy są coraz dłuższe, aż pewnego dnia mężczyzna odprowadza Hanię do domu. Po tym spacerze kobieta zauważa, że ludzie zaczęli odnosić się do niej ozięble. Okazało się, że brodacz to biznesmen i mąż pani burmistrz. Wszyscy znają tego podrywacza. Mężczyzna robi się coraz bardziej nachalny, nie liczy się z opinią ludzi. Hania musi pokazać brodaczowi i ludziom z miasteczka, że nie interesuje ją romans z żonatym mężczyzną. Od tego zależy jej honor, praca i życie w nowym miejscu, które zdążyła polubić.Podoba mi się książka „Zona mimo woli” Anniki SharmaTeresa S. Sieradz

Serdecznie gratulujemy laureatkom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Komentarze (6)

Danusiate

4 lata temu

Gratuluję! Zapowiada się bardzo pozytywna lektura, w sam raz na wakacje 🙂

Mindi

4 lata temu

Gratuluję ciekawej powieści do czytania latem 🙂

pati25

4 lata temu

Gratuluję 🙂 Ciekawe odpowiedzi

linea

4 lata temu

Gratuluję wygranych 🙂

sixty nine

4 lata temu

Gratuluję ciekawych odpowiedzi i życzę pasjonującej lektury:)

ewalub

4 lata temu

Gratuluję i życzę przyjemniej lektury.

Zostaw komentarz