Dzieje się Nagrody

Nagroda: powieść Adrianny Trzepioty pt. Zwilczona

Zwilczona Adrianna Trzepiota

Do kogo wędruje powieść Adrianny Trzepioty pt. Zwilczona? Nadeszła pora na rozstrzygnięcie konkursu. 

Czasem ucieczka w najgłębsze zakamarki swego serca staje się jedynym sposobem na odnalezienie szczęścia i miłości.

 

Magiczna opowieść poruszająca czułe strony każdego kobiecego serca.

CO TAKIEGO MUSI SIĘ STAĆ, ABY KOBIETA ZROZUMIAŁA, JAKIE JEST JEJ PRAWDZIWE PRZEZNACZENIE?

Jaśmina, 35-letnia nauczycielka języka polskiego, mieszka w malowniczym mazurskim miasteczku.   Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć jej szczęścia: ma ukochanego męża i córeczkę, piękny dom, a także cudowne przyjaciółki, na których wsparcie zawsze może liczyć.

Jednak w pewnym momencie nad życiem Jaśminy zaczynają się zbierać czarne chmury. Grozi jej utrata pracy. Mąż ma wypadek motocyklowy, po którym staje się nieznośnym, apodyktycznym mężczyzną. Ich małżeństwo zaczyna przeżywać głęboki kryzys.

Czy Jaśminie uda się odbudować relację z mężem? Gdzie doprowadzi ją odnaleziona w mazurskiej chacie talia Tarota Marsylskiego?  I jaką rolę w tym wszystkim odegrają poeta Władek, stara Szeptucha z Janowa Podlaskiego oraz Wilczyca?

Choć życie nigdy nie jest takie, jakie się nam wydaje, to jednak warto wierzyć, że szczęście i tak w końcu się do nas uśmiechnie, a my odnajdziemy sens swojego istnienia.

 

Wygraj powieść Adrianny Trzepioty pt. Zwilczona!

Aby zdobyć jeden  z dwóch egzemplarzy powieści Adrianny Trzepioty pt. Zwilczona, wystarczyło w sposób kreatywny odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Czy w XXI wieku warto korzystać z porad starej Szeptuchy? Swoją odpowiedź pokrótce uzasadnij.

 

Poniżej przedstawiamy nagrodzone odpowiedzi.

W Polsce niewiele już żyje prawdziwych Szeptuch. Niemniej jednak cieszą się one ogromną sławą i wiele ludzi do nich przyjeżdża. XXI wiek, to wiek rozwiniętych technologii, postępu medycznego. Pomimo upływu wieków nie zmieniają się jednak sytuacje, które powodują, że czasem i nadzieja zaczyna umierać. A Szeptucha to ostatnia instancja dla ludzi zrezygnowanych np.: tych, których zawiodły zwykłe metody leczenia. Tych, których problemy przerastają i z nimi sobie nie radzą, którzy wierzą, że magiczna moc słowa i szeptanie modlitw przegoni złe duchy lub odczyni urok. Dlatego też, jeśli ktoś posiada głęboką wiarę w skuteczność Szeptuch powinien kierować się jej radami, ponieważ może okażą się, że są to rozwiązania, o których sam nigdy by nie pomyślał. A jeśli chodzi o zdrowie to jest to forma dania nadziei a nadzieja przecież zawsze powinna umierać ostatniaEwa G., Zgierz.

Nie widzę podstaw do tego, aby ganić człowieka, który ma ochotę skorzystać z porad starej Szeptuchy. Jeśli ma mu to pomóc w rozwiązaniu problemów i zrozumieniu, że nikt przecież nie obiecywał nam łatwego życia, to jak najbardziej jestem za. Czasami ludziom znajdującym się na tzw. życiowym zakręcie, wystarczy jedna rozmowa, by zupełnie inaczej spojrzeli na sytuacje, które wydają im się beznadziejne. Powiada się, że wiara czyni cuda, więc jeśli mocno uwierzą w to, iż mądre słowa przekazane przez Szeptuchę mają ogromną moc, niewątpliwie łatwiej będzie im pokonać własne słabościJoanna S., Zgorzelec.

Serdecznie gratulujemy laureatkom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Komentarze (6)

Mindi

4 lata temu

Gratuluję wygrania tak ciekawie zapowiadającej się książki. Życzę mile spędzonych, długich wieczorów nad ciekawą powieścią.

doris

4 lata temu

Ciekawe odpowiedzi – zgadzam się z nagrodzonymi paniami, jeśli Szeptucha daje nadzieję, to dlaczego nie skorzystać z jej usług.

Emilly27k

4 lata temu

Gratuluję wygranym pracom. Dośka nie jedna wygrana przed Tobą. Nie załamuj się. Nie ta praca to następna. 🙂

dulcynea

4 lata temu

Gratuluję ciekawych wypowiedzi 🙂

pati25

4 lata temu

Gratuluję ,:) Wspaniałe wypowiedzi.Życzę dużo wrażeń podczas czytania

Dośka

4 lata temu

Szkoda, że nie znalazłam się w gronie laureatek, ale nagrodzonym paniom gratuluję z całego serca:)

Zostaw komentarz