Dzieje się Nagrody

Nagroda: poradnik Allana i Barbary Pease pt. Odpowiedź

odpowiedź pease

Do kogo wędruje poradnik Allana i Barbary Pease pt. Odpowiedź? Nadeszła pora na rozstrzygnięcie konkursu. 

Jeśli masz w życiu wątpliwości i zadajesz sobie różne pytania – oto ODPOWIEDŹ – nowa, przełomowa książka autorów międzynarodowych bestsellerów na temat mowy ciała i relacji międzyludzkich.

Co jest dla mnie w życiu naprawdę ważne? Dlaczego nie udaje mi się osiągać wyznaczonych celów? Czy można przekuć porażkę w sukces?

Autorzy po serii własnych bolesnych doświadczeń sięgnęli do najnowszych odkryć naukowych, żeby przeprogramować swój sposób myślenia, tak by dostrzegać możliwości zamiast problemów. Szczerze i z humorem opowiadają o osobistych przeżyciach i udowadniają, że ty też możesz odmienić swoje życie.

ODPOWIEDŹ

  • przedstawia nowe badania naukowe obrazujące, jaką rolę odgrywa mózg w osiąganiu życiowych sukcesów,
  • pomaga zdecydować, na czym ci w życiu zależy, i wykonać pierwszy krok w stronę zmian,
  • daje pewność siebie potrzebną, by wytyczać sobie odważne cele.

Jeśli zatem pragniesz poprawić swoją sytuację, ODPOWIEDŹ pokaże ci, jak odkryć, czego naprawdę chcesz od życia, a następnie jak to urzeczywistnić.

Allan Pease jest australijskim ekspertem w dziedzinie mowy ciała i współautorem 15 książek na temat relacji damsko-męskich.

Barbara Pease napisała wraz z mężem Allanem 15 bestsellerowych poradników na temat mowy ciała i relacji damsko-męskich. Do najpopularniejszych tytułów należą Mowa ciałaDlaczego mężczyźni pragną seksu,a kobiety potrzebują miłościDlaczego mężczyźni nie słuchają, a kobiety nie umieją czytać i Dlaczego mężczyźni kłamią, a kobiety płaczą.

Wygraj poradnik psychologiczny pt. Odpowiedź autorstwa Allana i Barbary Pease!

Aby zdobyć jeden z pięciu egzemplarzy poradnika psychologicznego pt. Odpowiedź autorstwa Allana i Barbary Pease, wystarczyło odpowiedzieć na poniższe pytania.

  1. Jaki cel chciałabyś osiągnąć w swoim życiu i dlaczego?

  2. Jaką książkę wydaną przez Dom Wydawniczy Rebis chciałabyś przeczytać? Podaj tytuł inny niż Odpowiedź. W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie pomocna może okazać się strona internetowa.

Poniżej przedstawiamy nagrodzone odpowiedzi:

Jestem po rozwodzie i bardzo chciałabym znaleźć nową miłość, która okaże się tą na całe życie. Coraz bardziej dokucza mi brak partnera, z którym mogłabym wspólnie kroczyć przez życie, dzieląc zarówno radości, jak i smutki.  Wierzę, że kiedyś go znajdę.  Muszę tylko otworzyć się na miłość. Mam nadzieję, że poradnik „Odpowiedź” pomoże mi zrealizować mój cel.  Bardzo chciałabym przeczytać  „Terapeutkę” autorstwa Bernadety PrandziochIwona G., Nysa

Moim celem jest zyskanie większej pewności siebie. Niestety, często czuję, że gdybym miała więcej odwagi, to zrobiłabym to czy tamto i tym samym dała sobie większe szanse na szczęście. Może znajdę w końcu sposób, by nabrać wewnętrznej siły i uciszyć swojego niewidzialnego krytyka, który siedzi gdzieś w głowie i skutecznie zatruwa moje życie. Chętnie przeczytam książkę „Ptasiek” Williama WhartonaMariola S., Ełk

Chciałabym w końcu odważyć się i pojechać na zagraniczną wycieczkę albo chociaż wyskoczyć na weekend do Pragi. Hamuje mnie jednak strach, że moja znajomość angielskiego okaże się niewystarczająca i zgubię się w stolicy Czech. Nie wiem, skąd we mnie takie katastroficzne podejście, tym bardziej, że dziś wystarczy telefon z dostępem do internetu, by skorzystać z translatora. Chętnie przeczytam książkę Beaty Tadli pt. „Czego oczy nie widzą” Luiza M., Wrocław

Chciałabym przełamać stereotyp, że w dojrzałym wieku kobieta, co najlepsze, ma już za sobą i nic miłego już ją nie spotka. To nieprawda! Dominujący w dzisiejszym świecie kult młodości sprawia, że czasami czuję się zniechęcona i zagubiona. Pozostaje pustka i czas, który nie wiadomo, czym wypełnić. Właśnie teraz, kiedy mam już dorosłe, odchowane dzieci, zaczyna się druga, jakże również wspaniała połowa mojego życia. Dojrzałość daje wiele możliwości, które obfitują w wiele zdarzeń ważnych, wiele spotkań znaczących, wiele dobrych zamiarów i słońca w owocach. Inteligentna, zadbana, pewna siebie kobieta – teraz może osiągnąć najwięcej, a wiek nie ma żadnego znaczenia. Mój cel to zacząć realizować swoje marzenia, jakimi są podróże po świecie. Teraz, gdy mam dużo wolnego czasu, chcę poznawać zabytki, kultury, smaki, zapachy, nowych ludzi itp. Chcę czerpać inspirację z różnych źródeł i się rozwijać. Poza tym słucham różnych webinarów, chodzę na wystawy, koncerty i oczywiście jestem słuchaczką Uniwersytetu III Wieku.  Chętnie przeczytałabym „Mowę ciała” Allan Pease, Barbara PeaseDorota J., Nowa Sól

Moim celem jest opanowanie podstaw języka rosyjskiego. Uczę się go od pewnego czasu i mam nadzieję, że pewnego dnia będzie on na tyle dobry, że pojadę na wycieczkę do Moskwy i dogadam się z mieszkańcami miasta. Fascynuje mnie kultura Europy Wschodniej i chętnie zobaczę ją z bliska. Interesuje mnie powieść „Tylko kochanka” autorstwa Hanny CyglerIrena W., Olsztyn

Serdecznie gratulujemy laureatkom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Komentarze (5)

Mindi

4 lata temu

Gratuluję nagrody. Mnie także podobają się wasze cele, które sobie wyznaczyłyście 🙂

pati25

4 lata temu

Gratuluję 🙂 Wspaniałe cele chcecie osiągnąć

Tess

4 lata temu

Gratuluj koleżankom. Mnie też podobają się te odpowiedzi.

Aneczka2015

4 lata temu

Piękne odpowiedzi- gratuluję nagrody i życzę miłej lektury 🙂

dulcynea

4 lata temu

Gratuluję nagrody w konkursie 🙂

Zostaw komentarz