Dzieje się Nagrody

Nagroda: pakiet powieści Katy Evans

katy evans

Do kogo wędruje pakiet powieści Katy Evans? Nadeszła pora na rozstrzygnięcie konkursu.

Real. Tom 1.

Pełen żaru, międzynarodowy bestseller, który odziera ze wszystkiego, co wiedziałaś o namiętności…

Remington Tate na ringu i poza nim posiada reputację awanturnika, twarde jak granit ciało oraz dziki, zwierzęcy magnetyzm, który wprawia jego fanki w szał. Lecz od chwili, kiedy spotykają się ich oczy, jedyną kobietą, której pragnie, jest Brooke Dumas. Jego pożądanie jest czyste, nieposkromione i REALNE.

Zatrudniona, by utrzymywać jego ciało w doskonałej kondycji, Brooke w końcu dostaje dobrze płatną pracę rehabilitantki sportowej, o której zawsze marzyła. Lecz gdy z Remym i jego zespołem objeżdża w trakcie tournée niebezpieczny podziemny bokserski krąg, jej własne ciało ożywa, zbudzone najbardziej pierwotnym z pragnień. To, co zaczyna się między nimi jako zwykły flirt, szybko dla obojga zmienia się w erotyczną obsesję, która obiecuje o wiele więcej.

Jednak ich rozpalona do białości żądza ma również mroczną stronę… Kiedy największy sekret Remy’ego wychodzi na jaw, a rodzinne obowiązki Brooke wymagają działania, czy uda im się przetrwać? Czy może to, co niegdyś wydawało się takie realne, teraz rozpłynie się jak iluzja?

REAL to pierwszy tom bestsellerowej serii erotycznej, która podbiła serca czytelniczek na całym świecie i jesteśmy przekonani, że podbije również serca polskich miłośniczek takiej literatury. Ostrzegamy jednak: REAL pochłania, zniewala, rozpala i uzależnia…

Mine. Real. Tom 2.

Drugi tom serii REAL, międzynarodowego bestsellera, który podbił również serca polskich czytelniczek przynosi jeszcze większą dawka niezapomnianych wrażeń i zmysłowych emocji.

„Rzadkie połączenie gorączkowej obsesji i łagodnego zauroczenia… REAL to ekspresyjny i prawdziwie uzależniający debiut.”
– Christina Lauren, autorka bestsellerów z listy New York Timesa

Remy. Real. Tom 3.

REMY to trzeci tom serii REAL, międzynarodowego bestsellera, który podbił również serca polskich czytelniczek. Kontynuacja wydarzeń z poprzednich tomów serii czyli REAL i MINE przynosi jeszcze większą dawkę niezapomnianych wrażeń i zmysłowych emocji.

Remington Tate, bokser Podziemnej Ligi, jest tajemnicą nawet dla samego siebie. Jego umysł jest jasny, a zarazem mroczny, złożony i otwarty. Czasami jego działania i nastrój są dokładnie wyważone, a czasami pozbawione są wszelkiej kontroli.

W tym wszystkim jednak zawsze była jedna niezmienna rzecz: pragnienie, pożądanie, kochanie i chronienie Brooke Dumas. To jego historia: od chwili, kiedy po raz pierwszy ją zobaczył i uświadomił sobie, że jest ona największą wartością, o jaką kiedykolwiek musiał walczyć.

SERIA REAL pochłania, zniewala, rozpala i uzależnia…

Rogue. Real. Tom 4.

Seria, na punkcie której oszalały czytelniczki na całym świecie. „REAL” rozgrzewało, „MINE” ekscytowało, „REMY” podniecał. Pora na tom czwarty – równie gorące, równie emocjonujące i równie doskonałe „ROGUE”. Czy dasz się uwieść tej historii?

On twierdzi, że nie oznacza dla niej niczego dobrego.

Ona nienawidzi myśli, że on może mieć rację.

Brooke Dumas odnalazła swojego Remingtona Tate’a w historii pod tytułem REAL. Teraz nadeszła kolej, by jej najlepsza przyjaciółka, Melanie, spotkała mężczyznę, dzięki któremu zaśpiewa jej serce.
Po latach poszukiwań, pewnej nocy w deszczu, silny i tajemniczy Greyson King przychodzi jej na pomoc. Śmiały, może być takim kochankiem, przyjacielem i obrońcą, jakiego szukała. Kiedy się kochają, wymawia jej imię tak, jakby to coś znaczyło. Jakby ona coś znaczyła – a to wszystko, o czym w życiu marzyła.

Jednak Greyson znika na całe dni, bez jednego słowa wyjaśnienia, a kiedy się pojawia, mówi, że jedynie ją skrzywdzi. Lecz gdy go przy niej nie ma, jej serce cierpi jeszcze bardziej.

Wtedy Melanie odkrywa mroczny świat, który Greyson tak bardzo starał się przed nią ukryć, i zaczyna podejrzewać, że ich nieoczekiwane spotkanie wcale nie musiało być dziełem przypadku.

Wplątana w wir uczuć, Melanie nie ma nikogo, kto mógłby uchronić ją przed upadkiem… prócz mężczyzny, od którego powinna uciekać.

Ripped. Real. Tom 5.

Seria, na punkcie której oszalały czytelniczki na całym świecie. „REAL” rozgrzewało, „MINE” ekscytowało, „REMY” podniecał, „ROGUE” rozpalał zmysły. Pora na tom piąty – równie gorące, równie emocjonujące i równie doskonałe „RIPPED”. Czy dasz się uwieść tej historii?

Przystojna gwiazda rocka z dużą pewnością siebie.

Była dziewczyna z nieprzemyślanym planem…
Pandora zakładała, że jej serce mogło być złamane przez byłego chłopaka tylko raz… dopóki Mackenna Jones nie wraca do miasta z największym koncertem w swojej karierze. Mówią, że dziewczyny zachodzą w ciążę tylko myśląc o trasie Crack Bikini, która ma być ogromnym sukcesem.

Och, z pewnością okaże się ona hitem… gdy z przytupem wkroczy w nią Pandora. Ona i jej przyjaciółka Melanie są zdeterminowane, by upokorzyć go na scenie. Lecz kiedy zatrzymuje je ochrona i wzywają jej eks, Mackenna decyduje, że nie wniesie oskarżenia, jeśli Pandora dołączy do trasy pod pewnymi warunkami… takimi, które mają dać mu przewagę i sprawić, że ponownie będzie blisko niego.

Wkrótce namiętność, która kiedyś ich łączyła, znów zaczyna płonąć, i bez względu na to, jak bardzo Pandora chce go nienawidzić, jej twarda fasada zaczyna pękać.

Co gorsza,  Mackenna również o tym wie. Lecz nie odkrył wszystkich jej sekretów…

Wygraj pakiet powieści Katy Evans!

Aby zdobyć jeden z trzech pakietów powieści Katy Evans, wystarczyło odpowiedzieć na poniższe pytania.

 • Za co lubisz romanse i powieści erotyczne?

 • Jaką książkę, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Papierowy Księżyc, chciałabyś przeczytać? Podaj tytuł inny niż książki wchodzące w cykl Katy Evans. W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie pomoże Ci strona internetowa.

Poniżej przedstawiamy nagrodzone odpowiedzi:

Romanse i powieści erotyczne lubię za dreszczyk, jaki mi dostarczają. Autorki tego rodzaju książek potrafią budować napięcie, plastycznie opisując sceny seksu. Niektóre historie są tak wiernie i pikantnie odzwierciedlone, że od razu zaczynam rozglądać się za  swoim mężem. Uważam, że kobiety powinny czytać powieści erotyczne, ponieważ one stymulują wyobraźnię i pozwalają odnaleźć urozmaicenia w sypialni, które rzeczywiście mamy ochotę wypróbować. Mężczyźni często skarżą się na brak inicjatywy z naszej strony,  tego rodzaju książki pozwalają nabrać odwagi i zrealizować swoje najskrytsze pragnienia. Z Papierowego Księżyca chętnie  przeczytam „Cinder”Adelajda N., Nysa

Każda literatura wzbogaca naszą wyobraźnię, romanse i powieści erotyczne  również, tylko może troszkę inaczej… Jednakże czy sfera uczuciowa i erotyczna naszego życia nie są ważne? Czy my kobiety nie marzymy o przeżyciu romantycznych chwil u boku naszego mężczyzny? Ja od dziecka marzyłam aby zakochał się we mnie jakiś Książę … i znalazłam mężczyznę, który może nie pochodzi z królewskiej rodziny, ale z pewnością  posiada cechy iście arystokrackie. Aby w nasz związek nie wkradła się monotonia i rutyna lubię czasami zainicjować sytuację, która nada naszemu życiu barw, a książki które czytam są idealną dla mnie inspiracją. Chciałabym przeczytać „Blask wolności”Alicja Z., Hrubieszów

Gdzieś w zakamarkach ludzkiej duszy kryją się myśli, do których sami przed sobą czasem boimy się przyznać. Czasem, znudzeni codzienną rutyną myślimy o przygodach, które moglibyśmy przeżyć, o postaciach, w które moglibyśmy się wcielić, o romansach, których chcielibyśmy doświadczyć…. Oczywiście, w prawdziwym życiu cenimy bezpieczną domową przystań, pewną przewidywalność i nasze „stare” związki, ale nasza fantazja nie ma ograniczeń. Możemy dzięki niej zostać kochankami króla, możemy uwodzić sławnego piosenkarza, wszystko możemy! 🙂 Ale też czytając romanse i powieści erotyczne możemy podtrzymywać odpowiednią temperaturę w naszych sypialniach. Co ciekawsze fragmenty możemy czytać partnerowi na głos, możemy odgrywać sceny z lektury, wcielać się w bohaterów…  Lubię ten rodzaj książek za nowe doznania, za przeżycia, które tylko kobieca literatura może dostarczyć. Chciałabym również przeczytać: Dom służącychEwa L., Kraków

Serdecznie gratulujemy laureatkom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Komentarze (15)

linea

6 lat temu

W końcu nadeszła ta pora. Zabrałam się za czytanie pierwszej z ksiąg 🙂 Jestem za połową. Powiem Wam, że autorka długo trzyma nas w napięciu 🙂 Jestem bardzo ciekawa jej zakończenia 🙂

  linea

  6 lat temu

  Pomału, ale skończyłam pierwszy z tomów.
  Jestem ciekawa dalszych historii, bo polubiłam już bogaterów powieści 🙂

   ewalub

   6 lat temu

   No i fajna? Ja jeszcze nie zaczęłam.

    linea

    6 lat temu

    Wczoraj skończyłam czytam drugi tom 🙂 i juz nie mogę sie doczekać kolejnego 🙂

    linea

    6 lat temu

    Całkiem, całkiem. Pożądanie, seks, miłość, poświęcenie, szacunek ….
    Taka historia romantycznej miłości. Każda kobieta chciałaby być taką księżniczką dla swojego księcia 😉

dulcynea

6 lat temu

Gratuluję nagrody i in ciekawych wypowiedzi , lektury na długo nie zabraknie 🙂

Mindi

6 lat temu

Gratuluję kobietki, duży pakiet książek, rzadko się zdarza okazja takiej wygranej. Miłej lektury 🙂

  ewalub

  6 lat temu

  Dziękuję 🙂 Myślę, że już niedługo zawita listonosz z awizo, że ta ogromna paczka, która mu się do torby nie zmieściła czeka na mnie na poczcie… Takiego mam tu listonosza, który nawet czasami kopert nie przynosi, bo mówi, że nie dał rady…

ewalub

6 lat temu

Książki mają całkiem dobre opinie, więc tym bardziej się cieszę 🙂

  linea

  6 lat temu

  Ja w tym roku już wygrałam dwa erotyki i też tak fajnie sie złożyło, że są to dwie książki z jednej serii, ale wygrane w dwóch różnych konkursach, na dwóch różnych stronach 🙂
  A teraz z niecierpliwością czekam na książki wygrane tutaj 🙂
  Już nawet obiecałam koleżankom, że będe pożyczała 🙂 Niech też zażyją troszkę tej przyjemności 😉

   ewalub

   6 lat temu

   Ale żadna książka się nie powtórzyła? 🙂

    linea

    6 lat temu

    Nie, nie powórzyły się. A jakby się tak stało to nie byłby problem. Dałabym taką książkę komuś w prezencie 🙂 Zawsze znajdzie sie ktoś, kto chętnie przygarnie nową książkę 🙂

     ewalub

     6 lat temu

     Fakt. Może problem pojawiłby się, gdyby poszczególne tomy były ze sobą powiązane, ale jeżeli każdą z książek można czytać osobno, to faktycznie byłby prezent 🙂
     Zdradzisz tytuły tamtych książek?

linea

6 lat temu

Rewelacyjna wiadomość 🙂 Uwielbiam takie książki. Dziękuję ślicznie za wyróżnienie i oczywiście gratuluję pozostałym zwyciężczyniom.

ewalub

6 lat temu

Super! 🙂 Bardzo dziękuję i gratuluję pozostałym paniom 🙂

Zostaw komentarz