Dzieje się Nagrody

Nagroda: lakiery do paznokci Golden Rose Ice Chic

Golden Rose Ice Chic

Do kogo wędrują lakiery do paznokci Golden Rose Ice Chic? Nadeszła pora na rozstrzygnięcie konkursu.

Zadbane dłonie i paznokcie pomalowane lakierem w modnym odcieniu stanowią naszą wizytówkę.  Specjalnie dla użytkowniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl  Golden Rose ufundowało 3 zestawy lakierów do paznokci Golden Rose Ice Chic. W skład każdego z nich wchodzi  5 emalii w modnych odcieniach.

Ta najnowsza linia kolorowych lakierów do paznokci to połączenie olśniewającego połysku i długotrwałej formuły. Są dostępne w wersji z brokatem oraz bez. Zamknięto je w bardzo szykownym opakowaniu. Z ich pomocą otrzymasz na paznokciach efekt tafli lodu! Zapoznaj się z recenzją naszych redaktorek, które miały okazję przetestować lakiery do paznokci Golden Rose Ice Chic.

Wygraj lakiery do paznokci Golden Rose Ice Chic!

Aby zdobyć 1 z 3 zestawów lakierów do paznokci Golden Rose Ice Chic, wystarczy w sposób kreatywny odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Na jaki kolor chciałaś pomalować paznokcie, będąc dzieckiem?

Poniżej prezentujemy nagrodzone odpowiedzi:

Jako  dziecko marzyłam o krwiście czerwonych paznokciach. Chciałam być taka jak moja mama i babcia, nie rozumiałam, dlaczego nikt nie chce pożyczyć mi kolorowej emalii, abym i ja mogła mieć piękny manicure.  Z perspektywy czasu spoglądam na to zupełnie inaczej.  Dziś wiem, że 7-letnie dziecko nie powinno malować paznokci, ale wtedy czułam się pokrzywdzona.  Gdy dorosłam, zaczęłam malować paznokcie na czerwono i fioletowo. Tym dwóm kolorom do dziś pozostaję wiernaMarlena D., Warszawa.

Trudno mi wskazać jeden kolor – jako dziecko marzyłam  o tym, żeby móc w ogóle pomalować paznokcie.  W moich czasach używanie kosmetyków przez nastolatki było czymś niedopuszczalnym. Nawet w liceum nie mogłam się malować.  Pamiętam, jak z trudem przekonałam moją mamę, żeby pozwoliła mi wykonać manicure z okazji zbliżającej się studniówki.  Pomalowałam wówczas paznokcie na jasny róż, taki naturalny, cielisty odcieńJolanta Z., Gdańsk.

Jako dziewczynka byłam zafascynowana wszystkim, co różowe. Zatem chyba nikogo nie zdziwi fakt, że chciałam mieć  paznokcie niczym lalka Barbie. Pamiętam, że moja mama czasem w tajemnicy przed tatą pozwalała mi spełniać moje małe marzenia;)  Czasem malowała mi paznokcie w wakacje i weekendy. Jednak do szkoły nigdy nie chodziłam  tak wykonanym manicureOlga K., Namysłów.

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom i zapraszamy do  udziału w kolejnych konkursach.

Tekst  sponsorowany

Komentarze (3)

Tess

6 lat temu

Gratuluję wygrania lakierów.

pati25

6 lat temu

Gratuluję 🙂

Emilly27k

6 lat temu

Gratulacje dla wyróżnionych prac konkursowych. 🙂

Zostaw komentarz