Dzieje się Nagrody

Nagroda: książka Fletcher Melody pt. Świadome otrzymywanie

Świadome otrzymywanie

Do kogo wędruje książka Fletcher Melody pt. Świadome otrzymywanie? Nadeszła pora na rozstrzygnięcie konkursu.

Świadome otrzymywanie to lekki, zabawny i niezwykle praktyczny poradnik. Książka idealna dla wszystkich osób, które na początku zaintrygował Sekret, ale ostatecznie nie spełnił ich oczekiwań co do tego, jak manifestować pragnienia w rzeczywistym świecie. Dzięki prostym i logicznym radom Melody dowiesz się, co tak naprawdę cię powstrzymuje przed ruszeniem z miejsca oraz otrzymasz olbrzymi impuls motywacyjny do działania. Ta książka krok po kroku poprowadzi cię do odkrycia tego, czego tak naprawdę pragniesz, do zrozumienia dlaczego tego jeszcze nie masz i do podjęcia czynności, które pomogą ci to zdobyć. Dzięki tej wiedzy zrozumiesz uniwersalne mechanizmy rządzące Wszechświatem, których poznanie sprawi, że zaczniesz świadomie otrzymywać to, na czym najbardziej ci zależy.

Wygraj książkę Fletcher Melody pt. Świadome otrzymywanie!

Aby zdobyć jeden z dwóch egzemplarzy książki Fletcher Melody pt. Świadome otrzymywanie, wystarczyło odpowiedzieć na poniższe pytania.

1. Do czego brakuje Ci motywacji?
2. Jaką książkę Wydawnictwa Illuminatio chciałabyś przeczytać? Podaj tytuł inny niż Świadome otrzymywanie. Odpowiedź znajdziesz na stronie internetowej.

Poniżej przedstawiamy nagrodzone odpowiedzi:

Chyba najbardziej brakuje mi motywacji do tego, by wziąć się za siebie, zadbać bardziej o aktywność fizyczną i uzyskać szczuplejszą sylwetkę. Obiecuję sobie, że zacznę zdrowo się odżywiać i ćwiczyć każdego dnia, chociaż 30 minut dziennie. Niedawno zakupiłam kilogramowe hantle i nowe buty do biegania. Niestety, już pomału zaczynają być przykryte kurzem. Patrzę na zdjęcie Ewy Chodakowskiej i myślę, żeby chociaż w połowie mieć takie wysportowane ciało. Niestety, codziennie znajduję sobie jakąś wymówkę. A to brzydka pogoda, zimno itp., więc poczekam jeszcze tylko kilka dni i jak będzie ciepło, na pewno zacznę ćwiczyć. Lubię towarzystwo, więc chciałabym biegać z koleżanką, ale one nie ma czasu. Wracam po pracy do domu i jestem zbyt zmęczona by ugotować coś dobrego. Znowu kolejna mrożona pizza ląduje w piekarniku. Odkładam wszystko na później, bo  teraz jest nieodpowiedni moment, bo teraz nie mam czasu, chwili, natchnienia, weny itp. Bo mam teraz dużo obowiązków i nie chcę mieć kolejnych. Bo czekam przecież na nagły napływ motywacji. Tyle, że taki nie przyjdzie, jeśli czegoś nie zrobię. Niby mam tego świadomość, ale cały czas trudno mi się zebrać i zacząć działać….. Chciałabym przeczytać „Cała prawda o Francuzkach” Marie-Morgane Le MoëlDorota J., Nowa Sól


Brakuje mi motywacji do nauki języka niemieckiego. Znam podstawy, ale chciałabym lepiej rozumieć i mówić całymi zdaniami, ale nie mam dostatecznej motywacji, aby uczyć się samej w domu. Może gdybym wyjeżdżała często do Niemiec albo miałabym możliwość z kimś porozmawiać, to może by mnie to zmotywowało do nauki. Chciałabym przeczytać książkę „MĄDROŚĆ SERCA” JACK KORNFIELD
Maria G., Nowa Sól

Serdecznie gratulujemy laureatkom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Komentarze (9)

Emilly27k

5 lat temu

Moje gratulacje. Szzczególnie tej nagrodzonej pierwszej – odwaga Twoja godna pochwały.

Mindi

5 lat temu

Gratuluję nagrody, mnie także zaciekawiła ta książka-poradnik. Mam nadzieję, że ułatwi ona osiągnąć cele 🙂

pati25

5 lat temu

Gratuluję nagrody 🙂

donia

5 lat temu

Ja też zawsze chcę schudnąć, ale i tak odgrzewam kupną pizzę w piekarniku. Pocieszam się, że to pizza a nie frytki.

dulcynea

5 lat temu

Gratuluję wygranej w konkursie , ciekawe wypowiedzi 🙂

Aneczka2015

5 lat temu

Gratuluję dziewczyny, odpowiedzi takie prawdziwe, życiowe…

Danusiate

5 lat temu

Gratulacje, Dziewczyny 🙂

Tess

5 lat temu

Gratuluję wygranej.

irada

5 lat temu

Gratuluję kreatywności:)

Zostaw komentarz