Dzieje się Nagrody Najnowsze

Nagroda: książka Dom samotnych Joanny Kruszewskiej!

Dom samotnych

Szukasz idealnej książki na lato? Już dziś weź udział w naszym konkursie, w którym do wygrania powieść Joanny Kruszewskiej pt. Dom samotnych od Wydawnictwa Replika. Z taką lekturą żadne lato nie będzie nudne!

Dom samotnych – Joanna Kruszewska

Złych decyzji nie da się cofnąć, ale można próbować naprawić ich skutki. O prawdziwą miłość też warto powalczyć.
Niektórzy, tak jak Beata, szukają ucieczki w alkoholu. Znajdują ją na chwilę, ale potem przychodzi ranek…
Inni, jak Kinga, próbują zmierzyć się z nową rzeczywistością i obiecują sobie, że już nigdy nie będzie w niej miejsca na zdradzających mężczyzn.
Jest jeszcze Ewa – kobieta bez pragnień, matka i wyłącznie matka, która całe życie desperacko usiłowała zasłużyć na szacunek męża.
Splatające się ze sobą dzieje kilku kobiet − matek, żon i kochanek, skazanych przez los na samotność. Czy uda im się odnaleźć szczęście i nową drogę?
A może powrót na starą wciąż jeszcze jest możliwy…?

„To powieść o zwykłych, ale jakże ważnych sprawach dotyczących każdego z nas. Bohaterowie nie ustają w wysiłkach, by swoje życie wyprowadzić na właściwe tory. Warto oddać się lekturze i na chwilę przeżyć wraz z bohaterami ich dylematy.” – Ewa Bauer, pisarka.

Weź udział w konkursie i wygraj książkę Dom samotnych Joanny Kruszewskiej!

Aby zdobyć jeden z trzech egzemplarzy powieści Joanny Kruszewskiej pt. Dom samotnych, wystarczyło odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Czym jest dla Ciebie prawdziwa samotność?

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodziliśmy najciekawsze. Poniżej prezentujemy zwycięskie wypowiedzi.

Anita G.: Samotność, taka prawdziwa jest dla mnie codziennym powrotem do czterech ścian, jednym talerzem na stole i kubkiem porannej kawy. Jest spaniem po jednej stronie łóżka, gdzie wygnieciona wciąż poduszka. Trudno z nią żyć, raczej trzeba przetrwać, nauczyć się, jak z nią współgrać i wypełniać.

Maria N.: Dla mnie prawdziwa samotność jest wtedy, gdy jesteśmy otoczeni ludźmi, ale w środku i tak czujemy pustkę. Dziwne uczucie, że brakuje nam czegoś, a właściwie kogoś. Bliskiej osoby, do której możemy się zwrócić w każdej sprawie, kogoś, kto będzie nas kochał i wspierał. I możemy mieć wielu znajomych, ale bez tej drugiej połówki wciąż pozostaniemy samotni.

Teresa T.: Prawdziwa samotność to dla mnie przede wszystkim brak miłości i rodziny. Nie wyobrażam sobie życia, bez tych osób, które są dla mnie całym światem. Wiem, jak ciężko jest żyć, gdy zostaje się samemu. Przez kilka lat byłam przez to bardzo nieszczęśliwa. Życzę każdemu, by nigdy nie był samotny i zawsze widział przed sobą szczęście. 

Gratulujemy i zachęcamy do udziału w pozostałych konkursach!

Komentarze (7)

Mindi

3 lata temu

Gratuluję nagrody 🙂 A ja wpisuję sobie ten tytuł do spisu książek, które koniecznie chcę przeczytać.

pati25

3 lata temu

Gratuluję 🙂

Tess

3 lata temu

Gratuluję koleżankom. Mnie także się ta książka podobała ale nie umiałam tak ładnie napisać.

Aneta

3 lata temu

Ode mnie też gratulacje, niech wam sie miło czyta te książke!

linea

3 lata temu

Gratulacje 🙂

dulcynea

3 lata temu

Gratuluję wygranej w konkursie 🙂
Miłej lektury !

ewalub

3 lata temu

Gratuluję i tradycyjnie życzę przyjemnej lektury 🙂

Zostaw komentarz