Dzieje się Nagrody Najnowsze

Nagroda: Dziewczyny, na start!

Katarzyna-Karpa

Nie każdy musi od razu biegać maratony… jeśli nie czuje takiej potrzeby. Jednak bieganie — zarówno amatorskie, rekreacyjne, jak i bardziej profesjonalne — fantastycznie działa na organizm, uzależnia, daje mnóstwo energii i poczucie mocy. Gdy zmęczona, zziajana, spocona dobiegasz w końcu do mety, fala endorfin zalewa Cię od stóp do głów i sprawia, że tryskasz humorem i radością życia. Poczuj to na własnej skórze!

Katarzyna Karpa, gospodyni popularnego bloga Tak, dobiegnę!, doskonale pamięta początki swojej przygody z biegami. Jej obserwacje, porady i wskazówki mogą pomóc Ci podjąć decyzję w kwestii własnych treningów. Jak postawić na tej drodze pierwszy krok? Jak zastawić na siebie pułapki, by nie zrezygnować? Dlaczego nie warto unikać treningu nawet przy złej pogodzie? Jak biegać zdrowo? Jak nie nudzić się w czasie biegów? Sięgnij po tę książkę, a przekonasz się, że bieganie to sposób na życie — pełne, intensywne, emocjonujące. Dowiesz się stąd, jakie rodzaje biegów organizowane są w Polsce i jakich wrażeń potrafią dostarczyć. Zobaczysz, jak sensownie przygotować się do startu i przeżyjesz wraz z autorką (na wesoło) jej udane i mniej udane biegi. Czytaj, śmiej się i biegaj!

  • Z mamą na start — wciąganie w biegi rodziny i znajomych
  • Bieganie jest nudne? — spróbuj Śnieżnych Konwalii i Biegu Truskawki
  • Co na grzbiet, kobieto? — biustonosz, spodnie, koszulka dobrze dobrane
  • Brzydka pogoda nie istnieje! — tajniki biegania w każdej aurze
  • Asfalt kontra teren — dla każdego coś miłego
  • Motywacja – maraton zaczyna się w głowie
  • Pierwszy w życiu start — jak się przygotować by przeżyć
  • Jem, żeby biegać — zdrowa dieta dla biegacza
  • Kto dogoni psa? — bieganie z czworonogiem

Wygraj poradnik Dziewczyny, na start!

Jeśli chcesz zdobyć poradnik autorstwa Anny i Katarzyny Karpa, który motywuje do biegania, już dziś weź udział w naszym konkursie. Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Helion mamy do rozdania dwa egzemplarze tej wyjątkowej książki. Aby zdobyć jeden z nich, wystarczyło odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Jaka jest twoja ulubiona forma aktywności fizycznej? Swoją odpowiedź pokrótce uzasadnij.

Spośród nadesłanych wypowiedzi nagrodziliśmy najciekawsze. Poniżej prezentujemy laureatki konkursu, do których wędrują książki Dziewczyny, na start!

Kaja: Moją ulubioną formą aktywności fizycznej jest bieganie. Pasję zaszczepiła we mnie przyjaciółka. Na początku bardzo niechętnie podeszłam do tematu wspólnego biegania. Z czasem wszystko się zmieniło. Teraz biegam regularnie i uczestniczę w wielu otwartych biegach i akcjach sportowych. Dzięki bieganiu poprawiłam wygląd sylwetki i czuję się świetnie każdego dnia.

lu_iza: Zakochałam się w crossficie już po pierwszym treningu. To bardzo wytrzymałościowy sport, więc nie ma tu miejsca dla słabych psychicznie osób. Lubię wyzwania i crossfit był jednym z tych, któremu stawiłam czoło. Teraz nie wyobrażam sobie  tygodnia bez porządnego treningu.

Gratulujemy i zachęcamy do udziału w pozostałych konkursach!

Tekst sponsorowany

Komentarze (4)

pati25

5 lat temu

Gratulacje 🙂 Świetny poradnik dla aktywnych kobiet !

Mindi

5 lat temu

Bieganie to świetna forma spędzania wolnego czasu i zdrowy ruch. Gratuluję wygranej książki 🙂

filodendron 2

5 lat temu

Dobrze jest się zmobilizować i zacząć treningi 🙂

Zostaw komentarz