Dzieje się Nagrody

Nagroda: autobiografia Phila Collinsa pt. Jeszcze nie umarłem

Jeszcze nie umarłem

Do kogo wędruje autobiografia Phila Collinsa pt. Jeszcze nie umarłem? Nadeszła pora na rozstrzygnięcie konkursu.

Wokalista, perkusista, kompozytor, autor tekstów i aktor. Artysta, któremu udało się sprzedać ponad sto milionów płyt. Teraz zaskakuje swoich fanów szczerością i talentem do snucia opowieści. Jeszcze nie umarłem to osobista, dowcipna, pozbawiona upiększeń autobiografia piosenkarza. Phil Collins opowiada o swoim życiu, spektakularnych sukcesach i niepowodzeniach, a także małżeństwach i rozwodach oraz obecności na listach przebojów i… pierwszych stronach brukowców. To historia wielkiej kariery jednego z najbardziej znanych twórców muzyki pop.

Wygraj autobiografię Phila Collinsa pt. Jeszcze nie umarłem!

Aby zdobyć jeden z dwóch egzemplarzy autobiografii Phila Collinsa pt. Jeszcze nie umarłem, wystarczyło odpowiedzieć na poniższe pytania.

  • Jaka jest Twoja ulubiona piosenka Phila Collinsa? Swoją odpowiedź pokrótce uzasadnij.

  • Jakie wydawnictwa wchodzą w skład grupy wydawniczej PUBLICAT S.A.? Wymień dwa. W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie pomoże ci strona internetowa.

 Poniżej przedstawiamy nagrodzone odpowiedzi:

Phil Collins ma na swoim koncie wiele świetnych piosenek. Gdybym jednak miała wybrać tylko jedną z nich, to byłaby to „Another Day In Paradise”. Przy tym utworze po raz pierwszy tańczyłam z moim obecnym mężem. Piosenka ta ma dla mnie wymiar sentymentalny. Za każdym razem, gdy ją słyszę, nawet w kolejce w supermarkecie, na mojej twarzy pojawia się uśmiech, a myśli koncentrują się wokół męża, który jest niezwykłym romantykiem. Do dziś, gdy świętujemy rocznicę, a robimy to w różnych miejscach, moja druga połówka dba o to, aby towarzyszyła nam piosenka Phila Collinsa. Papilon i Elipsa wchodzą w skład grupy wydawniczej PublicatMariola Z., Szczecin.

 

„In The Air Tonight” to dla mnie wyjątkowy utwór, z którym wiąże się najpiękniejsze wydarzenie w moim życiu. To właśnie ona sprawiła, że kupiłam bilet na koncert Phila Collinsa   w Wielkiej Brytanii. Pojechałam na niego jako rozwódka, po ciężkiej batalii sądowej. Wróciłam jako 40-latka po uszy zakochana w Brytyjczyku. Nawet dzieląca nas odległość nie stanowiła żadnej przeszkody. Brian przeprowadził się dla mnie do Warszawy i do dziś się śmieje, że nie byłoby naszego związku, gdyby nie Phil Collins. To właśnie on jest naszym swatem, choć nawet nie zdaje sobie z tego sprawy;) Publicat tworzą m.in. wydawnictwa takie jak Wydawnictwo Dolnośląskie i Papilon  – Judyta M., Warszawa.

Serdecznie gratulujemy laureatkom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Komentarze (4)

Aneczka2015

3 lata temu

Gratuluję fajnej nagrody 🙂

filipinka

4 lata temu

Serdecznie gratulacje. Życzę miłej lektury przy nutach klimatycznych utworów Phila Collinsa:)

dulcynea

4 lata temu

Gratulacje , świetna nagroda 🙂

Tess

4 lata temu

Gratuluję koleżankom nagrody.

Zostaw komentarz