Seks

Na co faceci nie zwracają uwagi podczas seksu?

Na co faceci nie zwracają uwagi podczas seksu

Są takie rzeczy, które nam zaprzątają głowę, odbierają całą pewność siebie, a panowie w ogóle nie zwracają na nie uwagi.  Czym nie warto się przejmować w łóżku? Podpowiadamy, na co faceci nie zwracają uwagi podczas seksu.

Mimika podczas orgazmu

Kobiety wstydzą się tego, jak wygląda ich twarz podczas szczytowania. To rodzi blokadę, która z kolei utrudnia czerpanie pełnej satysfakcji z erotycznych igraszek. Nie przejmuj się swoją mimiką, dla faceta najważniejsze jest to, że doprowadził ciebie do rozkoszy.

Wydawane dźwięki

Kobiety wstydzą się skrzypienia, pluskania itp., czyli naturalnie wydobywających się odgłosów podczas seksu. Mężczyźni na to nie patrzą. Zdają sobie sprawę, że to całkowicie normalne i skupiają się na przyjemności. Ty też weź z nich przykład.

Odmowa połykania spermy

Kobiety boją się odmówić połykania spermy. Tymczasem dla większości mężczyzn bardziej liczy się to, że partnerka zgodziła się na seks oralny. Nie musi od razu połykać spermy, jeśli ma do tego obiekcje.

Żel nawilżający

Jeśli ma ci pomóc zmniejszyć tarcie, zapobiec bólowi i tym samym przynieść czystą rozkosz, to dlaczego miałabyś go nie używać? Mężczyźni nie mają nic przeciwko lubrykantom.

Wielkość biustu

Część z nas narzeka na to, że piersi są obwisłe, a część na to, że za małe. A dla mężczyzny liczy się to, że w ogóle są, jesteś pewna siebie, a on może je dotykać bez obiekcji z twojej strony.

Wyrzeźbione pośladki

Przez Kim Kardashian wiele kobiet nabawiło się kompleksów. Wstydzimy się swoich pośladków. Tego, że są za małe, obwisłe i niewyrzeźbione. Dopóki potrafisz nimi seksownie poruszać, to facet nie ocenia ich tak surowo, jak się tobie wydaje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *