Artykuły Moda

Moda na opaski z perłami i połyskujące spinki

Moda na opaski z perłami i połyskujące spinki

Z  ozdobami do włosów jest tak, że nie zawsze są łatwo dostępne. W niektórych sezonach nie lansuje się ich w ogóle. Kiedy indziej modne stają się określone elementy. Obecnie panuje moda na opaski z perłami i połyskujące spinki. Jak je nosić?

Perły z opaski podkreślają ciemne włosy

Jeśli jesteś brunetką, to modne ozdoby będą przepięknie podkreślały twoje pukle na zasadzie kontrastu. Ponadto opaski z perłami oraz połyskujące spinki cudownie rozświetlają twarz, nadając jej zdrowego wyglądu. Blondynki czy rudowłose też oczywiście mogą nosić tego typu ozdoby, ale u brunetek dadzą one największy efekt wow.

Postaw na prostą fryzurę do połyskujących ozdób do włosów

Opaska z perłami nie lubi konkurencji, dlatego gdy na nią stawiasz, postaw na rozpuszczone włosy. Fantazyjne upięcia też będą wyglądały z nią dobrze, ale od razu nasuną skojarzenia z weselem lub ślubem.  Warto nosić ją do prostych, eleganckich kreacji, np. czarnej krótkiej sukienki lub granatowej sukienki o kroju ołówkowym.

Ozdoby do włosów z perełkami lubią kobiece ubrania

Natomiast połyskujące spinki wyglądają dobrze w zestawieniu z każdą sukienką, bluzką czy tuniką, za wyjątkiem ubrań sportowych i T-shirtów z napisami.  Ubranie powinno być kobiece. Np. dopasowana, taliowana niebieska koszula oraz czarne jeansy z wysokim stanem.

Uważaj na włosy, aby ich nie wyrywać

W przypadku połyskujących spinek z perełkami trzeba uważać na swoje pukle. Niestety, włosy lubią się zahaczać o tego typu ozdoby, przez co potem je wyrywamy.  Najlepiej przypinać spinki na wygładzone włosy, delikatnie wsuwając je pod spód.

Nie warto przepłacać za opaski z perełkami czy połyskujące spinki, robiąc zakupy w sieciówce. Takich ozdób do włosów szukaj w internecie lub na targu. Ewentualnie zamów je z chińskich sklepów internetowych. W jednej z sieciówek za opaskę z perełkami należy zapłacić aż 80 zł, a za połyskujące spinki 39 zł. Te same rzeczy na targu kosztują odpowiednio 15 zł oraz 20 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *