wycieczka ma malediwy

Letni urlop to dobry czas, aby zacieśnić rodzinne więzi i naprawić przez cały rok zaniedbywane relacje. W dzień powszedni nie mamy dla swoich bliskich tyle czasu, co możemy specjalnie dla nich wygospodarować podczas wakacji. Jest to więc dobry moment, żeby wyjechać na zagraniczne wakacje i wspólnie z najbliższymi poznawać głęboko skrywane tajemnice obcego kraju, miło przy tym spędzając swój wolny czas.

Przygotowaliśmy 2 różne propozycje zagranicznych wyjazdów, które równie często są obierane na cel przez rodziny z dziećmi, co i pojedyncze pary. Sprawdź, czy któraś z naszych sugestii przypadnie do gustu i Tobie. Oto one:

Malediwy

Robiący ogromne wrażenie błękit morza i widniejące w oddali rajskie krajobrazy, a wszystko to otoczone złocistym piaskiem. Czego chcieć więcej? Wycieczki na Malediwy są polecane szczególnie tym, którzy od letniego urlopu oczekują jednego – świętego spokoju. Możesz być pewien, że na Malediwach go zaznasz. Każdy z członków rodziny znajdzie tutaj dla siebie zajęcie, zarówno ten młodszy jak i ten starszy. Jako, że tylko niewielki odsetek terenów przynależących do Malediwów jest zamieszkany, masz szansę od podszewki poznać wyspę i zwiedzić nieruszone ręką ludzką tereny. Największą popularnością cieszy się tutaj nurkowanie, czyli aktywna forma spędzania wolnego czasu. Pod wodą przy odrobinie szczęścia będziesz miał okazję zobaczyć zatopione tam statki, a także z bliska przyjrzeć się murenom, płaszczkom i delfinom.

Dubaj

Wszyscy kojarzą to miejsce z bogactwem i przepychem, jaki jest w nim obecny. Nie ma się czemu dziwić, jako że właśnie tutaj wzniesiono jedne z najdroższych budynków na ziemi. Wbrew ogólnym pozorom wcale nie trzeba wydać nie wiadomo jak dużych pieniędzy, aby móc znajdujące się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich skarby pooglądać na własne oczy. Wycieczki do Dubaju są szansą zobaczenia, a być może nawet zamieszkania w jedynym siedmiogwiazdkowym hotelu na ziemi. Jego charakterystyczny przypominający żagiel kształt, to znak rozpoznawczy tego miejsca. Przybywający do Dubaju turyści szczególnym podziwem darzą również Wyspy Palmowe, które są w całości dziełem ludzkim rąk. Każda jedna wyspa kształtem przypomina palmę, co świetnie wygląda na zdjęciach robionych z góry. Na wyspach tych znajduje się wiele siedzib różnych firm, a także ociekające luksusem rezydencje, z przynależącymi do nich prywatnymi plażami.

Dreamtours.pl

7 KOMENTARZE

  1. Kiedyś chciałabym pojechać na Malediwy, nie interesuje mnie Dubaj, to miejsce, w którym nie szanuje się kobiet.

  2. Mi również marzy się w przyszłości wycieczka na Malediwy. Myślę już o tym od jakiegoś czasu i mam nadzieję, że moje marzenie pewnego dnia się spełni.

  3. Malediwy to by były wakacje marzeń, w obecnym momencie niestety nie do zrealizowania….

  4. Malediwy do tanich nie należą, ale można zawsze odkładać pieniądze na wycieczkę, kiedyś uzbiera się potrzebną sumę.

  5. Poczytałam i rozmarzyłam się 🙂 Wspaniale byłoby z rodziną czy choćby tylko z mężem wyjechać w taką wspaniałą podróż. To byłby urlop zapamiętany na całe życie.

  6. Dubaj jest bardzo bogaty i efektowny, ale bez historii, powstał stosunkowo niedawno. Wolę Malediwy:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ