Najnowsze Testy redakcyjne Uroda

Magiczna paleta kamuflażu Golden Rose

Correct&Conceal Camouflage Cream Palette

Niedoskonałości cery to zmora wielu kobiet marzących o idealnej skórze niczym z okładki kolorowego magazynu. Na szczęście wszelkie mankamenty takie jak cienie, wypryski czy rumień możemy skutecznie ukryć, a pomaga w tym Correct&Conceal Camouflage Cream Palette – korygująca i tuszująca paleta kamuflażu  Golden Rose.

Golden Rose Correct&Conceal Camouflage Cream Palette

W kolorowej palecie zamknięto wszystko to, czego potrzebujemy do tuszowania niedoskonałości, czyli zestaw nietypowych korektorów o kremowej formule. Golden Rose i tym razem wyszło naprzeciw oczekiwań swoich klientek, które pragną, by ich makijaż wyglądał nienagannie. Paleta kamuflaży to obowiązkowy element każdej kosmetyczki. Pozwoli na szybkie zakrycie wszelkich niedoskonałości tak, że nikt nie zauważy, że jakiekolwiek posiadamy. Idealny makijaż – tylko z korygującą i tuszującą paletą kamuflażu Golden Rose!

Golden Rose

Aplikacja i formuła

Paleta kamuflażu Golden Rose Correct&Conceal Camouflage Cream Palette to sześć korektorów zamkniętych w jednym opakowaniu. Kremowa formuła umożliwia sprawną i bezproblemową aplikację, czy to za pomocą palców, pędzla czy innych akcesoriów do makijażu. Korektory łatwo rozprowadzają się na skórze twarzy. Ich delikatna konsystencja nie obciąża cery. Mamy wrażenie, jakbyśmy wcale ich nie nałożyły, ponieważ cechują się lekką formułą. Korektor aplikujemy pod podkład, dzięki czemu zupełnie nie będzie się pod nim odznaczał, zapewniając nam wspaniały efekt makijażu.

Correct&Conceal Camouflage Cream Palette - Korygująca i tuszująca paleta kamuflażu

Paleta kamuflażu Golden Rose – właściwości

Każdy z sześciu korektorów ma inny kolor. Danej barwie odpowiada konkretny problem skórny, który chcemy ukryć. Pozwala to na dokładne zniwelowanie naszych niedoskonałości. Sięgamy po taki kolor, który najlepiej poradzi sobie z naszym problemem skórnym. W palecie dostępne są takie kolory korektorów jak:

  • cielisty – pokryje drobne niedogodności cery
  • łososiowy – zniweluje żółte cienie i nada skórze blasku
  • żółty – poradzi sobie z fioletowymi cieniami zamaskuje krostki
  • zielony – skutecznie ukryje rumień na twarzy
  • fioletowy – zakryje wszelkie żółte odcienie skóry
  • pomarańczowy – sine miejsca i ciemne przebarwienia nie będą miały z nim żadnych szansGolden Rose

Krycie i trwałość

Jak sama nazwa wskazuje, paleta kamuflażu Golden Rose służy do krycia i tuszowania wszelkich niedoskonałości skóry. W tym zadaniu sprawdza się doskonale. To naprawdę porządny zestaw korektorów, nawet dla bardzo wymagających fanek idealnego makijażu. Kolory dokładnie kryją przebarwienia i wypryski. Tuszują wszystko to, co chcemy zakryć. Makijaż z użyciem palety Golden Rose utrzymuje się na skórze praktycznie przez cały dzień. Po 8 godzinach wymaga jedynie drobnych poprawek.

Opakowanie

Korektory zamknięto w plastikowej, podłużnej paletce, z przezroczystym wieczkiem. Pod spodem paletki naklejono podpowiedź, na jakie problemy użyć danego koloru, co jest bardzo przydatne na początkowej drodze korzystania z produktu.

 Correct&Conceal Camouflage Cream Palette

Correct&Conceal Camouflage Cream Palette – Korygująca i tuszująca paleta kamuflażu Golden Rose jest dostępna w sklepie internetowym marki, w cenie 24,90 zł.

Tekst sponsorowany

Komentarze (5)

pati25

3 lata temu

Super paletka do kamuflażu Golden Rose.Są w niej różne kolory co pozwoli ukryć różne niedoskonałości.Przydałaby mi się ta paletka

anelia

3 lata temu

Mam sporo problemów skórnych, takie kamuflaże mogłyby mi bardzo pomóc.

Emilly27k

3 lata temu

Fantastyczny korygujący kosmetyk. Bardzo mi się podoba. Pasuje do każdego rodzaju twarzy. Dołki policzków będą świetnie zabezpieczone przed zniszczeniem skórnym. Trafny kosmetyk.

Wiki

3 lata temu

Świetny kosmetyk – przydałby się na moje naczynka i sińce pod oczami:)

filodendron 2

3 lata temu

Patrząc na te paletę myślałam ,że są to cienie do oczu, a tu miła niespodzianka. Dzięki niej można skorygować cerę , mam sińce pod oczami, potrzebuję coś do ich zatuszowania. Świetna sprawa – przynajmniej dowiedziałam się jaki kolor na jakie niedostatki skóry.I chętnie wypróbuję 🙂

Zostaw komentarz