Testy redakcyjne Uroda

L`Oreal Les Chocolats Ultra Matte Liquid Lipstick

L`Oreal Les Chocolats Ultra Matte Liquid Lipstick

Marzy ci się pomadka w płynie, która jest trwała i przetrwa każdy posiłek? Koniecznie musisz zapoznać się z L`Oreal Les Chocolats Ultra Matte Liquid Lipstick. To szminka, która wywarła ogromne wrażenie na naszych redaktorkach. Dlaczego warto po nią sięgnąć?

Kolor

Szminki w płynie L`Oreal Les Chocolats Ultra Matte Liquid Lipstick są w Polsce dostępne w kilku odcieniach, podczas gdy na zagranicznych rynkach wybór jest ciut szerszy. Pomadki, które trafiły na nasz rynek, nawiązują swoją kolorystyką do czekolady, którą przepięknie pachną. Podczas aplikacji kosmetyku można odnieść wrażenie, że nakładamy na wargi mleczną czekoladę. Zapach jest obłędny. W kolekcji L`Oreal Les Chocolats Ultra Matte Liquid Lipstick znajdziemy głównie brązy i jedną, krwistą czerwień o nazwie Ruby, która prezentuje się przepięknie na ustach. Nasze redaktorki miały okazję zapoznać się z trzema brązami. Jeden z nich jest ciepły i biszkoptowy, drugi przypomina odcieniem mleczną czekoladę, a trzeci to szary brąz.  Odcienie są dość specyficzne, większość będzie pasowała kobietom o ciepłej karnacji.

L`Oreal Les Chocolats Ultra Matte Liquid Lipstick

Wykończenie

Pomadki w płynie L`Oreal Les Chocolats Ultra Matte Liquid Lipstick podczas aplikacji przypominają gęstą pastę, jednak w przeciągu minuty zastygają. Wykończenie jest matowe, ale na ustach cały czas można wyczuć kremową formułę, gdy zaciskamy wargi.  Ma to niewątpliwie swoją dobrą stronę. Pomadka na ustach wygląda elegancko, to zasługa pięknego matu, ale jednocześnie dzięki kremowej formule nie wysusza warg.

L`Oreal Les Chocolats Ultra Matte Liquid Lipstick

Pigmentacja

Pomadki L`Oreal Les Chocolats Ultra Matte Liquid Lipstick charakteryzują się wysoką koncentracją pigment. Wystarczy jedno pociągnięcie aplikatorem dołączonym do opakowania, by wargi pokryły się wybranym przez nas kolorem.

L`Oreal Les Chocolats Ultra Matte Liquid Lipstick

Trwałość

Na ustach naszych redaktorek szminki w płynie L`Oreal Les Chocolats Ultra Matte Liquid Lipstick potrafią przetrwać 12-14 h bez konieczności poprawki. Szminkom niestraszne są posiłki i napoje. Ścierają się bardzo delikatnie. Aby usunąć wieczorem pomadkę, warto nasmarować usta grubszą warstwą balsamu do ust, po czym zetrzeć całość chusteczką higieniczną.

Komentarze

jowitka

12 miesięcy temu

Dla zapachu czekolady chętnie przygarnęłabym jakiś odcień.

Zostaw komentarz