Uroda Zadbaj o ciało

Lifting kawiorowy

Kawior nazywany jest eliksirem młodości. Z jego właściwości możemy korzystać i my, a to między innymi dzięki ciekawym zabiegom kosmetycznym. Lifting kawiorowy jest jednym z takich zabiegów, które pozytywnie wpływają na ciało, ale jednocześnie poprawiają nastrój i podnoszą samoocenę.

Kawior nazywany jest eliksirem młodości. Z jego właściwości możemy korzystać i my, a to między innymi dzięki ciekawym zabiegom kosmetycznym. Lifting kawiorowy jest jednym z takich zabiegów, które pozytywnie wpływają na ciało, ale jednocześnie poprawiają nastrój i podnoszą samoocenę.

Krótka charakterystyka zabiegu

Lifting kawiorowy to dość luksusowy – choć jednocześnie niezbyt drogi – zabieg. Jest on przeznaczony dla osób, które szczególnie dbają o to, aby ich ciało było jędrne. Podczas zabiegu liftingu stosuje się specjalne ampułki kawiorowe bądź maski kawiorowe, w których znajduje się olejek kawiorowy. Często łączony jest z masażem ciała, ponieważ skóra poddawana jest ruchom uciskającym i rozciągającym, a więc lepiej przyjmuje aplikowane jej substancje.

Kawior i jego zalety

Kawior świetnie odnajduje się zarówno w eleganckiej restauracji, jak i w salonie kosmetycznym. Ma on wiele zalet – wzmacnia, napina oraz regeneruje skórę, a także pobudza organizm do produkcji kolagenu. Kawior świetnie poprawia owal twarzy. Pozytywnie wpływa na cały organizm, gdyż zawiera wiele minerałów i witamin. Cynk, magnez czy fosfor pobudzają komórki do większego wysiłki, a także zapobiegają wyparowywaniu wody ze skóry i chronią ją przed niebezpiecznymi wolnymi rodnikami.

Ale to nie wszystkie zalety kawioru. Zawiera on jeszcze duże ilości nienasyconych kwasów tłuszczowych i aminokwasów, które regenerują naskórek, a więc i przyspieszają odnowę komórek organizmu. Dzięki tym składnikom do skóry łatwiej przenikają jeszcze dodatkowe substancje odżywcze – witaminy, enzymy i białka.

Lifting kawiorowy i jego zalety

Lifting kawiorowy polecany jest osobom, które nie są zadowolone ze stanu swojej skóry.

  • nawilżenie, oczyszczenie, wygładzenie i ujędrnienie skóry,
  • wygładzenie oraz zmniejszenie drobnych zmarszczek,
  • oprawę owalu twarzy,
  • ogólne odmłodzenie skóry, a więc i odmłodzenie wyglądu oraz poprawę samopoczucia.
    Lifting kawiorowy jest polecany szczególnie tym osobom, które nie są zadowolone ze skóry na swojej szyi. Bardzo często to właśnie szyja zdradza prawdziwy wiek. Lifting ten wzmocni, wygładzi i naciągnie skórę na szyi. Świetnie się sprawdzi także u palaczy i u osób długo i często przebywającym w klimatyzowanych pomieszczeniach. Po zabiegu ich skóra odzyska swój koloryt, dotleni się i nabierze blasku.

Od czasu do czasu warto skusić się na taki zabieg, choć oczywiście regularne wizyty u kosmetyczki przyniosą najlepsze efekty. Skóra chroni nas przed światem zewnętrznym, jest pewnego rodzaju barierą, dlatego też należy jej się odpowiednia opieka.

Sabina Sosnowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *