Seks

LELO Sona – soniczny masażer łechtaczki

LELO Sona - soniczny masażer łechtaczki

Branża zabawek erotycznych cały czas się rozwija, a producenci z całego świata prześcigają się w tworzeniu innowacyjnych technologii, których celem jest dostarczanie jeszcze większej przyjemności. Jednym z wyróżniających się gadżetów jest LELO Sona. Jak używać tej zabawki i dlaczego jest tak skuteczna w swojej roli? Zapraszamy do lektury!

Do pewnego czasu zabawki erotyczne kojarzyły się przede wszystkim ze sztucznymi penisami oraz wibratorami, jednak coraz częściej ogromną popularnością cieszą się produkty na swój sposób innowacyjne. Chodzi oczywiście o bezdotykowe masażery łechtaczki. Dlaczego jednak warto postawić na wspomniany model? Poniżej krótka recenzja masażera LELO Sona.

LELO Sona – recenzja

LELO Sona jest niewielkim urządzeniem, które posiada eliptyczny, delikatnie wygięty kształt. Na szczycie zabawki znajduje się wypustka z niewielkim otworem – to właśnie ona odpowiada za erotyczny masaż. Produkt występuje w kilku wersjach kolorystycznych. Ciekawym urozmaiceniem wzornictwa jest błyszcząca, złota płytka z tyłu gadżetu. Dzięki temu masażer prezentuje się bardzo elegancko i ekskluzywnie, jak zresztą inne propozycje od LELO. Konstrukcja jest wodoodporna, dlatego można bez obaw zabrać urządzenie do wanny lub pod prysznic.

Masażer został wykonany z najwyższej jakości materiałów. Wspomnianą już błyszczącą płytkę stworzono z dobrej klasy tworzywa ABS, natomiast resztę urządzenia pokrywa hipoalergiczny silikon – to przez niego wiele kobiet sięga po LELO Sona. Opinie specjalistów potwierdzają, że jest to materiał niemal doskonały w branży erotycznej, ponieważ nie powoduje reakcji alergicznych, a przy tym posiada nieporowatą strukturę. Dzięki temu nie wnikają w niego zanieczyszczenia.

Wewnątrz LELO Sona znajduje się wydajny akumulator litowo-jonowy o pojemności 530 mAh. Ta ilość spokojnie wystarcza na godzinę świetnej zabawy. Ładuje się go dołączonym do opakowania kablem USB (czas ładowania to około 2h).

Najważniejszą cechą tej zabawki jest jej napęd soniczny. Jak działa ten mechanizm? Z otworu w wypustce wydobywają się fale dźwiękowe (spokojnie, nie są one słyszalne, a sama zabawka pracuje bardzo cicho), które stymulują części intymne. Co więcej, w przeciwieństwie do urządzeń z napędem wibracyjnym, LELO Sona oddziałuje nie tylko na zewnętrzną część łechtaczki, ale też wewnętrzną, ponieważ fale soniczne wnikają w głąb tkanek. Według obietnic producenta gadżet może pieścić o 75% większą powierzchnię łechtaczki, niż wibrujące propozycje konkurencji.

Zabawka jest naprawdę skuteczna w swojej roli i jest idealna dla osób, które chcą odkryć seksualną przyjemność w ramach kąpieli czy prysznica. Nie można też nie docenić prostoty stosowania – wystarczy delikatnie przyłożyć wypustkę stymulującą do łechtaczki. To nie wszystko, bo gadżet jest ciekawym sposobem na urozmaicenie gry wstępnej z partnerem. Mimo że bateria wystarcza na godzinę stymulacji, to skuteczność zabawki jest tak wysoka, że można ze spokojem przeprowadzić kilka intensywnych sesji. 8 trybów stymulacji i możliwość dopasowania mocy ułatwiają znalezienie idealnego dla siebie sposobu pieszczot.

LELO Sona – jak używać? Instrukcja pierwszego włączenia

LELO Sona jest masażerem stosunkowo prostym w sterowaniu. Interfejs stanowią trzy przyciski (“-”, “()” i “+”). Przed pierwszym uruchomieniem należy podpiąć masażer do ładowania na około 2 godziny. Żeby włączyć zabawkę, wystarczy wcisnąć “+”. Tryby pracy zmienia się naciskając “()”. Tymczasem intensywność stymulacji zwiększa i zmniejsza się przyciskami “+” i “-”. Warto pamiętać, żeby przed zabawą nanieść na LELO Sona lubrykant. Najlepiej korzystać z żeli wodnych, inne mogą zniszczyć masażer.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o LELO Sona – instrukcja szczegółowa jest dołączona do pudełka oraz jest dostępna na stronie producenta.

Sona LELO – opinie

Kiedy na rynku pojawiła się LELO Sona, opinie użytkowniczek z całego świata zalały Internet pozytywnym odzewem i nie można się temu dziwić. Stymulacja jest bardzo prosta i jeszcze bardziej przyjemna!

Jeżeli recenzja LELO Sona wzbudziła Twoje zainteresowanie na temat tej zabawki, to w sklepie ohparis.pl znajdziesz ją w atrakcyjnej cenie. Sprawdź pod adresem: https://ohparis.pl/14204-lelo-sona-czeresniowy-.

Komentarze (9)

kasiaja

3 miesiące temu

Bardzo ciekawy gadżet, który z pewnością zapewnia niesamowite doznania.

tynia

3 miesiące temu

Bardzo ciekawie prezentuje się ten masażer soniczny.

basia

3 miesiące temu

Soniczny masażer łechtaczki – brzmi ciekawie:)

lina

3 miesiące temu

Słyszałam o masażerach łechtaczki, ale nigdy o sonicznych:)

luna

3 miesiące temu

Bardzo ciekawe urządzenie, które zapewnia dodatkowe doznania.

malina

3 miesiące temu

O proszę, jaki ciekawy masażer łechtaczki oparty na nowoczesnych technologiach.

janka

3 miesiące temu

Słyszałam o masażerach łechtaczki, ale z sonicznymi spotykam się po raz pierwszy.

kinia

3 miesiące temu

Taki soniczny masażer łechtaczki to moc nowych doznań.

alicja

3 miesiące temu

O proszę, nie wiedziałam, że istnieją soniczne masażery łechtaczki.

Zostaw komentarz