Najnowsze Seks

Kulki gejszy – erotyczny gadżet czy recepta na zdrowie?

seksualne-doznania

Istnieją erotyczne gadżety, które mogą zwiększyć nasze doznania. Ale czy wpływają także na zdrowie. Jedną z propozycji są kulki gejszy – erotyczny gadżet czy recepta na zdrowie?

Kulki gejszy

Kulki gejszy to inaczej kulki waginalne. Gadżet ten, został stworzony z myślą o kobietach i ich potrzebach seksualnych. Kulki gejszy są jednym z najbardziej popularnych produktów asortymentów sklepów z zabawkami erotycznymi. Odpowiednio używane, wzmacniają doznania seksualne. Ale czy mogą także korzystnie wpłynąć na nasze zdrowie?

Kulki gejszy – erotyczny gadżet czy recepta na zdrowie?

Przy odpowiednio wyćwiczonych mięśniach Kegla, taka zabawka jak kulki gejszy może dostarczyć nam niesamowitych wrażeń i rozkoszy. Poprawia także intensywność orgazmów. Wybór właściwego gadżetu zależy od naszych upodobań seksualnych i uwarunkowań fizycznych. Na rynku dostępne są zarówno pojedyncze jak i podwójne kulki waginalne. Okazuje się, że kulki gejszy mogą być receptą na zdrowie. W czym tkwi ich sekretna moc? Kulki umieszczone w waginie wymuszają pracę odpowiednich partii mięśni. Pozwalają więc na trening ejakulacji. Zapobiegają chorobom okresu przekwitania jak nietrzymanie moczu czy wypadanie macicy. Te niepozorne kulki, pomagają wrócić do formy kobietom po porodzie. W niektórych krajach są nawet polecane przez położne. W polskich szkołach rodzenia także zdarzają się przypadki, gdzie właśnie kluki gejszy są polecane kobietom w okresie ciąży. Gadżet ten jest rekomendowany ze względów nie tylko erotycznych ale i zdrowotnych. Skoro może pozytywnie wpłynąć na nasze zdrowie,warto zwrócić na niego uwagę.

Rozmiar ma znaczenie

kulki

W sklepach z gadżetami erotycznymi znajdziemy różne rodzaje kulek gejszy. Wybór rozmiaru jest bardzo ważny, ponieważ zbyt duże kulki mogą uszkodzić nasze miejsca intymne. Zamiast pozytywnych skutków ich działania, będziemy borykały się z problemem otarć czy krwawienia, a tego przecież nie chcemy. Aby uniknąć takich kłopotów, należy dopasować rozmiar. Kobiety, które już rodziły, mogą wybrać podwójne kulki. Nie mogą być także zbyt małe lub za duże. Kulki gejszy muszą opierać się o ściany waginy i nie powinno być problemu z ich aplikacją. Odpowiedni rozmiar będzie wyczuwalny ale komfortowy, co umożliwi nam prawidłowy trening mięśni i nowe doznania seksualne.

Kulki gejszy to dość nietypowa recepta na zdrowie ale za to skuteczna. Korzystajmy więc z dobrodziejstw producentów zabawek erotycznych nie tylko dla przyjemności, ale także dla zdrowia.

Komentarze (3)

pati25

4 lata temu

Kulki gejszy mają wpływ na zdrowie a także dają wiele przyjemności z ich stosowania

eve

4 lata temu

wynika z tego ,ze kulki gejszy sa wszechstronne i mozna laczyc ich dzialanie przyjemne z pozytecznym

filodendron 2

4 lata temu

Jak sie okazuje te kulki pełnią funkcję leczniczą.Na pewno skorzysta z nich wiele kobiet.

Zostaw komentarz