książki na Dzień Kobiet

Dzień Kobiet od lat kojarzy się z kwiatami, lecz my proponujemy nieco inną formę prezentu, a mianowicie książki. Książki na Dzień Kobiet 2018 będą miłą odmianą od bukiety tulipanów czy pudełka czekoladek. Jakie tytuły polecamy z tej okazji?

Z nienawiści do kobiet – Justyna Kopińska

Premiera książki odbędzie się właśnie w Dzień Kobiet, czyli 8 marca, ale my już polecamy ten zbiór reportaży. Justyna Kopińska dotyka spraw, które były znane wielu z nas. To nimi żyła Polska. Dziennikarka doszukuje się prawdy, próbuje odkryć, dlaczego sprawy nie zostały rozwiązane tak, jak powinny. Gdzie jest sprawiedliwość? W czym kryje się brutalność i jak można spojrzeć w oczy oprawcom, którzy wolni chodzą po ulicach? Kopińska dostarcza brudnej prawdy, szokujących faktów i przede wszystkim prawdziwych emocji. Mocna lektura dla każdego z nas.

Nieodnaleziona – Remigiusz Mróz

Jedna z najnowszych powieści bestsellerowego polskiego pisarza. Remigiusz Mróz podsuwa czytelnikom thriller psychologiczny, który niesamowicie wciąga. Już od pierwszych stron wchodzimy w historię, która jest pełna niedopowiedzeń. Najważniejsza jest ona – nieodnaleziona, po której nagle po latach pojawia się nowy ślad. Czy Ewa żyje? Werner, czyli narzeczony Ewy zrobi wszystko, by odnaleźć prawdę. Warto się o tym przekonać. Nieodnaleziona przyciąga każdego, więc nawet ci, którzy nie są miłośnikami tego gatunku powinni być nią zachwyceni.

Za stare grzechy – Izabella Frączyk

Izabella Frączyk przedstawia I tom nowego cyklu. Za stare grzechy przenosi nas do miejsca, w którym warto zostać na dłużej. Rodzina Stachowiaków musi wyjątkowo zatroszczyć się o rodzinny biznes, gdyż wszystko się komplikuje. Ktoś będzie musiał przejąć pensjonat, co nie będzie łatwym zadaniem. Pod koniec zimy, Izabella Frączyk zaprasza do Śnieżnej Grani. Przekonajcie się, co w niej spotkacie!

Troje na huśtawce – Natasza Socha

Główna bohaterka Koralia pisze pamiętnik, dzięki któremu poznajemy jej losy. Kobieta zakochuje się, a jak doskonale wiemy, miłość sprawia, że wtedy zaczynamy nieco inaczej myśleć i podchodzić do życia. Socha funduje więc dużą dawkę emocji, ironii i dystansu, który jest potrzebny, by nie zwariować w tym całym bałaganie życia. Miłośniczki romansów będą zachwycone opowieścią Korali.

Dzień KobietŚwiatło o poranku – Krystyna Mirek

Kolejny tom cyklu Willa pod Kasztanem. Kalina z wielkim sercem oddaje się bliskim. Magda jest zmuszona do powrotu do pracy. Antek będzie szukał sobie nowego zajęcia, a Bianka wróci do dawnego życia. Inni bohaterowie, znani z poprzedniego tomu również staną przed wieloma zmianami i dylematami. Jak potoczą się ich losy? Gdzie odnajdą swoje szczęście? Odpowiedzi szukajcie na kartach powieści.

Katarzyna Antos

6 KOMENTARZE

  1. A ja nie mogłabym się zdecydować , chciałabym przeczytać wszystkie .
    Muszę zapisać te tytuły w kalendarzu i przeczytać przy okazji 🙂

  2. Nie znam żadnej z tych książek a opisy są bardzo ciekawe. Także zamierzam przeczytać wszystkie obyczajowe, zacznę od tej ostatniej bo niedawno skończyłam czytać jedną z jej powieści i bardzo podobała mi się 🙂

    • Też nie mam tych książek, ale chętnie przeczytałabym coś innego niż erotyk 🙂 Bo akurat teraz jestem w trakcie drugiej książki z pięciu erotyków, które tutaj wygrałam. Myślę, że gdy ją skończę przeczytam coś z innej bajki, a potem wrócę do przygód bohaterów, których już zdążyłam polubić 🙂

      • A ja jeszcze nie zaczęłam. Wygrane erotyki dalej cierpliwie czekają na swoją kolej.

  3. Świetne tytuły.Wszyscy wiedzą,że książka ( thiller,kryminał ) to najlepszy prezent dla mnie.Dostałam książkę “Na skraju załamania” . Świetna,wciągająca historia 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ