Najnowsze Sekrety kosmetyków Uroda

Konturowanie piersi, czyli jak optycznie powiększyć biust

konturowanie-biustu

Piersi to  ważny kobiecy atrybut, niestety, nie każda z nas jest zadowolona z ich wielkości oraz kształtu. Na szczęście istnieją sposoby, które pozwalają oszukać naturę. Jednym z takich rozwiązań jest konturowanie piersi.

Kobiety od lat prześcigają się z matką naturą, próbując powiększyć piersi. Spośród metod nieinwazyjnych największą popularnością cieszą się staniki typu push-up. Niektóre z nich są w stanie powiększyć piersi o rozmiar, a nawet dwa.  Kobiety, dla których stanik unoszący piersi to za mało, coraz częściej decydują się na operacje plastyczne i wypełnianie piersi własnym tłuszczem. Do rozwiązań, które pozwalają powiększyć biust dołącza jego konturowanie.

Konturowanie piersi w ciągu dwóch minut powiększy biust o jeden rozmiar!

Konturowanie większości kobiet kojarzy się z nakładaniem bronzera na ściśle określone partie twarzy.  To rozwiązanie pozwala wyszczuplić lico i nadać mu pożądany kształt. Tymczasem nie każda kobieta zdaje sobie sprawę, że ten prosty i efektowny trik makijażowy można również wykorzystać w przypadku biustu. Dzięki bronzerowi nawet małe piersi będą wyglądały seksownie i kusząco.

Konturowanie polega na oddalaniu pewnych części ciała dzięki zastosowaniu pudru o odcieniu ciemniejszym od naturalnego kolorytu skóry i jednoczesnym przybliżaniu innych partii za sprawą rozświetlacza.  Jeśli chcesz optycznie powiększyć biust, wystarczy, że wykorzystasz tę zasadę.  Do konturowania piersi potrzebne będą ci tylko cztery rzeczy: bronzer ciemniejszy od naturalnego odcienia skóry o dwa tony, rozświetlacz jaśniejszy od naturalnego odcienia o dwa tony, pędzel do konturowania i pędzel transparentny. O ile obecność trzech pierwszych elementów jest zrozumiała, o tyle ostatni może budzić zdziwienie. Tymczasem puder transparentny pełni niezwykle ważną rolę, jego zadanie polega na utrwaleniu makijażu.

jak-powiekszyc-biust

Konturowanie biustu krok po kroku…

W przypadku konturowania piersi makijaż rozpoczynamy od nałożenia bronzera w zagłębieniach biustu. Innymi słowy obrysowujemy jego kształt pudrem brązującym.  Następnie nakładamy rozświetlacz na te wypukłą część piersi, która jest eksponowane przez dekolt w bluzce.  Przy pomocy pędzla rozcieramy granicę między bronzerem a rozświetlaczem, aby uzyskać płynne przejścia. Gotowy makijaż utrwalamy pudrem transparentnym i cieszymy się biustem powiększonym o 1 rozmiar!

Konturowanie piersi to szybka i prosta metoda, która pozwala bez interwencji chirurgicznej powiększyć piersi o 1 rozmiar.  Ten trik makijażowy warto wykorzystać przed ważnym wyjściem lub randką z ukochanym mężczyzną.

Marlena

Komentarze (3)

Emilly27k

6 lat temu

Słyszałam o kremowaniu biustu, o deformowaniu, ale konturowanie biustu nie jest mi znane.

Mindi

6 lat temu

Nie mam dużych piersi, więc takie optyczne powiększenie na szczególne okazje wydaje sie kuszące. Tylko bałabym się, że makijaż pobrudzi sukienkę czy bluzkę. Chyba pewniejsza jest bielizna.

sirena46

6 lat temu

Nigdy nie słyszałam o konturowaniu piersi. Czego to ludzie nie wymyślą ? Wiem, że są biustonosze push up, aby optycznie powiększyć piersi, ale makijażem ciekawe ?

Zostaw komentarz