Dzieje się Konkursy

Konkurs – Zadbaj o zdrowy uśmiech ze szczoteczkami Jordan!

Jordan

Zdrowy i piękny uśmiech to nasza wizytówka. Marka Jordan, od wielu lat pomaga nam o nią zadbać. W tym roku obchodzi wyjątkowy jubileusz. Z tej okazji przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać oryginalne szczoteczki z jubileuszowej kolekcji marki Jordan!

Nowa jubileuszowa kolekcja Jordan Individual

Jordan w tym roku na 90lecie marki i 10lecie linii Jordan Individual, przygotował wyjątkową jubileuszową linię szczoteczek Jordan Individual, która zawiera aż 16 unikalnych wzorów zaprojektowanych przez zwycięzców z całego świata, zeszłorocznego konkursu Jordan. Wśród zwycięskich wzorów jest szczoteczka z Polski z zielonymi liśćmi zaprojektowana przez Jolantę Mazur. Szesnaście kolorowych, oryginalnych wzorów w świeżych, intensywnych kolorach daje możliwość wybrania ulubionej szczoteczki, indywidualnie dopasowanej do własnego stylu i „eliminuje” problem personalizacji pt. „hmm która szczoteczka jest moja?”. Dwa modele o różnej wielkości główki i grubości rączki umożliwiają wygodne użytkowanie, dostosowane do sposobu czyszczenia zębów, sprawiając że codzienne szczotkowanie staje się przyjemną czynnością,
a uśmiech odzyskuje promienną biel.

Jordan Individual Reach

JordanSzczoteczka opracowana dla osób, które myją zęby powoli, dokładnie, ząb po zębie. Te osoby chwytają szczoteczkę czubkami palców, jak „precyzyjny instrument”. Mniejsza główka i smukły kształt rączki pozwalają na lepszy chwyt i precyzyjne operowanie szczoteczką co sprawia, że zęby są dokładnie doczyszczone z każdej strony.

Jordan Individual Clean

Szczoteczka przygotowana z myślą o osobach, które myją zęby dynamicznie i szczoteczka musi nadrobić za nich precyzją. Osoby te chwytają szczoteczkę całą dłonią, czyszcząc zęby szybkimi, szerokimi i długimi ruchami. Duża główka oraz włosie różnej długości zapewniają większą powierzchnię czyszczenia i uczucie maksymalnej efektywności mycia, a szeroka, gruba rączka pozwala na pewny i wygodny chwyt.

Weź udział w konkursie i zadbaj o zdrowy uśmiech ze szczoteczkami Jordan!

Aby zdobyć jeden z pięciu zestawów wyjątkowych szczoteczek do zębów marki Jordan, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Jak możesz wykorzystać swój piękny i zdrowy uśmiech? Zaczaruj nas swoją kreatywną wypowiedzią!

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 11.10.2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Jordan”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 11.10.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 5 zestawów szczoteczek do zębów ( skład każdego z nich wchodzą 3 szczoteczki do zębów) jest marka Jordan

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (12)

Tess

5 lat temu

Nie zauważyłam jak duży jest zestaw do wygrania.

  Aneta

  5 lat temu

  Tak, czy inaczej piekne są :-). Czekamy więc na wyniki 🙂

   linea

   5 lat temu

   Nie spotkałam się jeszcze z takimi fajnymi szczoteczkami. Na pewno będa się ładnie prezentowały w łazience 🙂

Tess

5 lat temu

Tyle szczoteczek to miałabym na lata albo mogłabym obdzielić rodzinę. Taka pożyteczna nagroda. Jest kilka dni do pomyślenia.

  Aneta

  5 lat temu

  W zestawie są trzy szczoteczki chyba, wiec mając na uwadze, ze szczoteczki dobrze jest zmieniać co ok 3 m-ce, to wcale nie na tak długo 😉

mila

5 lat temu

Jakie piękne, kolorowe szczoteczki do zębów:)

Mindi

5 lat temu

Wspaniałe kolorystycznie szczoteczki do zębów. Świetne rozwiązanie przy mojej dużej rodzinie, nikt nie musiałby pilnować swoich szczoteczek, czasem były wątpliwości. Jeszcze nie widziałam szczoteczek do zębów w tak ślicznych kolorach. W dodatku firma Jordan to świetna firma i są różnego rodzaje szczoteczki, do zadań specjalnych 🙂

ewalub

5 lat temu

Piękne te szczoteczki. Chciałabym tą z arbuzem, a moja córka pewnie tą z pingwinkiem. Muszę się zastanowić nad odpowiedzią

  linea

  5 lat temu

  Jak tylko zobaczyłam ten konkurs od razu nasunęła mi się odpowiedz na pytanie. Napisałam ją w dziesięć minut dosłownie i od razu wysłałam 🙂

   ewalub

   5 lat temu

   Swoją też już wysłałam. Ciekawe czy się spodoba 😉

    linea

    5 lat temu

    Trzymam kciuki 🙂 Powodzenia 🙂

linea

5 lat temu

Kolejny fajny konkurs. Zapas szczoteczek każdemu się przyda 🙂 Życzę wszystkim powodzenia 🙂

Zostaw komentarz