Konkurs – Zadbaj o zdrowy uśmiech ze szczoteczkami Jordan!

Jordan

Zdrowy i piękny uśmiech to nasza wizytówka. Marka Jordan, od wielu lat pomaga nam o nią zadbać. W tym roku obchodzi wyjątkowy jubileusz. Z tej okazji przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać oryginalne szczoteczki z jubileuszowej kolekcji marki Jordan!

Nowa jubileuszowa kolekcja Jordan Individual

Jordan w tym roku na 90lecie marki i 10lecie linii Jordan Individual, przygotował wyjątkową jubileuszową linię szczoteczek Jordan Individual, która zawiera aż 16 unikalnych wzorów zaprojektowanych przez zwycięzców z całego świata, zeszłorocznego konkursu Jordan. Wśród zwycięskich wzorów jest szczoteczka z Polski z zielonymi liśćmi zaprojektowana przez Jolantę Mazur. Szesnaście kolorowych, oryginalnych wzorów w świeżych, intensywnych kolorach daje możliwość wybrania ulubionej szczoteczki, indywidualnie dopasowanej do własnego stylu i „eliminuje” problem personalizacji pt. „hmm która szczoteczka jest moja?”. Dwa modele o różnej wielkości główki i grubości rączki umożliwiają wygodne użytkowanie, dostosowane do sposobu czyszczenia zębów, sprawiając że codzienne szczotkowanie staje się przyjemną czynnością,
a uśmiech odzyskuje promienną biel.

Jordan Individual Reach

JordanSzczoteczka opracowana dla osób, które myją zęby powoli, dokładnie, ząb po zębie. Te osoby chwytają szczoteczkę czubkami palców, jak „precyzyjny instrument”. Mniejsza główka i smukły kształt rączki pozwalają na lepszy chwyt i precyzyjne operowanie szczoteczką co sprawia, że zęby są dokładnie doczyszczone z każdej strony.

Jordan Individual Clean

Szczoteczka przygotowana z myślą o osobach, które myją zęby dynamicznie i szczoteczka musi nadrobić za nich precyzją. Osoby te chwytają szczoteczkę całą dłonią, czyszcząc zęby szybkimi, szerokimi i długimi ruchami. Duża główka oraz włosie różnej długości zapewniają większą powierzchnię czyszczenia i uczucie maksymalnej efektywności mycia, a szeroka, gruba rączka pozwala na pewny i wygodny chwyt.

Weź udział w konkursie i zadbaj o zdrowy uśmiech ze szczoteczkami Jordan!

Aby zdobyć jeden z pięciu zestawów wyjątkowych szczoteczek do zębów marki Jordan, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Jak możesz wykorzystać swój piękny i zdrowy uśmiech? Zaczaruj nas swoją kreatywną wypowiedzią!

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 11.10.2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Jordan”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 11.10.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 5 zestawów szczoteczek do zębów ( skład każdego z nich wchodzą 3 szczoteczki do zębów) jest marka Jordan

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

12 KOMENTARZE

  1. Piękne te szczoteczki. Chciałabym tą z arbuzem, a moja córka pewnie tą z pingwinkiem. Muszę się zastanowić nad odpowiedzią

  2. Wspaniałe kolorystycznie szczoteczki do zębów. Świetne rozwiązanie przy mojej dużej rodzinie, nikt nie musiałby pilnować swoich szczoteczek, czasem były wątpliwości. Jeszcze nie widziałam szczoteczek do zębów w tak ślicznych kolorach. W dodatku firma Jordan to świetna firma i są różnego rodzaje szczoteczki, do zadań specjalnych 🙂

  3. Tyle szczoteczek to miałabym na lata albo mogłabym obdzielić rodzinę. Taka pożyteczna nagroda. Jest kilka dni do pomyślenia.

    • W zestawie są trzy szczoteczki chyba, wiec mając na uwadze, ze szczoteczki dobrze jest zmieniać co ok 3 m-ce, to wcale nie na tak długo 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ