Dzieje się Konkursy Najnowsze

Konkurs: Dziewczyny, na start!

Katarzyna-Karpa

Nie każdy musi od razu biegać maratony… jeśli nie czuje takiej potrzeby. Jednak bieganie — zarówno amatorskie, rekreacyjne, jak i bardziej profesjonalne — fantastycznie działa na organizm, uzależnia, daje mnóstwo energii i poczucie mocy. Gdy zmęczona, zziajana, spocona dobiegasz w końcu do mety, fala endorfin zalewa Cię od stóp do głów i sprawia, że tryskasz humorem i radością życia. Poczuj to na własnej skórze!

Katarzyna Karpa, gospodyni popularnego bloga Tak, dobiegnę!, doskonale pamięta początki swojej przygody z biegami. Jej obserwacje, porady i wskazówki mogą pomóc Ci podjąć decyzję w kwestii własnych treningów. Jak postawić na tej drodze pierwszy krok? Jak zastawić na siebie pułapki, by nie zrezygnować? Dlaczego nie warto unikać treningu nawet przy złej pogodzie? Jak biegać zdrowo? Jak nie nudzić się w czasie biegów? Sięgnij po tę książkę, a przekonasz się, że bieganie to sposób na życie — pełne, intensywne, emocjonujące. Dowiesz się stąd, jakie rodzaje biegów organizowane są w Polsce i jakich wrażeń potrafią dostarczyć. Zobaczysz, jak sensownie przygotować się do startu i przeżyjesz wraz z autorką (na wesoło) jej udane i mniej udane biegi. Czytaj, śmiej się i biegaj!

  • Z mamą na start — wciąganie w biegi rodziny i znajomych
  • Bieganie jest nudne? — spróbuj Śnieżnych Konwalii i Biegu Truskawki
  • Co na grzbiet, kobieto? — biustonosz, spodnie, koszulka dobrze dobrane
  • Brzydka pogoda nie istnieje! — tajniki biegania w każdej aurze
  • Asfalt kontra teren — dla każdego coś miłego
  • Motywacja – maraton zaczyna się w głowie
  • Pierwszy w życiu start — jak się przygotować by przeżyć
  • Jem, żeby biegać — zdrowa dieta dla biegacza
  • Kto dogoni psa? — bieganie z czworonogiem

Wygraj poradnik Dziewczyny, na start!

Jeśli chcesz zdobyć poradnik autorstwa Anny i Katarzyny Karpa, który motywuje do biegania, już dziś weź udział w naszym konkursie. Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Helion mamy do rozdania dwa egzemplarze tej wyjątkowej książki. Aby zdobyć jeden z nich, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Jaka jest twoja ulubiona forma aktywności fizycznej? Swoją odpowiedź pokrótce uzasadnij.

Spośród nadesłanych wypowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 29.10.2015 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl

Zachęcamy też do polubienia fanpage`a Wydawnictwa Helion i śledzenia informacji o nowościach.

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

1) Spośród wypowiedzi nadesłanych do 29.10.2015 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
2) Fundatorem nagród – 2 egzemplarzy poradnika Anny i Katarzyny Karpa pt. Dziewczyny, na start! jest Wydawnictwo Helion.
3) Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.
4) Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
5) Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
6) W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
7) Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
8) Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Tekst sponsorowany

Komentarze (5)

Emilly27k

5 lat temu

Podoba mi się nagroda w tym konkursie. Lubię w wolnej chwili aktywnie spędzić czas:)

pati25

5 lat temu

Fajny konkurs i świetny poradnik dla wszystkich lubiących aktywność fizyczną

Mindi

5 lat temu

Jestem fanką biegów, w szkole wygrywałam zawody. Dlatego sama nie potrzebuję poradnika ale polecam wszystkim , którzy mają obawy aby rozpocząć tę formę ruchu 🙂 Warto.

drobina

5 lat temu

Rzeczywiście fajny konkursik i interesująca książka dla tych, którzy kochają aktywność fizyczną – ja kocham;-) więc chyba wezmę udział w tym konkursie.

eve

5 lat temu

jaki fajny konkurs, na pewno wezme w nim udzial

Zostaw komentarz