Dzieje się Konkursy

Konkurs: Daniel Craig. Biografia

Daniel Craig Biografia

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl Wydawnictwo Dolnośląskie ufundowało dwa egzemplarze książki Sary Marshall pt. Daniel Craig. Biografia. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich.

Aktor teatralny i filmowy. Najlepiej sprzedający się agent 007 wszech czasów. Jeden z najbardziej stylowych Brytyjczyków. Ambasador ONZ. Czy jest coś, czego Daniel Craig nie potrafi?

Życie zawodowe Craiga to nie tylko postać Jamesa Bonda. Role w „Przekładańcu”, „Drodze do zatracenia” i „Dziewczynie z tatuażem” spotkały się z gorącym przyjęciem. Pokazały jego szeroki repertuar środków aktorskich, wykraczający poza rolę przystojnego superszpiega.

Sarah Marshall śledzi jego drogę do sukcesu, począwszy od szkoły teatralnej aż do momentu, gdy stał się światową ikoną kina. Ukazuje przy tym, że Craig to nie tylko wielka gwiazda, lecz także kryjący się za legendą człowiek. To połączenie sprawia, że książka będzie fascynującą lekturą dla każdego fana tego utalentowanego aktora.

Wygraj książkę Sary Marshall pt. Daniel Craig. Biografia!

Aby zdobyć jeden z dwóch egzemplarzy książki Sary Marshall pt. Daniel Craig. Biografia, wystarczy udzielić odpowiedzi na poniższe pytania.

  1. Czego najbardziej zazdrościsz agentowi 007, w którego rolę wcielał się Daniel Craig?
  2. Podaj tytuł biografii innej niż książka poświęcona Danielowi Craigowi, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Dolnośląskiego. W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie pomoże ci strona internetowa.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 4 grudnia br. do godziny 23:59 – odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując – „Daniel Craig”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 04.12.2016 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze. Warunkiem rozpatrzenia odpowiedzi na pytanie 1., jest udzielenie odpowiedzi na pytanie 2.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 2 egzemplarzy książki Sary Marshall pt. Daniel Craig. Biografia jest Wydawnictwo Dolnośląskie.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (3)

sonrisa

4 lata temu

Biografia Craiga to nie lada gratka, nie mogę opuścić tego konkursu.

Rita

4 lata temu

Daniel Craig to przede wszystkim świetny aktor – chętnie dowiem się więcej na jego temat z biografii:)

Toczka

4 lata temu

Daniel Craig to mój ulubiony Bond. Chętnie dowiem się więcej na jego temat:)

Zostaw komentarz