Dzieje się Konkursy Najnowsze

Konkurs – bądź piękna na wiosnę!

bądź piękna na wiosnę

Rozkwitająca wokół wiosna to najlepsza okazja, by zadbać o piękną i zdrową skórę. Po zimie traci ona blask i zwykle potrzebuje odpowiedniej dawki nawilżenia. Bądź piękna na wiosnę – popraw napięcie skóry twarzy, wygładź wszelkie zmarszczki. Nawilżaj i przywróć blask na wiosnę! Regeneruj skórę z kosmetykami marki JADWIGA i ciesz się atrakcyjnym wyglądem!

Skóra piękna wiosną

Wiosną każda kobieta pragnie być piękna niczym otaczająca ją natura. Pielęgnacja skóry jest bardzo ważna, ponieważ wraz z wiekiem i zmianami klimatycznymi, traci ona swój naturalnie piękny wygląd. Pojawiają się zmarszczki i przebarwienia. Spada jędrność i poziom elastyczności skóry. Sposobem na odpowiednią pielęgnację dojrzałej skóry są kosmetyki marki JADWIGA, które przywrócą jej blask i jędrność. Już dziś weź udział w naszym konkursie, w którym do wygrania są kosmetyki marki JADWIGA i bądź piękna na wiosnę!

Wygraj zestaw kosmetyków marki JADWIGA!

Aby zdobyć jeden z trzech zestawów kosmetyków o działaniu przeciwzmarszczkowym i ujędrniającym marki JADWIGA, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie konkursowe:

Jak wygląda twoja wiosenna pielęgnacja skóry?

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 30.04. 2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Bądź piękna na wiosnę”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 30.04.2017 r. do godz. 23:59 redakcja nagrodzi najciekawsze.
Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl
Fundatorem nagrody – trzech zestawów kosmetyków, w skład każdego wchodzi (Serum Kolagenowe  30 ml, Krem Bionawilżajacy 50 ml, Maseczka z Glinki Czerwonej 20 ml, Mleczko Kosmetyczne z Wit. A i E 200 ml oraz Maseczka Bionawilżająca 50 ml) jest Instytut JADWIGA.
Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.
Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl, w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (4)

pati25

5 lat temu

Świetny konkurs 🙂 Przegapiłam go 🙁

Tess

5 lat temu

Myślę nad odpowiedzią, bardzo ciekawy konkurs.

Aneczka2015

5 lat temu

Na pewno wezmę udzial w konkursie 🙂

Zostaw komentarz