Styl życia

Komplementy, na które czekają faceci

jak komplementować faceta

Chcesz rozkochać w sobie faceta za pomocą słów? To możliwe i wbrew pozorom nie tak trudne, jak sądzisz. Przedstawiamy komplementy, na które czekają faceci. Oczywiście możesz je twórczo rozwijać.

Przypominasz mi…

Powiedz mu, że bardzo przypomina ci sławnego aktora, pisarza, piłkarza etc.  On na pewno poczuje się doceniony. W końcu mówisz, że jego uroda jest nietuzinkowa, a on sam przystojny. Oczywiście mów prawdę. Zastanów się, kogo najbardziej przypomina ci ten mężczyzna i to do niego porównaj swojego przystojniaka.

Masz boskie nogi

W ogóle nie chodzi o to, by nauczyć się jednego tekstu na pamięć i mówić go każdemu facetowi, który wpadnie nam w oku. Masz być oryginalna i dostosowywać komplement do mężczyzny. Jeśli on ćwiczy sześciopak, to chwal brzuch. Jeśli ramiona, to doceń właśnie je.  Jeśli jest szczupły, dużo biega, a ty lubisz męskie nogi, to chwalisz właśnie je.

Świetnie jeździsz samochodem

Komplementuj jego styl jazdy, jeśli naprawdę go lubisz.  Doceń to, że z tobą jeździ przepisowo, możesz dodać, że przy nim w roli kierowcy czujesz się bezpiecznie.  Możesz pochwalić jego styl parkowania, naprawdę mało osób sobie radzi z tą podstawową czynnością. Doceń też jego płynną jazdę, jeśli borykasz się z chorobą lokomocyjną, możesz dodać, że przy nim czujesz się niezwykle komfortowo.

Nie gol brody, teraz wyglądasz tak seksownie

Pokaż mu, jak bardzo podoba ci się w zaroście, który właśnie zapuścił. Niech jego starania zostaną docenione. Masz pewność, że on nieprędko zgoli zarost, skoro tak ci się podoba. W ogóle mogłoby się wydawać, że mężczyźni nie zwracają uwagi na swój wygląd. Nic bardziej mylnego. Przywiązują do niego ogromną wagę. Oni też chcą się nam podobać.

Przy tobie mogę być sobą

Pokazujesz mu, że darzysz go zaufaniem, ponieważ zapewnia ci poczucie bezpieczeństwa. Niech on wie, że doceniasz jego silne, męskie ramiona, w których możesz się schronić, gdy na horyzoncie pojawiają się trudności.

W łóżku jesteś niezastąpiony, uwielbiam się z tobą kochać

Pokaż mu, że po prostu nie wyobrażasz sobie nikogo innego w roli swojego kochanka, w końcu on całuje cię najlepiej na świecie. Jest taki namiętny i zdecydowany, a zarazem czuły i delikatny. Twoje wyznanie z pewnością doda mu odwagi i sprawi, że będzie miał ochotę na seks równie często jak ty;)

Masz świetny gust

Naprawdę mało który facet potrafi się sensownie ubrać, jeśli on zawsze wygląda super, bo nie boi się nosić czerwieni podkreślających czarny odcień jego włosów, możesz mu o tym powiedzieć. Z pewnością ucieszy się, że doceniasz jego gust. A twoje pozytywne słowa zachęcą go do dbania o wygląd.

Jesteś jedyny na świecie

To zdanie możesz dokończyć w dowolny sposób. Np. powiedz, że jest jedynym facetem na świecie, który tak czule się z tobą obchodzi. Dzięki temu wyznaniu on nigdy nie będzie agresywny ani brutalny wobec ciebie, bo nie będzie chciał stracić w twoich oczach.

Zostaniesz pracownikiem roku

Doceń, jak ciężko pracuje i to jak bardzo się przykłada do swoich zawodowych obowiązków. Możesz dodać, że podziwiasz takich odpowiedzialnych mężczyzn. To mu doda skrzydeł i sprawi, że jego pewność siebie wzrośnie.

Doceniam każdą rzecz, jaką dla mnie robisz

W ten sposób okazujesz mu swoje uznanie. Pokaż mu, że doceniasz to, że dla ciebie zmienił pościel, przygotował pyszną kolację, przestał palić etc. Każdy drobiazg zrobiony z myślą o tobie ma ogromną wartość.

Komentarze

ELLE

2 lata temu

wiem ze to naprawde dziala zwlaszcza jak sie mu mowi ze doceniam kazda rzecz kotra dla mnie robi to jest brdzo istotne !

Zostaw komentarz