Uroda

Kombajny kosmetyczne w medycynie estetycznej

Kombajny kosmetyczne w medycynie estetycznej

Medycyna estetyczna przeżywa teraz prawdziwy renesans. Grono specjalistów zaangażowanych w rozwój tej bardzo ważnej odnogi medycyny wkłada ogromny wysiłek w rozwijanie technologii kosmetologicznej.

Ma to na celu poprawę wyglądu i samopoczucia kobiet, mężczyzn i nastolatków, a nawet małych dzieci oraz redukcję różnorakich problemów skórnych, których z roku na rok jest coraz więcej. Przybierają one różne formy, często bardzo zaostrzone i wymagające coraz troskliwszej opieki, czyli również nowej diagnostyki.

Problemy zdrowotne, w tym i skórne, biorą się z zanieczyszczonego środowiska, w którym żyją ludzie, czyli zarówno z powietrza, którym oddychają, jak i z jedzenia, które ląduje na ich talerzach. Przy najlepszych chęciach trudno jest w naszych czasach zachować zdrowie na najwyższym poziomie. Jak możemy temu zaradzić poprzez produkcję kombajnu kosmetycznego?

Pomożemy Ci żyć zdrowiej

Kombajn kosmetyczny jest naszym polskim produktem, który wypuściliśmy na rynek, by pomóc ludziom – chcemy zapobiegać chorobom skórnym oraz leczyć defekty skórne, redukować to, co można i łagodzić te zmiany, które są nieuniknione.

Kombajny kosmetyczne są prawdziwą innowacją na rynku! Cieszymy się, że marka Medika może zaoferować swój sprzęt polskim gabinetom kosmetycznym. Mamy nadzieję dotrzeć do jak największego grona pacjentów.

Elastyczne urządzenie

Jesteśmy wymagający wobec naszego urządzenia, zaprogramowaliśmy go w taki sposób, żeby spełniał również wymagania naszego klienta, który pragnie pracować w kosmetologii na najwyższym poziomie!

Nasz kombajn kosmetyczny Cię nie zawiedzie. Jest wielofunkcyjny i zniweluje nie jeden problem Twoich pacjentów. Kombajny kosmetyczne marki Medika mają możliwość konfiguracji aż dziesięciu modułów, w których znajduje się aż osiemnaście technologii! To profesjonalna maszyna z unikalnym designem i zaprojektowana w trosce o komfort pracującego i pacjenta korzystającego z usług kosmetycznych.

Co oferuje kombajn kosmetyczny?

Zdziwisz się jak wiele mamy do zaoferowania! Nie straszna nam skóra naczyniowa, bardzo wrażliwa i skłonna do podrażnień. Poradzimy sobie również z trądzikiem, przebarwieniami i rozszerzonymi porami. Jeśli pacjent będzie płakał nad zmarszczkami i obwisłą skórą – spróbujemy również zmierzyć się z tymi efektami starzenia się!

Czy kombajn kosmetyczny potrafi poradzić sobie z tak wieloma problemami? Jak najbardziej tak! Mamy do tego odpowiednie narzędzia. W funkcjach kombajnu odnajdziesz między innymi możliwość zaprogramowania zabiegu oxybrazji, mikrodermabrazji diamentowej, dermomasażu, liposukcji ultradźwiękowej, mezoterapii bezigłowej czy peelingu kawitacyjnego. A to nadal nie wszystko, co dla Ciebie przygotowaliśmy projektując kombajn kosmetyczny.

Peeling dopasowany do skóry

Wiemy z doświadczenia, że każda skóra jest inna i każda potrzebuje indywidualnego podejścia. W naszych kombajnach kosmetycznych odnajdziesz peeling kawitacyjny, mikrodermabrazję diamentową czy oxybrazję. To przykładowe trzy różne peelingi, które sprawdzą się w przypadku innych problemów.

Walka z trądzikiem i ze starzeniem

Peeling kawitacyjny jest zabiegiem działającym w oparciu o fale ultradźwiękowe, który jest w stanie świetnie poradzić sobie między innymi z cerą trądzikową. Nasze kombajny kosmetyczny posiadają cztery programy z wykorzystaniem tego zabiegu. Pierwszy polega na klasycznym oczyszczeniu cery.

Drugi jest autorskim programem, który jest oczyszczaniem głębokim i nazywa się dezinkrustacją. Trzeci to mikromasaż McT, a czwarty polega na wprowadzaniu substancji aktywnych do skóry. Nim przeprowadzony zostanie zabieg na pacjencie kombajn kosmetyczny umożliwi Ci prawidłową diagnozę skóry klienta. Stanie się to między innymi za pomocą analizera skóry.

W zależności czy będziesz mieć do czynienia ze skórą zmęczoną i odwodnioną, ze skórą zanieczyszczoną czy trądzikową – urządzenie podpowie Ci co w danym momencie będzie najlepsze dla pacjenta.

Kombajn kosmetyczny

Brak jędrności i nadwrażliwość skóry – poradzimy sobie z tym!

Kombajn kosmetyczny oferuje zastosowanie sprężonego powietrza z solą fizjologiczną w przypadku kiedy pacjent zmaga się z wiotką, szarą i niedotlenioną oraz nadwrażliwą skórą. Jest to zabieg nazywany oxybrazją. To bardzo dobry sposób na odmłodzenie i zregenerowanie skóry. Urządzenie z oxybrazją potrafi złuszczyć powierzchowne warstwy skóry oraz wyprodukować zimno, które wzmacnia skórę, a dokładnie jej naczynia krwionośne.

Popularna mikrodermabrazja

Mechaniczne złuszczenie warstwy rogowej naskórka – to najkrótsze wyjaśnienie co dzieje się podczas zabiegu mikrodermabrazji diamentowej. To jednak prawdziwy diament wśród zabiegów! Stopniowe, precyzyjne ścieranie naskórka przynosi doskonałe efekty dla cery.

Przy systematycznym stosowaniu widocznie poprawia stan skóry, ale również przyspiesza produkcję kolagenu i elastyny, które odpowiadają za napięcie i świeży wygląd twarzy. Takie cudowne efekty są w stanie zapewnić Twojemu pacjentowi kombajny kosmetyczne. Przekonaj się jak dobre i praktyczne to urządzenie.

Vacuum control – co to takiego?

System Vacuum Control jest prawdziwą nowością w urządzeniach przeznaczonych do użytku medycyny estetycznej. W naszym kombajnie kosmetycznym służy on do tego, by kontrolować siłę wielkości podciśnienia podczas wykonywania zabiegu. Uchroni to pacjentów od od siniaków, wybroczyn i mechanicznych uszkodzeń skóry.

Profesjonalne kombajny kosmetyczne znajdziesz tutaj: https://medikapoland.pl/pl/4-kombajny-kosmetyczne-premium

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *