Psychologia

Każdy facet pragnie tych rzeczy w związku

Każdy facet pragnie tych rzeczy w związku

Wbrew pozorom mężczyźni także mają swoje oczekiwania względem związku, tylko nie umieją mówić o nich wprost. Niektórych pragnień zwyczajnie się wstydzą. Każdy facet pragnie tych rzeczy w związku. Sprawdź, czy mu je dajesz.

Docenienia

Każdy człowiek chce zostać doceniony za to, co robi, ale w przypadku mężczyzn to pragnienie jest nieco silniejsze niż u kobiet. Dlatego musisz nauczyć się go chwalić za to, co robi dobrego dla ciebie. To go tylko zmotywuje do dalszych działań.

Czuć się pożądanym

Mężczyźni często narzekają, że ich partnerka w ogóle nie pokazuje, jak bardzo ich pragnie. To ich całkowicie zniechęca do starań o nią. Tak, jak ty chcesz czuć się atrakcyjna w związku, tak on chce się czuć pożądanym. Okazuj mu, jak bardzo pociąga cię fizycznie. Więcej śmiałości z pewnością ci nie zaszkodzi.

Móc się tobą opiekować

Mężczyźni mają silnie rozwinięty instynkt opiekuńczy w stosunku do kobiet. Jeśli masz z czymś problem, poproś go o pomoc. On z pewnością zechce ci jej udzielić. Nie musisz ze wszystkim radzić sobie sama. Poproszenie mężczyzny o pomoc to żadna ujma na honorze.

Czuć się pewnie przy tobie

Mężczyzna chce mieć pewność, że nie rozglądasz się za innymi facetami, z nikim nie flirtujesz etc. On też nie chce zostać zdradzony. Nie wzbudzaj w nim zazdrości, bo to do niczego nie prowadzi, rodzi jedynie brak zaufania, co przekłada się na pogorszenie jakości waszej relacji.

Czuć się kochanym

On chce czuć, że go kochasz. Okazuj mu często swoje uczucia. Może on nigdy ci tego nie powie wprost, ba, może sprawiać wrażenie zdystansowanego, ale bardzo potrzebuje troski i czułości.

Być wysłuchanym

Nie tylko mów o sobie, ale wysłuchaj też tego, co ma ci do powiedzenia. Faceci też mają swoje problemy i chcą się wygadać, aby było im lżej. Wysłuchaj, co go gnębi i spróbuj mu pomóc w miarę swoich możliwości.

Dyskrecji

Faceci nie znoszą, gdy kobieta o swoich problemach w związku mówi osobom trzecim. Uważają to wręcz za rodzaj nielojalności. Dlatego szczegóły pozostaw dla siebie. Możesz przyjaciółce powiedzieć, że wybieracie się razem na majówkę. Możesz też go pochwalić za pyszną kolację, ale nie przekraczaj granicy intymności.

Znać twoje poglądy nt. rodziny

Jeśli mężczyzna poważnie myśli o kobiecie, to chciałby wiedzieć, czy byłaby gotowa założyć z nim rodzinę, mieć dzieci itp. To są istotne kwestie w relacjach damsko-męskich.

Chce byś była kobieca i dziewczęca

Faceci nie znoszą kobiet o wyglądzie babochłopa. Nie bój się podkreślić swojej kobiecości, każda z nas jest piękna i ma w sobie coś, co zasługuje na wyeksponowanie. Nie ma ludzi idealnych. Jednak baw się makijażem i strojem. Nie obcinaj włosów na krótko. Wygoda wygodą, a piękno pięknem.

Szczerości

Nie mów mu, że idziesz z przyjaciółką do kina, gdy zamierzacie pójść potańczyć w klubie. Gdy raz zawiedziesz jego zaufanie, więcej go nie odzyskasz. Bądź z nim szczera i tego samego oczekuj od niego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *