Artykuły Moda

Jakie ubrania cię postarzają?

Jakie ubrania cię postarzają

Istnieją takie ubrania, które dodają nam lat i sprawiamy, że wyglądamy dużo poważniej. Nie chcemy sprawiać wrażenia starszych, niż w rzeczywistości jesteśmy. Jakie ubrania cię postarzają?

Polary

Mogłoby się wydawać, że to wygodne i ciepłe ubranie. Jednak luźny, bezkształtny polar obecnie kojarzy się ze starszymi osobami, które zapomniały o dbaniu o siebie. Dlatego lepiej zastąpić go dopasowanym, modnym swetrem.

Wiatrówki

Kurtka typu wiatrówka wydaje się szalenie praktyczna i taka też jest, ale też sprawia, że wyglądamy jak emerytki na weekendowym wyjeździe. Warto zadbać o to, aby nasz strój odzwierciedlał naszą osobowość i nie był nijaki.

Niedopasowane, zwisające jeansy

Z pewnością zauważyłaś, że wiele kobiet uważa, że w pewnym wieku nie wypada nosić dopasowanych spodni. W rezultacie stawia na luźne, smętnie zwisające jeansy, które deformują sylwetkę i zupełnie niepotrzebnie dodają lat. Zawsze staraj się stawiać na dopasowane jeansy, chyba że naprawdę borykasz się ze sporą nadwagą.

Koszula  z wiązaniem z przodu

Taka koszula jest szalenie elegancka, ale to wiązanie z przodu na kokardę sprawia, że wyglądasz w niej jak swoja ciotka. Dlatego warto wybierać nieco bardziej nowoczesne kroje koszul, aby niepotrzebnie się nie postarzać.

Sukienki midi

Sukienki midi są dziś szalenie modne, jednak także one dodają lat, zwłaszcza gdy są zbyt eleganckie, czarne lub szare. Wówczas przytłaczają twoją osobowość i czynią cię niewidzialną dla otoczenia.

Plisowane spódnice midi

Obecnie są modne, ale także mają w sobie coś z szafy babci. Dlatego jeśli nie chcesz się postarzać, sięgaj raczej po długość przez kolano.

Sukienki ze stójką

Tej jesieni półki w sieciówkach uginają się pod ciężarem sukienek ze stójkami, które nie dość, że pozbawiają nas szyi, to okropnie w nią drapią i dodają co najmniej 10 lat. Nie chcesz wyglądać poważnie? To zrezygnuj z zakupu takiej kreacji.

Klapki medyczne

Są szalenie wygodne, ale wyglądają jak wyjęte z szafy babci. Dodają sporo lat, pozbawiają sylwetkę seksownych proporcji. W klapkach medycznych zawsze wygląda się aseksualnie i mało korzystnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *