Artykuły Moda

Jakie staniki warto mieć w swojej szafie?

Jakie staniki warto mieć w swojej szafie

Oczywiście, można mieć w szafie wiele biustonoszy. Jednak wiele z nas preferuje minimalizm w tym zakresie. Jakie staniki warto mieć w swojej szafie i dlaczego?

Stanik cielisty oraz czarny biustonosz

Jeśli chodzi o kolory biustonoszy, to bardzo często pokutowało przekonanie, że potrzebujemy czarnego i białego stanika. Życie jednak zweryfikowało to przekonanie. Okazało się, że w przypadku jasnych, prześwitujących ubrań biały stanik dość mocno odcina się od naszej skóry.  Dlatego obecnie zaleca się zakup cielistego, gładkiego stanika, który sprawdzi się pod każda białą bluzkę czy koszulę. Jeśli chodzi o czarny, gładki biustonosz to nadal stanowi on nasz must have. Każda z nas powinna go posiadać w swojej szafie, ponieważ paradoksalnie cielisty stanik jest widoczny w przypadku czarnych ubrań.

Stanik z niskim mostkiem

Wiele z nas lubi nosić głębokie dekolty w kształcie serca czy litery V.  Wyglądają one przepięknie pod warunkiem, że potrafimy dobrze dobrać biustonosz. W przypadku mocno wyciętych dekoltów najlepiej sprawdzają się staniki z niskim i wąskim mostkiem, czyli łączeniem między miseczkami.

Biustonosz z odpinanymi ramiączkami

Obecnie w sklepach można kupić wiele bluzek z jednym gołym ramieniem. Takie ubrania wyglądają efektownie, gdy odepniemy ze stanika jedno ramiączko. Dobrze dobrany biustonosz wiernie trwa na swoim miejscu nawet wtedy, gdy nie ma żadnych ramiączek. Aby zyskać pewność, że stanik po odpięciu ramiączek nie będzie się przemieszczał, należy sprawdzić, czy ma silikonowe paseczki, które dobrze trzymają się skóry.

Stanik typu push-up

W przypadku większych dekoltów warto mieć co najmniej jeden beżowy i jeden czarny stanik do zadań specjalnych. Biustonosz typu push-up pozwala zebrać biust i ładnie go wyeksponować. Nasze piersi wyglądają w nim bardzo apetycznie.

Koronkowy biustonosz

Taki stanik warto mieć w swojej szafie, aby poczuć się atrakcyjnie w swoim ciele. Wygląda on bardzo kusząco i sprawdzi się podczas wieczornych randek z ukochanym. Pamiętajmy o tym, że mężczyźni to wzrokowcy i cenią sobie ładną bieliznę. Dlatego pierzmy ją regularnie, a w przypadku trwałych plam i innych uszkodzeń wymieńmy na nową.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *