Artykuły Moda

Jaka sukienka na ślub cywilny?

sukienka na ślub cywilny

Muskan Sandhu z Unsplash

Ślub jest jednym z najważniejszych dni w naszym życiu. Chcemy, aby tego dnia wszystko przebiegło zgodnie z planem. Oczywiście nie na wszystko mamy wpływ, natomiast o naszym ubiorze decydujemy sami. Dlatego na tę kwestię warto przeznaczyć sporą część czasu, aby zaskoczyć swoich gości niezwykłym wyglądem. Duża ilość kobiet ma spory problem, jeśli chodzi o wybór kreacji na ślub cywilny.

Przyjęto, że sukienka powinna być elegancka i schludna. Nie powinniśmy również zapominać o wygodzie. Zazwyczaj po ceremonii w urzędzie para młoda decyduje się na urządzenie małego przyjęcia weselnego dla swoich najbliższych. Dlatego komfort użytkowania jest również ważny, aby nasze ruchy nie były ograniczone, ani skrępowane. Poniżej przedstawiamy, na które sukienki na wesele damskie warto zwrócić uwagę.

Wybór fasonu sukienki na ślub cywilny

Wśród społeczeństwa istnieje błędne myślenie, że suknia na ślub cywilny nie może być taka sama, jak na ślub kościelny. To znaczy piękna, długa, biała i rozkloszowana suknia ślubna z welonem. Jest to mylne stwierdzenie. Jeżeli przyszła panna młoda ma tylko ochotę, nie powinna martwić się, że zostanie to źle odebrane. W końcu to jej dzień i to ona ma być zachwycona ze swojego wyglądu. Bardzo częstym wyborem sukienki na wesele damskie jest postawienie na sukienki typu koktajlowe lub wieczorowe. Te modele znakomicie wyeksponują kobiece kształty, dzięki czemu przyszła panna młoda będzie wyglądać bardzo kobieco i elegancko. Dobrym wyborem będzie również zwykła sukienka z rozkloszowanym dołem. Taki typ sprawdzi się zarówno dla niskich i wysokich pań. Na taki model powinny się zdecydować kobiety, które chcą zakryć swoje niedoskonałości jak szerokie ramiona. Jeżeli ślub zaplanowany jest na zimną porę roku, warto wybrać długą sukienkę. Sukienki na wesele damskie należy wybierać rozsądnie, przymierzyć kilka różnych modeli i ocenić, w którym czujemy się najlepiej.

Kolor sukienki na ślub cywilny

Sukienki na wesele damskie zazwyczaj wybierane są w stonowanych kolorach- zobacz najnowsze fasony sukienek na wesele jak i na ślub kościelny https://mybaze.com/pl/sukienki-na-wesele-damskie/. Przyjęło się, że panna młoda powinna zdecydować się na coś w odcieniach bieli i beżu. Na taki rodzaj sukienki zdecydują się kobiety ceniące sobie tradycje. Jak najbardziej będzie to dobry wybór. Warto zastanowić się także nad zdobieniami takimi jak koronka czy kryształki. Dodatkowo dodadzą sukience niezwykłego wyglądu. Dla kobiet bardziej odważnych, które lubią zwracać na siebie uwagę, może dobrym rozwiązaniem byłoby odejść od tradycyjnej białej sukienki? Świetnym pomysłem będzie wybór różowej czy nawet błękitnej kreacji. W połączeniu z wysoką szpilką i elegancką biżuterią przyszła panna młoda będzie wyglądać zjawiskowo. Kolejną alternatywą jest wybór czerwonej sukienki. Dzięki czemu zostaniemy zapamiętane na długie lata. W obecnych czasach coraz częściej obserwuje się odstępstwa w tej kwestii. Kobiety nie boją się eksperymentować, ponieważ chcą w tym ważnym dniu wyglądać zjawiskowo. Oczywiście tę kwestię warto omówić z przyszłym panem młodym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *