Artykuły Moda

Jak wybrać suknię ślubną?

Jak wybrać suknię ślubną

DAMA Couture

Wybór sukni ślubnej na ten jeden najważniejszy dzień w życiu to bardzo trudne zadanie. Czym powinna wyróżniać się doskonała suknia ślubna? O jakich kwestiach nie wolno zapominać?

Wybierz suknię dla siebie

Świat mody coraz bardziej stawia na naśladownictwo. Panny młode czują coraz większą presję związaną z wyborem właściwej sukni ślubnej w taki sposób, by na siłę upodobnić się na przykład do znanej aktorki czy piosenkarki. To błąd.

To, że dana kreacja świetnie wygląda na danej gwieździe, lub – patrząc nieco bliżej – na koleżance z pracy czy przyjaciółce z dawnych lat – nie oznacza jeszcze, że tak samo będzie prezentować się na Tobie. Wystarczy, że macie inny typ cery lub budowę ciała.

Decydując się na wybór interesującej kreacji, warto poszukać takiego producenta, który daje możliwość modyfikacji już na etapie projektu. Wśród wielu pań często można spotkać się z opinią, że suknie ślubne DAMA Couture pozwalają na taką personalizację niemal na każdym etapie projektu. To ogromny atut. 

Wybierz kreację w taki sposób, by pasowała do Twojego charakteru oraz stylu imprezy

W Polsce coraz popularniejsze stają się tak zwane wesela tematyczne. Zaczęło się od mody na uroczystości w stylu włoskim, a z biegiem czasu pojawiły się kolejne ciekawe trendy, które na dobre rozgościły się już zarówno w dużych miastach, jak i nieco bardziej tradycyjnych miasteczkach.

Przykładowo kreacja utrzymana w stylu hiszpańskim niekoniecznie zagra podczas uroczystości, gdzie bardzo duży nacisk położony jest na tradycję. O wiele lepiej sprawdzi się bardzo popularna w kręgu kultur słowiańskich, zwiewna suknia z falbankami i pięknym, długim welonem.

Zupełnie inny rodzaj sukni trzeba też wybrać, gdy urządzamy wielkie, dystyngowane wesele, któremu ma być bliżej dla uroczystości z wyższych sfer. W takiej sytuacji suknia musi być elegancka, ale nie wolno zapomnieć też o odpowiednich dodatkach, na przykład diademie, długich lub krótkich kolczykach czy pięknej kolii. Wybór jest ogromny. 

suknia ślubna Dama Couture
DAMA Couture

Skąd można zamówić dobrą suknię ślubną?

Różnica między wielkimi sieciami salonów stacjonarnych a dobrymi producentami, którzy działają w dużej mierze w sieci, zaczęła się już stopniowo zacierać. Profesjonalne krawcowe, które pracują w takich firmach, potrafią stworzyć prawdziwe cuda.

Świetne kreacje, które wychodzą spod maszyn takich firm, jak DAMA Couture dość jednoznacznie pokazują, że na rynku dokonała się ogromna rewolucja. To świetna wiadomość zwłaszcza dla pań, które dopiero planują uroczystość weselną i są na etapie wyboru sukni.

Pozytywnym zaskoczeniem może być też cena. Dobre firmy działające w internecie mogą też zaoferować bardzo atrakcyjne ceny. Wynika to z tego, że ich koszty funkcjonowania są o wiele niższe. Muszą opłacić nieporównywalnie mniejszą liczbę pracowników oraz podatków (na przykład za wynajem pomieszczeń) niż wielkie firmy, które można spotkać w dużych miastach w całym kraju. Pamiętajmy, by nie zwlekać z wyborem sukni zbyt długo. Każda firma potrzebuje trochę czasu, by przygotować dla nas tę wymarzoną kreację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *