Kuchnia

Jak wybrać lodówkę idealną?

Jak wybrać lodówkę idealną

Dla wielu z nas liczy się to, w jakich warunkach przechowywana jest żywność. Bez względu na to, czy potrzebujemy lodówki, która pomieści zapasy dla całej rodziny, czy wybieramy mniejszy model do jednoosobowego studia, chcemy aby urządzenie, jak najlepiej spełniało swoje zadanie. W lodówkach Samsung znajdziemy szereg technologii odpowiedzialnych za utrzymanie optymalnej świeżości, zachowanie idealnych warunków chłodzenia, a także takie rozwiązania, które sprawiają, że wybór lodówki idealnej nie będzie stanowił problemu. Jakie rozwiązania powinna mieć lodówka idealna?

Idealnie dopasowana

Wzornictwo Kitchen Fit™ przypadnie do gustu wszystkim ceniącym sobie elastyczność w urządzaniu pomieszczeń i perfekcjonizm. Lodówki z tej serii to urządzenia do obudowy z eleganckim stalowym frontem, będące ciekawą alternatywą dla chłodziarek do pełnej zabudowy. Można je łatwo dopasować do kuchennych mebli bez ryzyka odstawania od krawędzi i nieestetycznych przerw między urządzeniem a zabudową.

Samsung Kitchen Fit

Idealna świeżość

Osoby decydujące się na większy model, powinny zwrócić uwagę na dwudrzwiową lodówkę typu Side by Side z technologią Twin Cooling Plus™. Odpowiada ona za dobranie odpowiedniej temperatury i wilgotności zarówno w lodówce, jak i zamrażarce, co pozwala zachować świeżość produktów prawie przez 2 tygodnie**. W efekcie np. świeże owoce czy warzywa zachowają swój naturalny aromat i strukturę o wiele dłużej. Technologia Twin Cooling Plus™, czyli dwa niezależne obiegi powietrza, sprawia, że zapachy różnych potraw nie mieszają się. Już nie ma obawy, że ulubiony twaróg przejdzie zapachem sałatki z tuńczykiem.

Samsung Twin Cooling

Idealnie elastyczna

Dla tych, którzy od czasu do czasu robią większe zakupy i chcą mieć możliwość wyboru sposobu ich przechowywania, powstała technologia Cool Select+. Dzięki niej, użytkownicy mają pełną elastyczność korzystania z urządzenia. Jeden przycisk zamienia zamrażalnik w chłodziarkę, co świetnie sprawdzi się przed rodzinnym przyjęciem lub gdy zostanie nam sporo zapasów z poprzednich dni. Udogodnieniem jest także możliwość wyboru jednej z czterech temperatur w dolnej części lodówki, w zależności od potrzeb i rodzaju przechowywanych produktów.

Samsung Cool Select

Idealna pojemność

Osoby, które posiadają ograniczoną przestrzeń w kuchni, ale zależy im na przechowywaniu większych zapasów, powinny wybrać lodówki z technologią Space Max, dostępną zarówno w urządzeniach jedno, jak i dwudrzwiowych. To rozwiązanie polega na zredukowaniu grubości ścian lodówki. Wymiary zewnętrzne urządzenia pozostają zatem takie same, a w środku zyskujemy więcej miejsca do przechowywania produktów. Bez względu na wymiary pomieszczenia, możemy cieszyć się funkcjonalnym urządzeniem, które z łatwością pomieści tygodniowe zakupy dla całej rodziny. Dzięki rozwiązaniu Space Max można zyskać aż do 100 litrów*** pojemności więcej, czyli przechowywać np. 100 kartonów mleka więcej.

Idealnie interaktywna

Idealnym dopełnieniem nowoczesnego domu jest multimedialna lodówka Samsung Family Hub™ z dostępem do Internetu i ekranem dotykowym Family Board. W domu pełni rolę centrum zarządzania, umożliwiając użytkownikom prowadzenie rodzinnego kalendarza zintegrowanego ze skrzynkami mailowymi domowników, tworzenie list zakupów i dzielenia się nimi, przesyłanie zdjęcia, czy odbieranie wiadomości. Familyb Hub™ to także centrum rozrywki, na ekranie możemy obejrzeć ulubiony serial czy mecz. Wszyscy, którzy chcą żyć bardziej w stylu less waste, będą zadowoleni z faktu, że Family Hub™ posiada w swoim wnętrzu aparaty, które pozwalają w każdej chwili sprawdzić stan domowych zapasów przez aplikację SmartThings w smartfonie. Nawet będąc w sklepie możemy zajrzeć do lodówki i kupić tylko najpotrzebniejsze produkty, których w niej brakuje.

multimedialna lodówka Samsung Family Hub

To tylko niektóre z technologii w lodówkach Samsung, które czynią życie prostszym i pozwalają lepiej dbać o świeżość ulubionych produktów. Każda z nich ułatwia użytkownikowi wybór lodówki idealnej, czyli dostosowanej do jego potrzeb i stylu życia

Komentarze (7)

jowita

5 miesięcy temu

Bardzo ważne są funkcje mrożenia oraz to, ile prądu zużywa dana lodówka. Pod tym względem lodówki Samsung wypadają dość interesująco.

paulina

5 miesięcy temu

Ta Cool Select wydaje się najbliższa moim potrzebom.

afra

5 miesięcy temu

Ta czarna lodówka Samsung z przedostatniego zdjęcia wzbudziła moje zainteresowanie:)

jowita

5 miesięcy temu

Taka multimedialna lodówka wygląda super i myślę, że znacznie ułatwia życie.

maddie

5 miesięcy temu

Ta lodówka multimedialna to super sprawa, z pewnością jest dużo droższa, ale ma też więcej udogodnień.

ilona

5 miesięcy temu

Dobra, energooszczędna lodówka, która pozwala zachować świeżość produktom to świetna sprawa.

Marina

5 miesięcy temu

Lodówka multimedialna wydaje się bardzo ciekawym rozwiązaniem. Lubię takie nowinki technologiczne:)

Zostaw komentarz