Najnowsze Rodzina W związku

Jak uwieść mężczyznę?

jak uwieść mężczyznę

Sztuka uwodzenia przez wiele osób bywa porównywana do tańca, a nawet poezji. Dzięki znajomości pewnych trików przyciągniesz uwagę każdego przystojniaka.  Tylko od ciebie zależy, czy zatrzymasz ją na dłużej. Już dziś dowiedz się, jak uwieść mężczyznę i niezwłocznie przystąp do działania!

Chcesz, żeby kolega z pracy zwrócił na ciebie uwagę? A może zauroczył cię nowy sąsiad? Niezależnie od tego, kim jest mężczyzna z twoich snów, wystarczy skorzystać ze starych, sprawdzonych trików, by on cię zauważył.  Kluczem do sukcesu jest wizualizacja. Musisz wyobrazić sobie, że jesteś atrakcyjną, seksowną kobietą, na widok której wszyscy mężczyźni zatrzymują się i nie potrafią oderwać wzroku.  Stąd tylko krok do tego, byś sama uwierzyła w tę wizję i zaczęła roztaczać wokół siebie naturalny urok.

Odpowiednie miejsce na randkę

Akcję pt.  Jak uwieść mężczyznę? rozpocznij od wyboru odpowiedniego miejsca.  Są wydarzenia, podczas których uwaga panów koncentruje się zupełnie na czymś innym, niż chciałybyśmy. Raczej nie wygramy w konkurencji z relacją z Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej czy  z recenzjami najnowszej części gry komputerowej „Wiedźmin”.  Niemniej możemy sporo zapunktować w oczach mężczyzn, jeśli pochwalimy się znajomością reguł gry w piłkę nożną  Panowie wysoko cenią kobiety, które wiedzą, czym jest spalony, rzut karny i przywilej korzyści.

Jeśli chcesz uwieść mężczyznę, wybierz taki lokal, w którego tle pobrzmiewa spokojna muzyka,  a oświetlenie jest ciepłe i delikatne. Puby, w których  puszczane utwory zagłuszają rozmowy, a  światło nie pozwala się na niczym skoncentrować, nie są najlepszym miejscem na pierwszą randkę.

sztuka uwodzenia

Jak uwieść mężczyznę? Postaw na zapach!

Aby wypaść atrakcyjnie w oczach wybranego mężczyzny, warto otulić się woalem z perfum.  Wbrew pozorom panowie przywiązują ogromną wagę do zapachów. Od tego, czy wybrane przez ciebie perfumy będą kojarzyły się mężczyźnie z czymś przyjemnym, czy negatywnym, zależy, jak odbierze twoją osobę.  Pamiętaj, żeby nie przesadzić z perfumami. Staraj się unikać silnych, intensywnych zapachów. Lepiej skropić perfumami  tylko skroń i nadgarstki, niż przesadzić z ich ilością. Pamiętaj, że nadmiar substancji zapachowych może przytłoczyć twojego wybranka i przynieść efekt odwrotny do zamierzonego. Zatem działaj z umiarem i pamiętaj, że zapach, po który sięgniesz przed randką, powinien być wyważony.

Feromony to substancje, o których od lat krążą legendy. Choć naukowcy wciąż się spierają co do ich istnienia, warto skorzystać ze sposobu, który ma za zadanie podkreślić nasz naturalny zapach. Dokonają tego naturalne olejki eteryczne z drzewa sandałowego, róży i jaśminu, które uchodzą za prawdziwe afrodyzjaki.

Postaw na seksowny strój, ale pozostań tajemnicą

Jakim strojem uwiedziesz mężczyznę? W przypadku ubioru obowiązują podobne zasady jak przy wyborze perfum. Staraj się do tego punktu przygotowań przed randką podejść z umiarem. Mężczyźni nie lubią zarówno nadmiernego odsłaniania ciała, jak i golfów. Powinnaś dyskretnie podkreślić swoje atuty, pozostając w oczach mężczyzn kobietą tajemniczą. Panowie lubią niedopowiedzenia, ponieważ pobudzają one ich wyobraźnię. Kobieta, która ma odsłonięte wyłącznie ramiona i naszyjnik, którego zawieszka kończy się na wysokości biustu, wyglądają bardzo seksownie.

Mowa ciała, która zdradza, że on ci się podoba

Gdy między wami powstanie miła atmosfera, spróbuj w dyskretny sposób zasugerować mężczyźnie, że wpadł ci w oko. Podkreślamy, działaj dyskretnie, ponieważ w mężczyznach wciąż żywy pozostaje instynkt zdobywcy.  Postaw na mowę ciała. Baw się kosmykami włosów, patrz mu głęboko w oczy. To wszystko sprawi, że mężczyzna nie będzie potrafił przestać o tobie myśleć.

Nie udawaj trudnej do zdobycia królewny, nie bądź na każde jego skinienie!

Panowie nie lubią kobiet, które się im narzucają, ale też nie przepadają za zimnymi królewnami trudnymi do zdobycia. W związku z tym warto wypośrodkować swoją strategię. Nie możesz być na każde jego skinienie. Nie czekaj przy telefonie z nadzieją, że on być może za chwilę wyśle ci SMS. Nie przesadzaj też w drugą stronę, co chwila wydzwaniając do niego i zapewniając, jak wasza wspólna randka była dla ciebie ważna. Nie zwlekaj z odpisywaniem na jego wiadomości, chyba że naprawdę w danej chwili nie masz czasu.  Postępuj naturalnie. Nie traktuj go jak pępka świata, przy którym praca i zobowiązania towarzyskie przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Nie czekaj też kilku dni, by odpisać na jego wiadomość.

Jeśli dojdzie do kolejnych randek, staraj się subtelnie dotykać jego skóry. Postaraj się jednak o to, by wyglądało to bardzo naturalnie. Przechodzicie właśnie koło nowej restauracji? Dotknij jego ramienia i wskaż palcem w kierunku lokalu. Wspomnij, że jest nowy i w związku z tym nie wiesz, jakie dania w nim serwują. Pamiętaj, że bliskość fizyczna buduje więź. Jeśli jednak zbyt szybko pójdziesz na całość, nie pozwolisz waszej znajomości się rozwinąć.

Irmina Cieślik

Komentarze (5)

Emilly27k

3 lata temu

Każdy sposób dobry na uwiedzenie dobry i sprawdzony. Praktycznie czasem nie wychodzi dobrze tak jakbyśmy tego chcieli:)

majra2601

4 lata temu

Przydatne rady :). Myślę, że mężczyźni też powinni z nich skorzystać :).

Mindi

4 lata temu

Mnie ten artykuł już nie dotyczy, mam męża. Ale pamiętam czas gdy byłam wolna, nie podrywałam mężczyzn ale odrobina kokieterii pomagała w znajomościach 🙂

pati25

4 lata temu

Nawet w uwodzeniu trzeba zachować umiar.Być może przydadzą się te wskazówki niektórym kobietom

filodendron 2

4 lata temu

Sprawdza się „złoty środek”, czyli umiar nawet w uwodzeniu. Ja w ogóle nie mam pojęcia o uwodzeniu. Na ogół mnie uwodzono 🙂

Zostaw komentarz