Seks

Jak urozmaicić seks? Zaskocz partnera w łóżku

Jak urozmaicić seks

Udane życie seksualne to gwarancja dobrego samopoczucia. Jak urozmaicić seks, aby czerpać z niego jak najwięcej przyjemności, równocześnie zaskakując partnera?

Seks bez wątpienia jest przyjemny i ważny – pozwala nie tylko czuć satysfakcję i spełnienie, ale również poprawia nastrój, krążenie krwi, scala związek i pomaga uczyć się własnego ciała. Z tego względu sfera seksualna w związku jest bardzo istotna. Co w przypadku, kiedy do sypialni wkrada się rutyna? Jak urozmaicić życie seksualne, aby na nowo rozgrzewać do czerwoności partnera lub partnerkę?

Jak urozmaicić seks? – spełnij Wasze fantazje

Często boimy się rozmawiać o naszych potrzebach i fantazjach, nawet z własnym partnerem, którego kochamy i któremu ufamy. Jeśli czujesz, że w waszym związku gaśnie płomień pożądania, zastanów się, jak urozmaicić seks. Być może podniecenie jest mniejsze ze względu na to, że seks przestał być dla Was świetną zabawą i możliwością eksperymentowania, a stał się powtarzalną czynnością, która zawsze odbywa się według doskonale Wam znanych schematów.Jak urozmaicić sex, żeby oboje partnerów czuło większą satysfakcję? Odpowiedź jest prosta – spełnijcie Wasze fantazje! W pierwszej kolejności zacznijcie wprost rozmawiać o swoich potrzebach i marzeniach łóżkowych – otwartość w tej kwestii pomoże nie tylko zaspokoić Wasze potrzeby, ale i poznać się na nowo. Jeśli mimo podjęcia inicjatywy jesteście nieco skrępowani swobodnym mówieniem o tym, jak urozmaicić życie seksualne, bo nie chcecie, aby Wasza druga połówka nie poczuła się urażona i nie pomyślała, że nie potrafi zapewnić satysfakcji z pieszczot, powoli wdrażajcie sypialniane nowości. Zacznijcie od romantycznej kolacji, wina, relaksującej kąpieli i masażu – zapewnijcie sobie rozluźnienie, które ułatwi Wam zarówno rozmowę na temat tego,jak urozmaicić sex, jak i rozpocząć działania, które wcześniej nie były obecne w Waszym łóżku.

Jak urozmaicić seks? – zainwestuj w zabawki erotyczne

Jeśli zastanawiasz się,jak urozmaicić życie seksualne, a równocześnie doskonale wiesz, że Twoja druga połowa jest otwarta na nowości, pomyśl o zakupie zabawek erotycznych, które wprowadzą odrobinę pikanterii, wzmacniając sypialniane doznania. Wibrator dla par lub dildo będą dobrym rozwiązaniem na początek, jeśli wolicie bardziej intensywne doznania, wibrator podgrzewany lub korek analny z pewnością wzmocni przeżycia, zachęcając do dalszych pieszczot. Nie zapomnij o odpowiednich lubrykantach, które równie dobrze sprawdzą się do erotycznego masażu.

Jeśli zadajesz sobie pytanie, jak urozmaicić seks, żeby zaskoczyć partnera, pamiętaj, żeby nie bać się działać. Nawet drobne innowacje, jak nowa bielizna, romantyczna kolacja, wspólna kąpiel, czy wyjście poza sypialnię i seks w innym niż zwykle miejscu lub pozycji mogą sprawić, że jakość Waszych zbliżeń nieporównywalnie się zwiększy.

Komentarze (5)

afrodytka

1 rok temu

Nie wiedziałam, że jest tyle rodzajów wibratorów.

lidiena

1 rok temu

Dobre zabawki erotyczne mogą okazać się sporą frajdą dla obojga partnerów.

marie_n

1 rok temu

Bardzo ciekawie przedstawiono różne rodzaje wibratorów:)

kinia

1 rok temu

Dobre zabawki erotyczne mogą stanowić powiew świeżości w sypialni:)

tini

1 rok temu

Nie wiedziałam, że istnieje wibrator podgrzewany;)

Zostaw komentarz