Artykuły Moda

Jak nosić marynarkę na co dzień?

Jak nosić marynarkę na co dzień

Marynarka jest modna od kilku sezonów. Tej wiosny także będzie królować w sieciówkach. Jednak wiele z nas jej nie lubi ze względu na zbyt oficjalny charakter. Podpowiadamy, jak nosić marynarkę na co dzień.

Marynarka narzucona na T-shirt z printem

T-shirt z printem ma typowo nieformalny charakter, który nieco przełamuje oficjalność marynarki.  Dlatego warto ubrać go pod spód. Może to być także T-shirt z napisem, który jest nieco bardziej sportowy od marynarki.

Marynarka z printem

Taka marynarka nie wygląda już tak oficjalnie jak czarna czy granatowa. Aby uzyskać bardziej kobiecy i seksowny look, warto sięgnąć po marynarkę w kwiaty lub groszki. Taka góra zawsze wygląda nieco bardziej na luzie.

Marynarka narzucona na seksowny top

Masz w szafie seksowny top obszyty koronką, który mocno eksponuje biust? Aby nie wyglądać wulgarnie, warto narzucić na niego marynarkę. Wówczas twoją stylizacja nabierze bardziej eleganckiego charakteru, a ty unikniesz złośliwych komentarzy.

Marynarka w połączeniu z kolorowymi cygaretkami

Marynarki nie trzeba nosić do eleganckich spodni w tym samym kolorze. Czasem warto przełamać ją kolorowymi cygaretkami. Fuksjowe spodnie i granatowa góra wyglądają ciekawie, nie ocierasz się jednak o śmieszność.  Marynarka to dobry pomysł na oswajanie szalonych dołów.

Marynarka w zestawieniu z koronkową bluzką

Koronkowa bluzka jest szalenie seksowna i kobieca, zwłaszcza gdy ma dekolt typu V. Niestety, nie zawsze wygląda dobrze solo, zwłaszcza gdy wybieramy się do pracy. Wystarczy jednak narzucić na nią marynarkę i całość od razu prezentuje się bardziej elegancko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *