Zdrowie

Inteligentne trenażery do treningu dna miednicy

fun toys gballs

Mięśnie dna miednicy to „kubek”, który trzyma wszystkie narządy naszego ciała – nietrudno sobie zatem wyobrazić, jak obciążone są one na co dzień. W związku z tym mięśnie dna miednicy, jak każde inne, potrzebują treningu.

Ćwiczenia na te partie możemy wykonywać na kilka sposobów. Do wyboru mamy:

  • uczestnictwo w zajęciach – trening mięśni dna miednicy,
  • ćwiczenia w domu,
  • używanie kulek gejszy,
  • korzystanie z inteligentnych trenażerów.

W Internecie można wyszukać informacje na temat tego, jak znaleźć mięśnie dna miednicy lub jak samodzielnie ćwiczyć je poprzez skurcze. Za pomocą kulek gejszy kobiety też lekko mogą trenować mięśnie, ale warunkiem są długie regularne treningi.

Tu chcę wam przekazać prawdziwe know-how o tym, jak technologie ułatwiają życie kobiet tu i teraz.

Stymulatory wyposażone w różne „inteligentne” funkcje:

  • wibrują,
  • dobierają odpowiedni tryb treningu,
  • monitorują wyniki,
  • pomagają wyznaczać cele,
  • „ostrzegają” o zbliżającym się orgazmie.

Darmowe aplikacje w telefonie przypominają nam o ćwiczeniach, a pudełko do przechowywania umożliwia zdezynfekowanie sprzętu. Pierwszy na liście najlepszych stymulatorów, zdaniem eksperta online sklepu kochajsiebie.pl, jest CANDY KEGEL TRAINER od firmy Imtoy.

Kulka Candy ma delikatnie różowy, „kobiecy” kolor i uniwersalny rozmiar 33 mm, dzięki czemu nadaje się dla każdej kobiety, na różnym poziomie zaawansowania. Trenażer dostarczany jest w specjalnym pudełku do ładowania, wewnątrz którego odbywa się sterylizacja promieniami UV, niszcząca około 200 gatunków bakterii! Dzięki temu urządzenie jest idealne również dla użytkowniczek z delikatną florą. Kulkę synchronizuje się ze smartfonem. Darmowa aplikacja, łatwa do pobrania, rejestruje postęp, mierzy siłę nacisku mięśni, a także prowadzi harmonogram treningów i dobiera odpowiednie ćwiczenia.

Gballs 2 od Fun Toys

Gballs – wyglądają jak klasyczne kulki dopochwowe, ale są wzbogacone o niezwykłe dla kulek funkcje. Można ich używać zarówno do treningu, jak i do zabawy.

Po ściśnięciu kulki Gballs zaczynają wibrować, więc można ich używać jako wibratora do stymulacji łechtaczki lub jako wibrującego jajka – do pobudzania punktu G.

Jak z nich korzystać: pobierz aplikację, zsynchronizuj ją z urządzeniem mobilnym i umieść zabawkę w pochwie. Kulka ma czułe czujniki, które reagują na siłę skurczu mięśni pochwy, a tym samym określają twój poziom zaawansowania. Aplikacja jest również wyposażona w funkcję sterowania głosem, a wbudowane czujniki reagują na zbliżający się orgazm i sygnalizują go. Aby nie nudzić się podczas treningu, wykonuj codzienne zadania wyznaczone przez aplikację i zdobywaj nagrody.

WE VIBE – BLOOM

Inteligentny trenażer mięśni Kegla od kanadyjskiej marki We-Vibe to zabawka, która może zmieniać swój ciężar. W zestawie znajdują się 3 wymienne części o różnej masie (10 g 30 g i 45 g). Stopniowo, zwiększając masę, trzeba zmieniać obciążenia, dlatego ten trenażer sprawdzi się na każdym poziomie zaawansowania. Trenażerem można sterować za pomocą smartfona. Przewidziane jest 10 trybów wibracji, więc można się nim bawić także podczas seksu. Ponadto nadaje się również do gier na odległość – wystarczy zsynchronizować aplikację na dwóch smartfonach. Kulki łączy się z innymi zabawkami We-Vibe, co też daje wiele przyjemnych wrażeń.

Jakie kulki gejszy  kupić — z wibracjami czy bez? Na to pytanie każdy użytkownik musi odpowiedzieć sobie sam. Aby uzyskać zamierzony efekt, niepotrzebne są dodatkowe funkcje, ale nowoczesne gadżety, które pozwalają znacznie przyspieszyć cały proces treningu, a ponadto – trochę eksperymentować.

Olga Vergun, ekspert sklepu erotycznego kochajsiebie.pl

 

Komentarze (7)

olena

10 miesięcy temu

Kulki gejszy z wibracją – brzmi jak nowa, bardziej wysublimowana wersja wibratora.

linda

11 miesięcy temu

Dobrze, że jest tyle różnych trenażerów.

anielka

11 miesięcy temu

Nie wiedziałam, że kulki gejszy mogą mieć wibracje:)

ana

11 miesięcy temu

Nie sądziłam, że mięśnie Kegla można trenować na tak wiele sposobów;)

marietka

11 miesięcy temu

Do tej pory znałam tylko zwykłe kulki gejszy.

jola_s

11 miesięcy temu

Dobrze, że istnieją trenażery mięśni Kegla. Trzeba je potrenować;)

ines

11 miesięcy temu

Kulki gejszy to świetna sprawa, sama z nich korzystam, aby wzmocnić mięśnie Kegla po porodzie;)

Zostaw komentarz