Uroda

Idealne miejsce na weekendowy wyjazd z przyjaciółkami

Talaria Resort & Spa

Zdjęcie przekazane przez Talaria Resort & Spa

Każda z nas potrzebuje chwili wytchnienia. Stres związany z pracą i natłok codziennych obowiązków sprawiają, że często czujemy się przytłoczone i zmęczone. Dla dobrego samopoczucia wskazana jest zmiana otoczenia i znalezienie chwili tylko dla siebie. Przedstawiamy idealne miejsce na weekendowy wyjazd z przyjaciółkami.

W weekend też możesz odpocząć

Jeśli jesteś już po urlopie lub musisz na niego jeszcze troszkę zaczekać, wykorzystaj weekend. Teoretycznie to tylko dwa dni wypoczynku, ale jeśli czas  zostanie właściwie  wykorzystany, to w poniedziałek powrócisz do pracy zrelaksowana, z głową pełną pomysłów i energią  do działania.

Talaria Resort & Spa
Zdjęcie przekazane przez Talaria Resort & Spa

Dlaczego lepiej wypoczywa się w kobiecym gronie?

Weekend upłynie ci ciekawiej, gdy zabierzesz ze sobą przyjaciółki. Będziecie mogły  porozmawiać na wszystkie tematy, na które dotychczas brakowało wam czasu. Żaden mężczyzna, nie przeszkodzi wam w odpoczynku w większość weekendów w roku  Talaria Resort & SPA zaprasza tylko Panie.

Talaria Resort & Spa to miejsce przyjazne kobietom, które szukają wytchnienia od codziennych spraw. Chcą na chwilę zapomnieć o zawodowych i rodzinnych obowiązkach, zrelaksować się i spędzić czas w miłej atmosferze.

Talaria
Zdjęcie przekazane przez Talaria Resort & Spa

Talaria – ośrodek przyjazny paniom

Talaria Resort & Spa to miejsce wyjątkowe pod wieloma względami. Stanowi azyl dla kobiet, które pragną zwolnić i naładować baterie w swoim towarzystwie. To miejsce, w którym wraz z przyjaciółkami możesz skorzystać z bogatej oferty SPA, m.in. Strefy Aqua, Świata Saun, Sali Cardio oraz bogatej oferty zabiegów na ciało, twarz i masaży.

Gdzie znajduje się Talaria Resort & Spa?

Talaria Resort & Spa to zabytkowy obiekt który mieści się w Trojanowie, nieopodal Garwolina w województwie mazowieckim.  Do malowniczego Pałacu można dojechać drogą krajową numer 17. Serce Talarii stanowi odrestaurowany XIX-wieczny pałac, który składa się z części hotelowej, gastronomicznej  oraz strefy SPA. Do dyspozycji gości pozostają 34 wyjątkowe i wygodne pokoje w Pałacu i Pawilonie Parkowym. O ich atrakcyjności stanowią nie tylko stylowe meble, ale też inspiracje, z których korzystano na etapie projektowania.  Wykorzystano tutaj osiągnięcia i sylwetki znanych osobistości, które nadają poszczególnym pokojom niezwykły charakter. Z połączenia nowoczesnych rozwiązań z odrestaurowanymi meblami powstały niezwykłe wnętrza.

Z kolei z Wieży Marzeń, znajdującej się na trzecim poziomie Pałacu można podziwiać malowniczą scenerię Trojanowa. Natomiast w skład Pawilonu Parkowego wchodzi 16 pokoi oraz stylowo zaaranżowana sala kominkowa, idealna na wieczorne ploteczki ..

Część gastronomiczna obiektu składa się z dwóch pałacowych restauracji – Sophie i Susanne, Baru Catherine oraz przylegającej do Pałacu Oranżerii,. Dla spragnionych kameralnej atmosfery, idealna będzie Biblioteka Carpe Diem.

W Strefie Wellness każda kobieta znajdzie coś dla siebie

Na szczególną uwagę zasługuje bogata oferta Strefy My SPA, która obejmuje trzy obszary. Pierwszym z nich jest Strefa Wellness, która składa się z basenu z przeciwprądem i podwodną muzyką, jacuzzi o wymiarach 2,5 na 6 m, strefy relaksu z widokiem na ogród, strefy hammamu z łaźnią parową, strefy peelingu solnego, strefy oczyszczania i odpoczywania. Do dyspozycji gości pozostaje także  Świat Saun, w tym strefa dla zmysłów z sauną kamienną, sauna infrared i mis do kąpieli stóp wg doktoraKneippa. Panie, które przyjadą na weekend do Talaria Resort & Spa ze swoimi przyjaciółkami mogą też skorzystać z domku ziołowego, który oferuje wspaniałą inhalację.

basen z przeciwprądem
Zdjęcie przekazane przez Talaria Resort & Spa

Zabiegi na twarz i ciało

Poza strefą Wellness, do dyspozycji gości pozostaje też Strefa SPA, w której skład wchodzi dwanaście gabinetów oferujących zabiegi  na ciało i twarz. Godnym polecenia zabiegiem jest pielęgnacja ciała w wannie Soft Pack, podczas której Ty unosisz się na wodzie, a Twój kręgosłup odpoczywa. Na szczególną uwagę zasługuje też Gabinet Quarzu, z łóżkiem  do masażu wypełnionym ciepłym piaskiem kwarcowym.

masaż z piaskiem kwarcowym

W weekend z przyjaciółkami nie musisz rezygnować z aktywności fizycznej

Trzecią i ostatnią Strefą My SPA jest Strefa aktywności, w której możesz skorzystać z sali cardio  oraz dziennego programu inspiracyjno-sportowego. Do dyspozycji gości oddane są również ścieżki biegowe, w okresie wiosenno-letnim boisko do siatkówki, badmintona oraz wypożyczalnia łódek, kajaków oraz kijków do nordic walking.

Więcej informacji na temat Talaria Resort & Spa znajdziesz na  http://www.talaria.pl/.

Zapraszamy do rezerwacji pobytu.

Do zobaczenia w Trojanowie.

Komentarze (6)

la_nina

4 miesiące temu

Marzę o masażu, najlepiej takim godzinnym;)

ines

4 miesiące temu

Takie ośrodki mają wiele atrakcji dla swoich gości. Jest w czym wybierać;)

ivana

4 miesiące temu

Ja uwielbiam zabiegi spa na ciało. One tak relaksują:)

mysia

4 miesiące temu

Oj, skorzystałabym ze strefy wellness;) Ostatnio mam do czynienia z samymi stresującymi sytuacjami.

nelly

4 miesiące temu

Aż marzę o masażu z ciepłym piaskiem;)

łucja

4 miesiące temu

Chętnie zrelaksowałabym się w jakimś spa:)

Zostaw komentarz