Uroda

Hybrydowy brąz, czyli modna koloryzacja dla brunetek

hybrydowy brąz

Tej jesieni niezwykle modny będzie hybrydowy brąz. Taka forma koloryzacji sprawia, że nasze pukle prezentują się niezwykle naturalnie. Jednocześnie dzięki tej modnej fryzurze uzyskasz efekt rozświetlenia twarzy. Przedstawiamy zasady modnej koloryzacji dla brunetek.

Efekt brązowych włosów muśniętych słońcem

Masz brązowe lub czarne włosy? Tej jesieni postaw na efekt pukli muśniętych przez promienie słońca. Latem, gdy wyjeżdżamy na wczasy, nasze włosy nieco się rozjaśniają pod wpływem słońca. W rezultacie na naszych głowach pojawiają się złociste refleksy, które dodają nam sporo uroku.

Jak uzyskać hybrydowy brąz?

Jeśli jesteś brunetką, możesz uzyskać hybrydowy brąz. Wystarczy, że pójdziesz do fryzjera i poprosisz go o to, aby minimalnie rozjaśnił niewielkie pasma włosów. One będą występowały naprzemiennie z twoim naturalnym brązem, przez co uzyskasz efekt subtelnego i bardzo naturalnego rozświetlenia. Niewielka ilość rozjaśniacza nie powinna zniszczyć włosów. Ponadto ta forma koloryzacji pozwala uniknąć ponownego farbowania ze względu na pojawiające się odrosty.

Jak uzyskać chłodne refleksy?

Jeśli masz typ urody, któremu nie do twarzy w złocistych refleksach, zawsze możesz chłodny brąz rozjaśnić u fryzjera tak, że ten użyje tonera likwidującego żółte tony na puklach.  To także będzie wyglądało ciekawie i bardzo naturalnie.

Hybrydowy brąz bardzo lubi neutralny makijaż. Oczy utrzymane w kolorach ziemi, usta muśnięte nudziakową szminką. Odrobinę złocistego rozświetlacza na szczycie kości policzkowych i konturowanie twarzy bronzerem w odpowiednim odcieniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *