Seks

Gry erotyczne pozwolą ci zerwać z rutyną w sypialni

Gry erotyczne

Pamiętasz ten czas, gdy drżałaś za każdym razem, gdy on obejmował cię w talii i całowałaś go z wielkim nienasyceniem? Na początku znajomości rozpala nas erotyczna iskra, która nie pozwala oderwać od siebie rąk. Seks wówczas sprawia wrażenie niezwykle ekscytującego. Nikt nikogo nie musi namawiać dwa razy na erotyczne zbliżenie, ponieważ obie strony czują silne pożądanie, a ich libido osiąga maksymalną wartość. Z czasem jednak pojawia się nuda, która sprawia, że nie mamy aż tak wielkiej ochoty na zbliżenie z partnerem. Na szczęście gry erotyczne pozwolą ci zerwać z rutyną w sypialni.

Nigdy nie jest za późno na urozmaicenie życia erotycznego

Niezależnie od tego, jak długim stażem związku możecie się pochwalić, z pewnością istnieją takie doznania erotyczne, których jeszcze nie doświadczyliście. Zmiana pozycji seksualnej czy miejsca, w którym oddajecie się erotycznym igraszkom, to najprostsze rozwiązania, które pomagają przełamać rutynę. Na szczęście do dyspozycji mamy jeszcze gadżety erotyczne. W sex shopach takich jak Easytoys.pl możemy kupić wiele ciekawych akcesoriów, które urozmaicą zbliżenia z partnerem. Od pewnego czasu dużą popularnością cieszą się gry erotyczne. Jakie mamy do dyspozycji?

urozmaicenie życia erotycznego

Gra Seks Ruletka 

Chcesz poczuć odrobinę przyjemnego dreszczyku? Lubisz, gdy życie przynosi ci kolejne niespodzianki? Gra Seks Ruletka jest właśnie dla ciebie. Jej zasady należą do niezwykle prostych.  Gra rozpoczyna się od wprawienia w ruch strzałki ruletki. To właśnie ona wylosuje dla nas liczbę, pod którą kryje się erotyczne wyzwanie. Co ciekawe, seksualne zadanie, które masz zrealizować, zostało zapisane w 10 językach nowożytnych, co może was wprawić w jeszcze bardziej erotyczny nastrój.  Gra Seks Ruletka pozwala zrealizować ukryte fantazje i odkryć pieszczoty, których nigdy wcześniej nie testowaliście.  Dzięki niej na nowo rozpalicie  iskrę pożądania i zafundujecie sobie moc atrakcji.

Gra Seks Ruletka 

Świecące kostki gry wstępnej

Chcesz oddać grę wstępną w ręce ślepego losu?  Czujesz potrzebę doświadczania nowych doznań? Na myśl o tym, co nieznane, odczuwasz przyjemny dreszczyk ekscytacji? Koniecznie spraw sobie święcące kostki gry wstępnej. W zestawie otrzymujesz dwa egzemplarze. Jedna kostka wskazuje na czynność – masowanie, całowanie, łaskotanie, ssanie, druga zaś na część ciała, która ma zostać poddana pieszczotom – szyję, usta, piersi etc. 

Gra Seks Ruletka 

Gra Ultimate Desire – wersja podróżna

Wybierasz się na upragnione wakacje z partnerem i chcesz wprowadzić do swojego życia erotycznego powiew świeżości? Pomoże ci w tym gra Ultimate Desire. To niezwykle przyjazna kobietom zabawa, która polega na zadawaniu partnerowi erotycznych pytań i zadań. Ich charakter daleko wykracza poza tradycyjne gry.  Ta zabawa pozwala lepiej poznać partnera i zbliżyć się do niego.  Zestaw został wyposażony w różne zadania i karty z pytaniami.

Gra Ultimate Desire – wersja podróżna

Gra Please Me

Ta gra zapewnia nieskończoną liczbę fantazji. Stanowi idealne rozwiązanie dla osób, które fascynuje dominacja i uległość. Możesz przejmować inicjatywę lub być zdanym na fantazje partnera.  Gra Please Me zawiera opaskę na oczy, która może posłużyć także do wiązania partnera, pióro do łaskotania oraz zestaw kajdanek. Zadania znajdują się w zeszycie dostępnym w 10 wersjach językowych.  Dzięki grze Please Me możesz zdobyć zupełnie nowe doświadczenia. Ta zabawa służy poznawaniu swoich potrzeb. Może dzięki niej odkryjesz przyjemność z bycia stroną uległą lub dominującą. Także łaskotanie piórami może dostarczyć mnóstwo zmysłowej przyjemności.

Gra Please Me

Fifty Shades Of Grey – kości do zabawy w odgrywanie ról

Odgrywanie ról może stanowić źródło niezapomnianych doznań, które zbliżają się do siebie partnerów i sprzyjają budowaniu bliskości. Już jakiś czas temu wykazano, że gdy robimy coś razem po raz pierwszy, rodzi się między nami niezwykła więź. To właśnie ona stanowi sekret udanych związków. Możesz wzmocnić swoją relację, pozwalając sobie czasem na odrobinę dobrej zabawy, sięgając chociażby po kości do zabawy w odgrywanie ról inspirowane Fifty Shades Of Grey, popularnym erotykiem, który doczekał się ekranizacji kinowej.  Wspomniana gra erotyczna zawiera 3 kości. Urozmaicą one waszą grę wstępną, podpowiadając, co, jak i gdzie masz zrobić.  Podpowiedzi zawarte w grze  sprawią, iż wspólna zabawa stanie niezapomnianym przeżyciem.

Gry erotyczne koncentrują uwagę na znaczeniu gry wstępnej

Jak widać, gry pozwalają spędzić czas w miłej atmosferze. To, co świetnie sprawdzało się w czasach dzieciństwa, doczekało się nowej, nieco pikantniejszej wersji.  Dziś gry erotyczne pozwalają przełamać rutynę, która wkradła się do naszej sypialni. Co ciekawe, większość z nich jest niezwykle pozytywnie odbierana przez kobiety, ponieważ koncentruje uwagę partnera na grze wstępnej, która w przypadku pań odgrywa kluczową rolę. To właśnie podczas niej nabieramy apetytu na erotyczne igraszki, podniecamy się, co w rezultacie prowadzi do nawilżenia pochwy naturalnym lubrykantem. Wydzielina ta zmniejsza tarcie podczas penetracji i czyni stosunek przyjemnym dla obojga partnerów.  Wszystkie wspomniane gry erotyczne zamówisz w sex shopie Easytoys.pl. Korzystając z jego oferty, możesz liczyć na pełną dyskrecję oraz niezwykle korzystne ceny.

gra wstępna

Komentarze (10)

ana

1 miesiąc temu

To prawda, zawsze życie erotyczne da się jakoś urozmaicić:)

jowita

1 miesiąc temu

Bardzo ciekawe propozycje gier erotycznych.

lucyna

1 miesiąc temu

Ciekawie prezentują się te gry. Na pewno stanowią spore urozmaicenie.

katalina

1 miesiąc temu

To prawda, zawsze możemy wprowadzić do swojego życia seksualnego jakąś nowość.

kasiaja

1 miesiąc temu

Super, że mamy tyle ciekawych gier erotycznych, dzięki którym można podnieść temperaturę w sypialni:)

tynia

1 miesiąc temu

Takie gry erotyczne rzeczywiście wprowadzają spore urozmaicenie.

basia

1 miesiąc temu

Ja też uważam, że nie należy wpuszczać rutyny do swojej sypialni.

lina

1 miesiąc temu

Jakoś trzeba zerwać z rutyną w sypialni:) Gry erotyczne wydają się ciekawym rozwiązaniem.

luna

1 miesiąc temu

Rzeczywiście opis tych gier brzmi ciekawie:)

malina

2 miesiące temu

Wspomniane gry erotyczne wydają się ciekawym urozmaiceniem:)

Zostaw komentarz