Najnowsze Seks

Gra wstępna receptą na udany seks?

seks

Gra wstępna to temat, który nieustannie powraca w dyskusjach nad udanym życiem seksualnym.   Z naszego artykułu dowiesz się, dlaczego nie należy jej pomijać.

 Choć grę wstępną postrzega się głównie jako potrzebę kobiet, w rzeczywistości wpływa ona pozytywnie również na mężczyzn.  W związku z tym, iż żyjemy w ciągłym niedoczasie, seks również chcemy uprawiać szybko i owocnie. Niestety, nie jest to takie proste, wszak orgazm zaczyna się w głowie.  Osoby, które potrafią zbudować odpowiednią atmosferę w sypialni, uzyskują większą satysfakcję z erotycznych igraszek. Gra wstępna to nie fanaberia, lecz konieczność, jeśli chcemy osiągnąć orgazm i zbliżyć się do partnera.

 

Gra wstępna potrzebna nie tylko kobietom?

W obiegowej opinii pokutuje przekonanie, iż gra wstępna jest potrzebna wyłącznie kobietom. Po części  mamy tutaj do czynienia z prawdą.  Rzeczywiście panie potrzebują większej ilości bodźców i odpowiedniej atmosfery, aby wspiąć się na szczyt seksualnej rozkoszy.  Kobiety rzadziej odczuwają przyjemność ze zbliżeń z przypadkowym partnerem, większą przyjemność sprawia im seks z osobą, którą dobrze znają i darzą uczuciem.  Niemniej stwierdzenie, że gra wstępna to potrzeba, jaką odczuwają wyłącznie kobiety, nie do końca oddaje rzeczywistość.  Niektóre kobiety mają tak gorący temperament, iż potrafią osiągnąć orgazm bez długiej i rozbudowanej gry wstępnej.  Z drugiej strony nie brakuje też mężczyzn, dla których odpowiednia atmosfera jest równie ważna jak dla ich partnerek.

Gra wstępna pobudza wyobraźnię

Do waszej sypialni wkradła się rutyna? Przegonisz ją, urozmaicając życie seksualne. Czasem wystarczy niewiele – odpowiednia muzyka pobrzmiewająca w tle, kwiaty i świece obok łóżka. Od ciebie i twojego partnera zależy ostateczny wygląd gry wstępnej.  W tym miejscu warto zaznaczyć, iż każdy ma prawo do przeżywania seksualnych uniesień na swój własny sposób.  To, co sprawia przyjemność 80% kobiet, nam może nie odpowiadać.  Jeśli chcesz podgrzać temperaturę w sypialni, możesz skorzystać z poniższych rozwiązań.

Masaż erotyczny rozbudzi wyobraźnie partnera

Masaż erotyczny to niezwykle przyjemna forma pieszczot, która nie tylko zwiększa apetyt na seksualne igraszki, ale też  pozwala się odprężyć i zapomnieć o problemach. To również idealne rozwiązanie dla osób, które na co dzień prowadzą stresujący tryb życia. Problemy w pracy, kłótnia z przyjaciółką – wszystko to wpływa negatywnie na libido i gwałtownie je obniża.  Jeśli chcesz odnaleźć w sobie ochotę na seksualne igraszki,  postaw na masaż erotyczny. Wbrew pozorom jego wykonanie jest stosunkowo proste. Możesz nasikać rękami na kart partnera, wiele przyjemnych doznań niesie też ze sobą kreślenie kółek na głowie partnera. Jeśli nie wiesz, co sprawi mu największą przyjemność, po prostu go o to zapytaj. Już sama rozmowa nt. preferencji dotyczących masażu, może stać się początkiem udanej  gry wstępnej.

erotyczne-igraszki

Zasyp ukochanego namiętnymi pocałunkami

Gra wstępna może obejmować również zmysłowe pocałunki.  Nie tylko rozpalają one pożądanie do czerwoności, ale też zbliżają do siebie partnerów i stanowią spoiwo związku. Pocałunki to najprostszy sposób, aby okazać swoje uczucie drugiej osobie.  Jeśli nie czujesz się dobrze w wyznawaniu  miłości, zalej ciało ukochanego morzem pocałunków.  Aby rozpalić jego wyobraźnię i przygotować go na erotyczne igraszki, możesz też sięgnąć po kostki lodu. Przesuwając je ustami po nagim torsie partnera, z pewnością  obudzisz w nim emocje i pożądanie.

 

Stwórz odpowiednią atmosferę w sypialni

Aby gra wstępna stanowiła preludium do namiętnego seksu, musisz zadbać o odpowiednią atmosferę. Nie pozwól na to, aby cokolwiek zakłóciło wasze erotyczne igraszki. Wyłącz telefon, telewizor, komputer.  Zapewnij dzieciom odpowiednią rozrywkę  i zamknij drzwi do sypialni.  Błędem najczęściej popełnianym przez kobiety w związkach z długim stażem jest założenie, że znamy partnera na tyle dobrze, iż nie musimy się starać o jego względy.  To nieprawda! Nieważne, czy znacie się rok, 5 lat czy 15, nie powinnaś rezygnować z fikuśnej bielizny i zmysłowych perfum.  Jeśli nigdy nie przywiązywaliście większej wagi do rzeczy, które macie na sobie, idąc  razem do łóżka, nadeszła pora, aby to zmienić.  Zamień zwykłe majtki na koronkowe stringi i przekonaj się sama, jak wiele potrafi zdziałać odpowiednia atmosfera! Założenie seksownej bielizny wpływa też pozytywnie na nasze samopoczucie. Gdy mamy na sobie coś, co rozpala męską wyobraźnię, czujemy się pewne siebie i podświadomie decydujemy się na odważniejszą grę wstępną.

Gra wstępna przyniesie najlepsze rezultaty, jeśli zaangażujemy do niej wszystkie zmysły. W związku z tym warto rozszerzyć masaż erotyczny o pachnące olejki.   Masując ukochanego, możesz szeptać mu do ucha zmysłowe wyznania.  Erotyczna bielizna na twoim ciele dopełni dzieła i sprawi, że tego wieczoru nie opuścicie łóżka, chyba że postanowicie wypróbować, jak w seksualnych igraszkach sprawdza się nowa pralka.

Marlena

Komentarze (2)

linea

3 lata temu

Pewnie, że gra wstępna jest bardzo potrzebna. Ja czasami nie mam ochoty na seks, ale gdy mój mężczyzna zaczyna mnie dotykać i całować to po prostu wymiękam.
Niestety faceci często zabierają się „do roboty” na szybko. Chca zrobić swoje i po sprawie. Ale nie tędy droga. Kobietę należy rozpalić, aby te doznania były dla obojga zresztą większe.

ewalub

3 lata temu

Grze wstępnej mówię głośne TAK, natomiast nie jestem pewna czy to właśnie ona jest receptą na udany związek. Czy w ogóle istnieje taka recepta?

Zostaw komentarz