Testy redakcyjne Uroda

Golden Rose korygująca i tuszująca paleta korektorów

Golden Rose paleta korektorów

W życiu każdej z nas zdarzają się gorsze dni, kiedy to tuż przed ważnym spotkaniem na czole pojawia się czerwony pryszcz, a na policzkach mnóstwo drobnych krostek. Na szczęście niedoskonałości cery można skutecznie zatuszować, sięgając po odpowiednie kosmetyki. Nasze redaktorki miały okazję sprawdzić, jak działa Golden Rose korygująca i tuszująca paleta korektorów. Swoje opinie zawarły w niniejszej recenzji.

Golden Rose korygująca i tuszująca paleta korektorów – kolory

Do wyboru są dwa zestawy korektorów. Jeden zawiera odcienie bardziej żółte, drugi neutralne. Obie paletki różnią się też stopniem jasności poszczególnych wkładów. Golden Rose korygująca i tuszująca paleta korektorów nr 1 jest zdecydowanie jaśniejsza i bardziej neutralna.  Z kolei zestaw nr 2 zawiera ciemniejsze wkłady wpadające w żółtą tonację.  W przypadku bladolicych o porcelanowym odcieniu cery lepiej sprawdzi się paleta oznaczona numerem 1, z kolei właścicielki ciemniejszej i bardziej oliwkowej karnacji z pewnością będą zadowolone z setu oznaczonego cyfrą 2. Golden Rose korygująca i tuszująca paleta korektorów składa się z 5 korektorów i jednego pudru. Po rozprowadzeniu kremowego korektora  warto utrwalić makijaż za pomocą pudru dołączonego do zestawu.

paleta korektorów Golden Rose

Krycie

Golden Rose korygująca i tuszująca paleta korektorów zawiera kosmetyki o zwartej, kremowej formule, które charakteryzują się świetnym stopniem krycia. Pozwalają one zarówno zatuszować cienie pod oczami będące skutkiem nieprzespanej nocy, jak i pryszcze, które wyskoczyły na twarzy tuż przed miesiączką.  Kosmetyk rozprowadza się szybko i sprawnie, bardzo dobrze stapia się ze skórą, dlatego też wygląda bardzo naturalnie. Korzystając z palety korektorów Golden Rose nie musimy obawiać się efektu maski czy korektora wyraźnie odcinającego się od skóry. Mając do dyspozycji tyle odcieni z pewnością uzyskamy pożądany kolor korespondujący z naszą karnacją. Zawsze też można zmieszać ze sobą kilka wkładów w różnych proporcjach, aby uzyskać odcień idealnie dopasowany do naszej cery.

Golden Rose korygująca i tuszująca paleta korektorów

Wykończenie

Golden Rose paleta korektorów zawiera wkłady charakteryzujące się kremową konsystencją, dlatego też, jeśli nie użyjemy pudru, uzyskamy mokre, nieco świecące wykończenie. W związku z tym warto zmatowić korektor pudrem, dzięki temu uzyskamy trwały makijaż, a nasza cera będzie prezentowało się zdrowo i świeżo.

Podrażnienie

Golden Rose korygująca i tuszująca paleta korektorów w żaden sposób nie zaszkodziła naszej skórze. Twarz nie szczypała, nie piekła, bez obaw można aplikować kosmetyki w bliskie sąsiedztwo oczu. Korektory Golden Rose nie wykazały  u nas właściwości drażniących. Na wszelki wypadek warto jednak przed pierwszą aplikacją wykonać próbę uczuleniową.

korygująca paleta korektorów Golden Rose

Zastosowanie

Kremowe korektory Golden Rose można stosować zarówno w celu zatuszowania niedoskonałości cery – sińców pod oczami, drobnych krostek itp., jak i w celu wymodelowania kształtu twarzy. Ciemniejsze odcienie korektorów świetnie sprawdzą się w roli bronzerów. Dzięki kremowej formule efekt konturowania będzie bardziej naturalny.

korektory Golden Rose

Cena i dostępność

Golden Rose korygująca i tuszująca paleta korektorów jest dostępna w sklepie internetowym w cenie 24,90 zł.

 

Komentarze (8)

ana_stazja

4 lata temu

Kosmetyki multifunkcyjne to super sprawa, pozwalają zaoszczędzić miejsce w kosmetyczce.

imaginacja

4 lata temu

Taka paletka to świetna sprawa. Za 25 zł zyskujemy korektory i zestaw do konturowania twarzy w jednym:)

pati25

4 lata temu

Świetna ta paletka.Pozwoli na perfekcyjne skorygowanie i zatuszowanie mankamentów skóry 🙂

roztańczona

4 lata temu

Z takiej paletki z pewnością ucieszyłaby się moja córka, która ma problemy z cerą.

georgina

4 lata temu

Dobrze, że w skład zestawu wchodzi też puder. Zawsze mam problem z kremowymi korektorami, bo okropnie się po nich świecę, jak ich nie przypudruję.

Bałkanica

4 lata temu

O proszę – kosmetyk multifunkcyjny. Ukryje niedoskonałości, zatuszuje cienie pod oczami i jeszcze pozwoli wymodelować twarz. Ja mam dość pucułowate lico, więc bez bronzera ani rusz:)

tosieńka

4 lata temu

Taka paletka to świetna sprawa – korzystać można z niej wraz z córką. Ostatnio mam problemy z cerą, więc korektory by mi się przydały:)

listeczek

4 lata temu

Przydałaby mi się taka paletka korektorów. Mam sporo do ukrycia, odkąd przestałam brać tabletki antykoncepcyjne. Wypryszcza mnie niemal co tydzień.

Zostaw komentarz