Testy redakcyjne Uroda

Golden Rose Cuticle Remover Gel – preparat do usuwania skórek

Golden Rose Cuticle Remover Gel

Niejedna kobieta ma problem ze skórkami, z którymi nawet najbardziej perfekcyjny manicure nie prezentuje się zbyt dobrze. Odpowiedni produkt pomoże pozbyć się niechcianych skórek wokół paznokci. Dzięki Golden Rose Cuticle Remover Gel  nasze paznokcie zawsze będą wyglądały perfekcyjnie.

Formuła

Preparat do usuwania skórek –  Golden Rose Cuticle Remover Gel to produkt w formie żelu. Ma za zadanie złuszczać i wygładzać skórki, przygotowując dłonie do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Żel zawiera widoczne cząsteczki mineralne.

 

Golden Rose Cuticle Remover Gel – aplikacja

Golden Rose Cuticle Remover Gel aplikujemy za pomocą praktycznego pędzelka. Nakładamy preparat na skórki, po czym wcieramy go delikatnie w skórę. Po aplikacji skórki odpychamy od płytki przy pomocy specjalnego patyczka, następnie zmywamy preparat wodą z mydłem. Pielęgnacja skórek nie jest czasochłonna i możemy ją bardzo sprawnie przeprowadzić.

preparat do usuwania skórek Golden Rose

Skład

Preparat do usuwania skórek Golden Rose jest bogaty w komórki macierzyste róży, olejek migdałowy, tłuszcze i peptydy. Składniki te  pielęgnują skórę, pozostawiając ją gładką i nawilżoną.

Teraz mam o wiele gładszą skórę wokół paznokci, o suchych skórkach mogę zapomnieć na długo. Kosmetyki Golden Rose jak zwykle  pozytywnie mnie zaskoczyły 🙂  – ocenia Jowita.

Efekty działania

Golden Rose Cuticle Remover Gel delikatnie złuszcza skórki, pozostawiając skórę gładką i odpowiednio nawilżoną. Regularnie stosowany sprawia, że skóra wokół paznokci przestaje być sucha. Dobrze usuwa skórki i dodatkowo odbudowuje naskórek, co przyczynia się do atrakcyjnego wyglądu dłoni.

Golden Rose preparat do usuwania skórek

Opakowanie

Preparat zamknięto w matowej szklanej buteleczce, wykończonej srebrną nakrętką. Żel ma delikatny różowy kolor z mikroskopijnymi czerwonymi cząsteczkami złuszczającymi. Pojemność opakowania wynosi 11 ml. Preparat wystarczy nam na długo, ponieważ już niewielka jego ilość pozwala na usunięcie skórek.

Golden Rose Cuticle Remover Gel jest dostępny w sklepie internetowym w cenie 12,90 zł.

 

Komentarze (4)

pati25

3 lata temu

Świetny kosmetyk 🙂

ula

3 lata temu

Nie znam tej marki, ale jak uda mi się gdzieś kupić coś z tej serii, to chętnie przetestuję 🙂

Lilka

3 lata temu

Nie próbowałam nigdy takich preparatów

Zostaw komentarz