Testy redakcyjne Uroda

Golden Rose Beauty Oil Nail Cuticle, czyli olejek odżywczy do skórek i paznokci

Golden Rose Beauty Oil Nail Cuticle

Dłonie stanowią naszą wizytówkę, w związku z tym warto zadbać o to, aby prezentowały się nienagannie. Nie wystarczy jednak używać wyłącznie kremów do rąk, równie ważna jest pielęgnacja paznokci i otaczających je skórek.  Jak sprawdza się w tej roli Golden Rose Beauty Oil Nail Cuticle?

Golden Rose Beauty Oil Nail Cuticle – nawilżenie

Olejek odżywczy do skórek i paznokci Golden Rose to produkt, który naprawdę działa. Zawarte w nim naturalne oleje i ekstrakty roślinne wyraźnie poprawiają stan skórek i paznokci. Efekt ten najbardziej odczuła nasza redakcyjna koleżanka, która często używa kolorowych emalii, a te lubią wysuszać płytkę. Golden Rose Beauty Oil Nail Cuticle wcierała za każdym razem, gdy zmywała manicure. Dzięki temu rozwiązaniu jej paznokcie uległy wyraźnemu wzmocnieniu i w końcu przestały się łamać. Należy jednak uzbroić się w cierpliwość, ponieważ na pierwsze rezultaty trzeba poczekać kilka tygodni. Warto jednak wyrobić sobie nawyk systematycznego wcierania odżywczego olejku Golden Rose.

Wpływ na zadziorki

Cierpliwość popłaca, dzięki  systematycznemu stosowaniu Golden Rose Beauty Oil Nail Cuticle problem zadziorków w miarę upływu czasu staje się coraz mniejszy. Pielęgnacja skórek prowadzi do wyraźnej poprawy ich stanu. W końcu można podawać dłoń na powitanie bez obaw, że zostanie ona uznana za zaniedbaną.

Golden Rose odżywczy olejek do paznokci

Zmiękczenie skóry

Skórki dzięki regularnemu stosowaniu olejku odżywczego do skórek i paznokci Golden Rose są miękkie i gładkie. Manicure na zadbanych dłoniach prezentuje się korzystniej.  Można powrócić do malowania paznokci na odważne kolory – czerwienie, fiolety itp.

Konsystencja

Golden Rose Beauty Oil Nail Cuticle   jest olejkiem nie tylko z nazwy. Kosmetyk rzeczywiście zawiera oleje roślinne i taka też jest jego konsystencja. Pomimo obecności tłuszczów produkt świetnie się wchłania i po chwili można powrócić do czytania gazety. Formuła lekkiego olejku sprawia, że stosowanie Golden Rose Beauty Oil Nail Cuticle  jest niezwykle komfortowe.

Zapach

Olejek odżywczy do skórek i paznokci Golden Rose charakteryzuje się niezwykle przyjemną, słodką, owocową wonią, która przypomina nam zapach świeżych winogron.  Aromat podkreśla obecność naturalnych substancji w składzie kosmetyku.

Golden Rose olejek do skórek i paznokci

Komfort stosowania

Golden Rose Beauty Oil Nail Cuticle jest niezwykle wygodny w użytku. Z jednej strony formuła lekkiego olejku sprawia, że produkt szybko wchłania się w skórę I w płytkę. Z drugiej dobrze wyprofilowany pędzelek pozwala na precyzyjną i równomierną aplikację kosmetyku.

Cena i dostępność

W sklepie internetowym Golden Rose za olejek odżywczy do skórek i paznokci zapłacimy 12,90 zł.

 

Komentarze (8)

amy

5 lat temu

Świetny olejek, bardzo mi pomógł na suche i zniszczone skórki!

Emilly27k

5 lat temu

Olejek z tego co się orientuje, gdy stosujemy olejek do paznokci to powoduje on wzmocnienie. Przeważnie jest tak,że używamy lakieru lub lakieru bezbarwnego.Wzmocnione paznokcie ładnie i korzystnie wyglądają.

pati25

5 lat temu

Super właściwości olejku Golden Rose Beauty Oil Nail Cuticle.Warto wypróbować 🙂

olga32

5 lat temu

Chętnie przetestuję na swoich dłoniach!

Kate

5 lat temu

Nigdy nie stosowałam olejków tego typu, ale skoro tak szybko się wchłania, to z chęcią go wypróbuję 🙂

Sandra

5 lat temu

Dobra cena za taki olejek 😀

teresa

5 lat temu

Zapowiada się ciekawie, chętnie wypróbuję 🙂

Emilly27k

5 lat temu

Nie miałam tego olejku do paznokci, ale uważam,że prezentuje się pięknie na fotografii. Cena jest odpowiednia.

Zostaw komentarz