Seks

Gadżet dla Pań, który pozwoli im odkryć swoje potrzeby

Gadżet dla Pań, który pozwoli im odkryć swoje potrzeby

Zbliżenie dwojga ludzi wydaje się być jedną z najbardziej banalnych czynności. Oczywiście, doświadczenie przychodzi z czasem, ale przyjmuje się że każdy dojrzały człowiek wie jak się kochać. Czy na pewno? Nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę, ale seksualność mężczyzn i kobiet to dwie różne sprawy. O ile u panów zdolność do przeżywania rozkoszy jest „zaprogramowana” ewolucyjnie, to panie muszą się tego nauczyć. Na szczęście istnieją gadżety, które mogą okazać się w tym niezwykle pomocne.

Przyrządem, o którym mowa, jest wibrator. Ten gadżet erotyczny zwykle kojarzony jest z samotnymi kobietami. Niesłusznie. Seksuolodzy nie mają wątpliwości, że z wibratora powinna korzystać każda aktywna seksualnie kobieta. W jaki sposób taki gadżet może pomóc w odkrywaniu cielesnych rozkoszy?

Po pierwsze, pomaga nauczyć się osiągać rozkosz

Nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale kobiety muszą nauczyć się osiągać rozkosz. To kwestia ewolucji. O ile męski orgazm jest niezbędny do przedłużenia gatunku, o tyle kobiece szczytowanie – nie.  W rezultacie, wiele aktywnych seksualnie kobiet nie osiąga orgazmu podczas stosunku. Dlaczego? Bo nigdy nie nauczyły się tego.

zalety wibratora

Wśród niedoświadczonych pań (ale nie tylko) panuje przekonanie, że to mężczyzna powinien nadawać tempo miłosnym igraszkom. Jeżeli nie nauczymy się mówić o swoich potrzebach, nigdy nie dowiemy się jednak jak smakuje rozkosz. Jak rozmawiać z partnerem, skoro tak naprawdę same nie wiemy co doprowadzi nas do szaleństwa w łóżku?

Odpowiednio dobrany gadżet erotyczny pozwoli Ci odkryć zakamarki swojej seksualności, o których wcześniej nie miałaś pojęcia. Dowiesz się, co sprawia Ci największą przyjemność. Później będziesz mogła przenieść to doświadczenie do sypialni i zaczniesz czerpać 100-procentową satysfakcję ze zbliżenia. Warto jedynie pamiętać, by na pierwszy gadżet erotyczny wybierać sprawdzone produkty z renomowanych sklepów, takich jak Easytoys. Pozwoli to uniknąć rozczarowań. To ważne, ponieważ wybór produktu niedopasowanego do Twoich potrzeb, lub też takiego o niskiej jakości prawdopodobnie zrazi Cię do eksperymentowania na dłuższy czas. Dla niektórych osób, pierwsze niepowodzenia z gadżetami erotycznymi mogą nawet oznaczać, że już na stałe zrezygnują z wszelkich zabaw.

wibratory dla kobiet

Po drugie, pozwala wyzbyć się wstydu

Nawet jeśli poznamy już swoje ciało i potrzeby może okazać się, że rozmowa z partnerem nie będzie wcale łatwa. To z kolei zasługa obiegowych opinii, według których kobieta świadoma swoich potrzeb jest „rozwiązła „. Niestety, są osoby dla których przyjemność z intymnych zbliżeń płynąca dla obu stron wciąż jest tematem tabu. Wiele kobiet rezygnuje z otwartej komunikacji w związku w obawie przed przypięciem jej krzywdzącej metki.

Komentarze (6)

juka

3 miesiące temu

Z pomocą wibratora lepiej poznamy mapę swojego ciała:)

tusia

3 miesiące temu

Wibrator jest niepozorny, a potrafi dostarczyć mnóstwo przyjemności.

halina

3 miesiące temu

Wibrator pozwala nam lepiej poznać własne ciało i jego reakcje.

tina

3 miesiące temu

Wibrator pomaga odkryć własną seksualność.

jasia

3 miesiące temu

Teraz każda z nas może znaleźć taki wibrator, jaki najbardziej jej odpowiada.

halszka

3 miesiące temu

Dobrze, że możemy odkrywać swoją seksualność, korzystając z gadżetów erotycznych.

Zostaw komentarz