Dzieje się Wydarzenia

Firma Kosmetyczna Loton laureatem Złotego Medalu 2016

Loton kosmetyki do pielęgnacji twarzy

Firma Kosmetyczna Loton laureatem Złotego Medalu 2016  Forum Fryzjerstwa LOOK i Forum Kosmetyki BEAUTY VISION zakończonych właśnie Międzynarodowych Targów Poznańskich

Złotym Medalem 2016 MTP nagrodzono luksusową kolekcję preparatów do twarzy z serii Loton® Spa & Beauty. W linii znajdziemy cztery produkty: Face Oil, Anti-Age Oil, Argan Oil 100% i gorącą nowość, Gold Oil, czyli preparat, który miał swoją premierę tuż przed rozpoczęciem MTP.

Złoty Medal MTP to jedna z najlepiej rozpoznawalnych nagród na naszym rynku. Przyznają ją eksperci, wyróżniając preparaty nowoczesne, innowacyjne i wytwarzane przy wykorzystaniu najwyższej klasy technologii. Wybierają spośród ponad 500 produktów!

wyróżnienie dla firmy Loton

Wszystkie preparaty do twarzy z serii Loton Spa & Beauty działają odmładzająco i regenerująco na skórę twarzy, szyi i dekoltu. Wypełniają zmarszczki i linie mimiczne, korygują niedoskonałości i zdobią skórę. To luksusowa pielęgnacja zaklęta w złocistej kropli cennego olejku. Kosmetyki zamknięto w ekskluzywnych, szklanych opakowaniach.

Przyznanie Złotych Medali to pierwszy etap mistrzowskiej rywalizacji. Kolejnym jest plebiscyt Złoty Medal Wybór Konsumentów. Tutaj o nagrodach decydują uczestnicy targów i internauci. Głosować można do 8 czerwca 2016 r. na stronie www.zlotymedal.mtp.pl (link: http://zlotymedal.mtp.pl/pl/wybor_konsumentow-glosowanie/189/). Internauta ma prawo oddać swój głos na wybrany produkt raz na dobę, czyli kolejne głosowanie na naszego faworyta będzie możliwe po 24 godzinach od poprzedniego.

Tekst sponsorowany

Komentarze (3)

pati25

4 lata temu

Gratuluję firmie Loton Złotego Medalu 2016 Forum Fryzjerstwa LOOK i Forum Kosmetyki BEAUTY VISION 🙂

Mindi

4 lata temu

Także znam tę firmę. Trzeba wspierać polskie firmy z tradycjami, należą się im wyróżnienia i nagrody.

eve

4 lata temu

Loton , to firm ktora ja znam juz wiele, wiele lat ,kupowalm ich plyny do zrobienia trwalej i utrwalacze lokow, cieszy mnie ,ze firma pnie sie po laurach i tyle czasu juz jest na polskim rynku!

Zostaw komentarz