Uroda

Dziewczęce fryzury, które wykonasz w domu

Dziewczęce fryzury, które wykonasz w domu

Wiesz, że odpowiednio dobrane upięcie potrafi zdziałać cuda? Niektóre fryzury odejmują lat i podkreślają twoją urodę. Trzeba je tylko umieć odpowiednio dobrać. Przedstawiamy dziewczęce fryzury, które wykonasz w domu.

Dwa kucyki

Kojarzą się z Czarodziejką z księżyca, japońską bajką emitowaną pod koniec lat 90. ubiegłego stulecia. Dwa kucyki można łatwo wykonać, wystarczy zrobić przedziałek na środku głowy, po czym zaczesać każdy kucyk na gładko na odpowiednią wysokość i związać go gumką. Gumki powinny być w tym samym kolorze, aby całość prezentowała się estetycznie. Dwa kucyki wyglądają uroczo i dziewczęco. Warto dodać do nich lekką sukienkę, która nie wygląda zbyt poważnie.

Wysoki koński ogon opadający na jedną ze stron

Sporo dziewczęcego uroku ma też koński ogon. Wygląda on dziewczęco, gdy jest upięty bardzo wysoko i wykazuje lekką asymetrię, czyli jest bardziej przekrzywiony na jedną stronę twarzy. Ma to w sobie sporo uroku. Taka fryzura jest też bardzo praktyczna, gdy wybierasz się do pracy lub na rower. Włosy nie lecą ci na oczy i twarz.

Rozpuszczone fale

Fale, najlepiej uzyskane naturalnie dzięki pozostawieniu włosów do wyschnięcia, wyglądają szalenie seksownie i dziewczęco. Mają w sobie sporo uroku. Kojarzą się z dziewczyną z sąsiedztwa, która potrafi się bawić i nie jest zbyt poważna.

Rozpuszczone proste włosy z opaską

Nie musisz też robić zbyt wiele z włosami, jeśli masz je naturalnie proste. Gdy się troszkę kręcą, sięgnij po prostownicę i je wygładź. Następnie załóż opaskę np. z kwiatami, wstążką etc. Takie dodatki nadają fryzurze lekkiego, dziewczęcego charakteru, a ich właścicielce odejmują parę lat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *