Seks

Dowody na to, że między wami istnieje seksualne dopasowanie

Dowody na to, że między wami istnieje seksualne dopasowanie

Seksualne dopasowanie stanowi podstawę udanego związku. Gdy każde z was ma inne oczekiwania względem erotycznej sfery życia, prędzej czy później dojdzie do konfliktu. To naturalna kolej rzeczy. Przedstawiamy dowody na to, że między wami istnieje seksualne dopasowanie.

Potrafisz prosić partnera, a on spełnia twoje oczekiwania

Chodzi o to, że umiesz powiedzieć swojemu kochankowi, na co masz ochotę – np. na pocałunki całego ciała, on spełnia twoją fantazję. Działa to też w drugą stronę. Pełna akceptacja dla pragnień drugiej strony, które nie wymagają od nas przekraczania własnych granic, służą budowaniu otwartości.

Pełne zaufanie

Nie boisz się, że partner cię do czego zmusi, niespodziewanie zacznie stosować przemoc, na którą nie wyraziłaś wcześniej zgody. To też pewność, że macie siebie na wyłączność i żadne z was nie spotyka się z nikim na boku.

Przyjemność, swoboda i zabawa

Tym powinien być dla was seks. To nigdy nie jest przykry do odbębnienia obowiązek, który trzeba jak najszybciej odhaczyć. Seksem trzeba nauczyć się bawić. Jeśli wy to potraficie, to wasza relacja znajduje się na dobrej drodze.

Nie robicie nic wbrew sobie

Jeśli ty nie masz na coś ochoty, wystarczy, że powiesz o tym partnerowi. On nie będzie cię do tego zmuszał ani nakłaniał szantażem. Szanujecie zarówno swoje potrzeby, jak i granice, których nie chcecie przekraczać.

Brak nudy

Wasz seks nigdy nie jest nudny, zawsze dodacie do niego coś nowego i pikantnego, przez co wasza ekscytacja nie zamiera, wręcz przeciwnie, narasta z każdym dniem.

Podniecacie się nawzajem

Ty wiesz, co ubrać, aby podniecić swojego partnera. On natomiast zna słowa, którymi cię rozpali do czerwoności. Gdy najdzie was ochota na seks, korzystacie z tej wiedzy, by zachęcić swojego partnera do erotycznych igraszek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *