Dojrzały Biust Pięknie Ubrany

stanik nipplex

Zastanawiamy się dlaczego tak rzadko mówi się o biuście dojrzałych kobiet w kontekście seksualności czy epatowania kobiecością. Dlaczego tak małą wagę przywiązuje się do poprawienia warstwy wizualnej dekoltu kobiet 50+? Czy nie czujesz się pominięta w tym względzie, otoczona przez 20 letnie modelki ubrane w koronkowe braletki, które oprócz walorów wizualnych nie spełniają żadnej funkcji?

Dojrzały biust, składa się już głównie z tkanki tłuszczowej, nierzadko “zmęczony” zmianami hormonalnymi, przebytymi ciążami, okresami karmienia, zmianą wagi. Widzisz swoje piersi i wiesz, że dużo przeszły, ale to nie znaczy, że nie należy Ci się perfekcyjnie wyeksponowany dekolt i dobrze ubrany biust. Świat bieliźniany nie kończy się (na szczęście) na sieciówkach, gdzie rozmiar 95F nie występuje i prawdopodobnie nigdy się tam nie pojawi. Są jeszcze producenci, którzy tworzą z myślą o kobietach takich jak Ty.

 

Znasz markę Nipplex? To firma rodzinna, która od 25 lat tworzy bieliznę, dając odpowiedź na wszystkie potrzeby Twojego biustu. Kilkadziesiąt bazowych modeli i aż dwie kolekcje rocznie robią wrażenie. Znajdziesz tam nietuzinkową, koronkową bieliznę w rozmiarze 65C jak również gładkie minimalizery w rozmiarze 100E.

Jeżeli chcesz odzyskać dawną objętość swoich piersi to wybierz model Lili. Innowacyjna, wbudowana wkładka żelowa, zapamięta kształt Twojego biustu, przez co stanie się Twoim najwygodniejszym stanikiem.

stanik lili

Duży biust? Anna i Anita to już kultowe modele spod znaku marki Nipplex, doskonale znane właścicielkom dużych piersi. Uważane za niezawodne w każdej stylizacji. Warto przetestować.

Randka? Nie daj sobie wmówić, że nie wypada! Spójrz na Brigitte i jej absolutnie pociągający charakter. Piersi teatralnie wyeksponowane i barokowa koronka, nie przejdziesz obok tej propozycji obojętnie.

stanik brigitte

I moglibyśmy tak wymieniać bez końca, bo oferta Nipplexu zachwyca bogactwem konstrukcji, pięknem materiałów, dbałością o szczegóły. Dlatego warto zapoznać się z propozycjami marki Nipplex, która w DNA ma wpisane hasło Są pokusy, którym warto ulegać…

nipplex.pl

sklep.nipplex.pl

19 KOMENTARZE

  1. P.S. Droga Redakcjo- naprawdę bardzo niewygodnie porusza się po DK gdy na każdym kroku wyskakują zasłaniające wszystko okienka. Jak będziemy chciały jakiś artykuł sobie przeczytać to go przeczytamy, bez tego uporczywego wciskania. Z mojej strony prośba o wyłączenie

  2. Wszystkie komplety takie śliczne i uszyte w Polsce:) Trzeba będzie kupować sukcesywnie po kompleciku:)

  3. Z tą polską marką spotykam się po raz pierwszy, ale chętnie zapoznam się z jej ofertą:) 65 też mają w ofercie:)

  4. O piersi warto dbać nieustannie:) Już będąc młodą, należy odwiedzić brafitterkę i dobrać odpowiedni rozmiar stanika:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ