Z kolei odmładzający koncentrat z serum punktowym to skoncentrowany zabieg o silnym działaniu wygładzającym i redukującym głębokie zmarszczki oraz bruzdy nosowo-wargowe. Sprawia, że cera jest sprężysta, jędrna i nawilżona, o młodszym wyglądzie.

Masło do ciała to idealny kosmetyk polecany do całorocznej pielęgnacji skóry o obniżonej jędrności i elastyczności. Sprawia, że skóra, która jest szorstka i przesuszona na nowo staje się miękka, jedwabista, dogłębnie nawilżona i zregenerowana. Masło odżywia, wzmacnia i delikatnie natłuszcza skórę. Przywraca młodzieńczą gładkość i sprężystość.

O cerę dojrzałą należy dbać kompleksowo – nie tylko nawilżać, ale i natłuszczać, odżywiać. Najlepszy efekt osiągamy, gdy oprócz suplementacji zewnętrznej zadbamy o wewnętrzne piękno. stres, zanieczyszczenia powietrza, zła dieta – to wszystko odbija się na kondycji Twojej skóry.

Zadbaj o codzienną dawkę witamin i minerałów, unikaj papierosowego dymu, a przede wszystkim – celebruj nakładanie kosmetyków, niczym w małym, domowym, relaksującym SPA. To przyniesie najlepsze rezultaty!

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ